• Informacje na temat:

  pko sa bank elektroniczne

Artykuły na temat: pko sa bank elektroniczne
 • Instytucją uprawnioną do dystrybucji obligacji skarbowych jest PKO Bank Polski. Papiery dłużne możemy więc kupić w ponad tysiącu placówek...

 • PKO BP ma coraz więcej cyfrowych klientów

  PKO BP ma ponad 2,6 mln aktywnych użytkowników bankowości mobilnej, a liczba aplikacji IKO przekroczyła 2,4 mln i wzrosła w ciągu roku dwukrotnie. Bank wprowadził niedawno nowe funkcje do aplikacji, m.in. skanowanie faktur oraz możliwość ustawienia trybu autoryzacji płatności zbliżeniowej.

 • ...w Polsce – PKO BP (dostęp do jego bankowości internetowej ma blisko 8 mln osób). Ale Ministerstwo Cyfryzacji podpisało umowy z kolejnymi 19 firmami, m.in. bankami oraz operatorami telekomunikacyjnymi. Tak(...) o przyznanie świadczenia wychowawczego w ramach programu „Rodzina 500+”. 95 proc. osób, które złożyły wnioski przez internet, korzystało właśnie z bankowości elektronicznej. Możliwość potwierdzania Profilu...

 • PKO Bank Polski złożył wniosek dotyczący otwarcia oddziału w Czechach

  PKO Bank Polski pracuje nad uruchomieniem oddziału korporacyjnego w Czechach. W czerwcu Bank złożył do KNF wniosek notyfikacyjny w tej sprawie.

 • Pracownicy PGG otrzymają karty płatnicze zamiast bonów żywieniowych

  ...wprowadzenie nowego rozwiązania jest bodaj pierwszą w Polsce tego typu operacją na tak dużą skalę. Partnerem największej górniczej spółki w tym przedsięwzięciu jest bank PKO BP.  Chodzi o posiłki(...) w bankomatach. - Nie będzie limitowana liczba placówek gastronomicznych oraz sklepów, a pracownik będzie mógł skorzystać z karty w placówkach gastronomicznych i sklepach wyposażonych w terminale płatnicze...

 • PKO BP ostrzega przed fałszywymi mailami

  PKO BP ostrzega przed fałszywymi mailami rozsyłanymi za pośrednictwem poczty elektronicznej. Cyberprzestępcy, podszywając się pod bank, nakłaniają do kliknięcia w przesłany link do logowania, w celu odczytania wiadomości.

 • ...) przygotował dla klientów z kartą m.in. bank PKO SA. Ministerstwo Finansów po raz pierwszy skróciło posiadaczom karty termin zwrotu podatku dochodowego (za rok 2014) od osób fizycznych do 30 dni od dnia(...)-rekreacyjnej, usługowej (w tym np. zniżek na leczenie prywatne lub specjalnych kont bankowych albo szkoleń), handlowej oraz komunikacyjnej na terenie całego kraju. Przykładowo: normalny bilet na zwiedzanie...

 • Rynkowa wartość PKO BP sięgnęła 55 mld zł

  Rynkowa wartość PKO Banku Polskiego sięgnęła 55 mld zł, co oznacza, że jest najcenniejszą spółką notowaną na GPW - poinformowało PKO BP w środowym komunikacie. Dodano, że 2017 rok przyniósł bankowi umocnienie pozycji we wszystkich segmentach działalności biznesowej.

 • Internet, smartfony i karty sprawiły, że wizyty w banku i gotówka odchodzą w niepamięć. Sprawdź, co zrobić, by uniknąć zagrożeń i płacić bezpiecznie.

 • W związku z piątkową awarią, której skutki już usunięto, PKO BP zwolni klientów korzystających z iPKO i IKO z opłat za przelewy natychmiastowe wykonane od godz. 18 w piątek do końca poniedziałku - poinformował w piątkowym komunikacie bank PKO BP.