• Informacje na temat:

  pko sa oprocentowanie lokat

Artykuły na temat: pko sa oprocentowanie lokat
 • ...„Wybrać ZUS czy OFE? A może kupić złoto? Chyba lepsza byłaby lokata w banku! Tylko skąd pewność, że bank nie padnie...?” – takie pytania zadaje sobie wielu Polaków, którzy martwią się o finansową przyszłość.

 • Banki tną drastycznie oprocentowanie lokat

  W wyniku planowanego wprowadzenia podatku od instytucji finansowych, a także innych dodatkowych obciążeń (np. wyższych składek na BFG), banki wprowadzają w ostatnim czasie liczne zmiany w swoich ofertach. Jednym z nich jest zmniejszenie oprocentowania lokat.

 • .... W porównaniu do lokat bankowych są one wyższe i to dwu- lub nawet trzykrotnie. Obecnie przeciętne oprocentowanie polskich obligacji korporacyjnych wynosi 8,35 proc. a lokat bankowych niecałe 3 proc(...) obligacjach największych banków, takich jak PKO i BZ WBK, czy takich firm jak PKN Orlen, PGNiG, czy PGE nie należy spodziewać się odsetek wyższych niż 3,5-4,5 proc., a więc porównywalnych z oprocentowaniem...

 • Oprocentowanie lokat niskie, ale już stabilne

  W 2017 roku oprocentowanie lokat nie powinno spadać, a całkowita kwota ulokowana w bankach przez gospodarstwa domowe może wyraźnie wrosnąć.

 • Banku (warunek: otwarcie konta osobistego). 13. Jeśli możesz ulokować na dłużej, to wybierz lokatę długoterminową z możliwie wysokim oprocentowaniem (np.: lokata Direct+ Internet na 24 miesiące(...) nawet małe kwoty, ale też i większe. Jest jednak limit rocznych wpłat. W 2014 r. limit wpłat na IKE wynosi 11 238 zł. 4. Proste założenie konta. Konto IKE-Obligacje możesz założyć w oddziale PKO BP...

 • Lokaty coraz słabsze, a kredyty coraz droższe

  Banki zarabiają między innymi na tym, że pożyczają nam pieniądze na wyższy procent niż płacą swoim klientom na lokatach. Expander zwraca uwagę, że ta różnica w kwietniu była najwyższa od prawie 6 lat. Oprocentowanie nowo zakładanych lokat wyniosło zaledwie 1,57 proc., tym samym pobiło marcowy rekord i było najniższe w historii. Udzielane w kwietniu kredyty hipoteczne miały natomiast

 • Ile trzeba mieć pieniędzy, aby móc negocjować oprocentowanie lokaty w banku? Okazuje się, że całkiem niewiele, bo wystarczy 1 tys. zł. To jednak wcale nie oznacza, że każdy, kto przyjdzie z taką kwotą do banku, może liczyć na wyższe niż standardowe, stawki oprocentowania.

 • Ranking 2 i 3-letnich lokat terminowych - październik 2014

  Eksperci TotalMoney.pl sprawdzili, które 2- i 3-letnie lokaty terminowe przyniosą swoim posiadaczom największy zysk.

 • Oprocentowanie lokaty jest za niskie

  Polacy nadal likwidują lokaty i uciekają z banków z uwagi na drastycznie niskie oprocentowanie. Od lutego do czerwca wartość lokat terminowych zmniejszyła się o ponad 5 mld zł.

 • Obligacje w walutach jako alternatywa do nisko oprocentowanych lokat

  Inwestor chcący ulokować środki w inwestycję regularnie wypłacającą odsetki ma szerokie spektrum możliwości. Oczywistym wyborem mogą być lokaty czy też obligacje korporacyjne, które dają perspektywę wyższej stopy zwrotu. Inwestycje te dostępne są zarówno w polskich złotych, jak i walutach zagranicznych. Przyjrzyjmy się możliwościom powierzenia kapitału w ww. inwestycje.