• Informacje na temat:

  pkobp notowania

Artykuły na temat: pkobp notowania
 • Grupa Azoty, PKOBP, Bank Handlowy, Agora: Publikacja raportów za III kwartał br.

  Spółki notowane na GPW publikują raporty finansowe za trzeci kwartał br. To doskonały moment, by zapoznać się z wynikami tych największych, ocenić ich zdolności do generowania zysku, ogólną kondycję w sektorze i sytuację polskiej gospodarki. Jak na tle rynku wypadają największe podmioty notowane na giełdzie, czyli rodzime blue-chipy?

 • Wczorajsza sesja za oceanem zakończyła się niewielkimi zmianami, jednak początek wyglądał tam zdecydowanie mniej obiecująco. Dość neutralnie wyglądały także notowania na parkietach azjatyckich.

 • Raport bieżący nr 46/2017 Podstawa Prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe Zarząd RAFAKO S.A. ("Spółka”) informuje,...

 • Wczorajsza sesja za oceanem nie wyglądała najlepiej, ale wielkiej tragedii nie było. Notowania na rynkach azjatyckich wyglądały już nieco lepiej. Jednak sporą wyprzedaż widzieliśmy w Chinach. Dziś jednak nikogo to nie wystraszyło. W notowaniach na parkietach europejskich początkowo dominowała czerwień, jednak z czasem strona popytowa przejęła tam kontrolę.

 • Ostatnie tym tygodniu notowania w Warszawie przyniosły od rana stabilizację indeksów po wczorajszym cofnięciu. Brak zdecydowania WIG-u i WIG20 utrzymywał się przez większość sesji, co nie sprzyjało większej zmienności kursów, a przez to atrakcyjności dla inwestorów.

 • Po piątkowym cofnięciu indeksów w Warszawie, poniedziałkowe notowania potwierdziły lekką zadyszkę jaką strona podażowa złapała pod koniec ubiegłego tygodnia. Brak danych makro w kalendarium oraz zaplanowane na późny wieczór naszego czasu wystąpienie szefowej Fedu, spowodowały, że przebieg sesji na GPW trudno było uznać za interesujący.

 • Udana obrona strefy wsparcia WIG20 w rejonie 2200 punktów podbudowała przed czwartkową sesją obóz giełdowych byków, wierzących w kontynuacje dobrej passy głównych barometrów w Warszawie. Po neutralnym otwarciu notowań już pierwsze minuty handlu pokazały, że strona podażowa ma ochotę dyktować warunki gry.

 • Cztery spadkowe sesje z rzędu głównych warszawskich barometrów sprowokowały od rana wzrosty na warszawskim parkiecie. Mimo poranny słabszych odczytów makroekonomicznych z chińskiej gospodarki kupujący od początku handlu uzyskali nieznaczną przewagę widoczną głównie w notowaniach WIG-u i WIG20.

 • Po wtorkowej, przedzielonej świętami sesji giełdowej w Warszawie, obraz rynku nie uległ zmianie. W efekcie przed czwartkowymi notowaniami inwestorzy wciąż mogli pozostawać w dobrych nastrojach licząc na dalsze próby bicia lokalnych szczytów przez rodzime barometry.

 • Utrzymująca się od kilku sesji huśtawka nastrojów miała swoją kontynuację w trakcie środowych notowań. Po obserwowanej we wtorek poprawie koniunktury i relatywnej sile naszych głównych barometrów, dzisiejsze rozdanie przyniosło od pogorszenie nastrojów i wyraźne cofnięcie WIG-u i WIG20.