• Informacje na temat:

    pko sa godzina otwarcia

Artykuły na temat: pko sa godzina otwarcia
  • Wtorkowa sesja na warszawskim parkiecie rozpoczęła się od nieśmiałych wzrostów. Z upływem czasu indeksy oscylowały w okolicach poniedziałkowych poziomów, wszystko to działo się przy niskich obrotach. Zmienność na wtorkowej sesji była bardzo niska. Na najbardziej popularnej serii kontraktów na WIG 20 do godziny 16 wynosiła zaledwie 13 punktów.

  • PKO BP uruchomił kantor internetowy dla klientów indywidualnych. To kolejny bank, który zaoferował możliwość kupna walut online, a wcześniej taką opcję udostępnił m.in. Alior, mBank, BZ WBK czy ING Bank Śląski. Można w ten sposób kupować walutę na spłatę kredytu walutowego czy na wydatki za granicą, co pozwala ominąć dodatkowe i wysokie koszty związane z przeliczaniem transakcji z karty

  • Po wczorajszym tragicznym zachowaniu GPW chyba nikt nie oczekiwał metamorfozy w dniu dzisiejszym i początek dnia szybko potwierdził te nastroje. Niedźwiedzie nie traciły czasu i natychmiast po otwarciu ruszyły na południe, sprowadzając WIG 20 na nowy lokalny dołek w niespełna godzinę handlu.

  • Wczorajsza sesja zakończyła się spadkiem indeksów, a strona podażowa przeważała w zasadzie przez całą sesję. Zamknięcie nastąpiło na dziennych minimach, co zapewnia negatywną wymowę sesji. WIG-20 na otwarciu wyznaczył dzienne maksimum na 2520, a w kolejnych godzinach sukcesywnie pogłębiał spadek.

  • Wtorkowa sesja rozpoczęła się od wzrostów. Kilkanaście minut po otwarciu indeksy silnie rosły, jednak po godzinie handlu główne barometry rynkowe ustabilizowały się i praktycznie do godziny 15.30 WIG20 znajdował się w trendzie horyzontalnym. Po otwarciu rynków amerykańskich warszawski parkiet rozpoczął dynamiczną korektę. Obroty na dzisiejszej sesji nie odbiegały istotnie od średniej z ostatnich miesięcy. Wartość obrotów na całym rynku wyniosła 771 mln zł. Ostatecznie WIG20 i WIG straciły...

  • Otwarcie dzisiejszej sesji na GPW zapowiadało się o tyle ciekawie, że mogło wyjaśnić tajemniczo wysokie zamknięcie WIG-u 20 w dniu wczorajszym. Jak się okazało nie było ono przypadkiem, ponieważ indeks blue chipów rozpoczął dzień nie tylko wyżej, ale po bardzo krótkim okresie wyczekiwania energicznie ruszył do góry i już po pół godzinie sesji zyskiwał 1 proc.

  • Wczorajsze sesje w USA zakończyły się neutralnie. Dzisiejsze negatywne otwarcie było wynikiem gorszych od oczekiwań danych z Niemiec o produkcji przemysłowej opublikowane przed sesją o godzinie 8:00. Umiarkowane początkowo spadki w Europie pogłębiły się w czasie dnia. Na tym tle WIG20 zachował się solidnie, bo spadek o 0,43 proc. w porównaniu do 1-2 proc. na innych giełdach kontynentu jest nieznaczny.

  • Pomimo niezbyt sprzyjającego klimatu wynikającego z przebiegu sesji w Azji oraz zmiennych nastrojów w Europie, na warszawskim parkiecie podjęto próbę powrotu do średnioterminowej tendencji wzrostowej. WIG20 po otwarciu ruszył do góry i w pierwszych godzinach handlu były momenty, iż zwyżka zbliżała się do 1 proc. Elementem znacznie obniżającym wiarygodność tego ruchu był stosunkowo niski poziom