• Informacje na temat:

  pkp ceny biletów tlk

Artykuły na temat: pkp ceny biletów tlk
 • ...7 dni otrzyma automatycznie zniżkę w wysokości 20 proc. a na 15 dni 30 proc. od ceny podstawowej biletu. „Wcześniej Taniej” to stała oferta PKP. Możesz z niej skorzystać na dowolnie wybranej trasie krajowej wszystkich kategorii pociągów – Express InterCity (EIC), Express Intercity Premium (EIP), InterCity (IC) oraz Twoje Linie Kolejowe (TLK), w drugiej klasie.

 • PKP Intercity: Niższe ceny biletów na najkrótszych odcinkach

  PKP Intercity planuje wprowadzić nową ofertę - Bilet Bliskomiastowy. Dzięki niemu, podróż w relacjach do 35 kilometrów będzie tańsza. Pasażerowie za bilet zapłacą nawet o 38 proc. mniej. Jak dowiedzieliśmy się w PKP Intercity, zmiany w cennikach uda się wprowadzić jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia.

 • ..., znajdziemy je na stronach internetowych przewoźników (www.intercity.pl lub www.przewozyregionalne.pl). Bilet Weekendowy obejmuje przejazdy wszystkimi pociągami EIP, EIC, IC i TLK od godz. 19 w piątek(...) złotych, a z Wrocławia do Warszawy 59 złotych. Podobne ceny obowiązują w ramach promocji Happy Hours dotyczącej połączeń wieczornych w dni powszednie oraz w weekendy (od godz. 19 w piątek do godz. 13

 • PKP Intercity podnosi ceny Biletu podróżnika. Można go kupić w internecie

  Niespodziewanie, od dzisiaj (22 września) wzrasta cena popularnej oferty promocyjnych PKP Intercity - Biletu podrożnika. Oferta zmienia też nazwę.

 • ...w wysokości 100 proc., musisz odebrać odpowiedni bilet w kasie. W przypadku nieposiadania takiego biletu dla dziecka, konduktor wypisze go w pociągu, pobierając opłatę (w TLK, IC to 6,50 zł, ale w EIP(...) rodzinne: - w pociągach EIP, EIC, IC lub TLK w grupie liczącej od 2 do 5 osób (jedna z nich musi być dzieckiem, które nie ukończyło 16. roku życia), każdy z grupy otrzyma zniżkę 30-proc. (o ile nie ma...

 • Od września nowe połączenie PKP Intercity do Zakopanego i Żywca

  Już od soboty, 9 września br., PKP Intercity uruchomi nowe, weekendowe połączenie z Bydgoszczy do Zakopanego. Skład TLK Halny pojedzie m.in. przez Poznań, Wrocław, Opole i Żywiec.

 • ...jeszcze? – Odszkodowanie przewidziane w prawie unijnym. Od 4.12. 2014 r. przysługuje pasażerom wszystkich pociągów PKP Intercity oraz TLK. Obecnie dotyczy więc pociągów krajowych EIC, IC, TLK, IR, RE oraz(...)? – Co najmniej 25 proc. ceny biletu jednorazowego opóźnienie 60 do 119 min), 50 proc. (120 min i więcej). Odszkodowanie będzie wypłacone, jeśli wyniesie co najmniej równowartość 4 euro. Możliwa jest...

 • Potwierdzone: W 1 klasie Pendolino posiłek w cenie biletu. Ale z podwyżką

  Potwierdziły się informacje "Rynku Kolejowego". Pasażerowie pierwszej klasy pociągów Pendolino otrzymają posiłek w cenie biletu. To nie wszystko - pasażerami zajmie się steward, będą też rozdawane gazety i znany z samolotów pakiet odświeżający. Niestety, cena biletów wzrośnie.

 • Sposoby na tańsze podróżowanie

  ...przysługuje na przejazdy w klasie pierwszej i drugiej pociągami PKP Intercity EuroCity, ekspresami i pociągami TLK. Kartę taką można kupić w kasach biletowych PKP Intercity za 150 zł. Niestety, jeszcze nie we(...) w kasach PKP Intercity. Bilet relacyjny kosztuje do 65% taniej. Dotyczy pociągów TLK w wagonach z miejscami do siedzenia oraz Express Intercity (EIC). Więcej na www.intercity.pl.

 • W nocy z soboty na niedzielę rozpocznie się sprzedaż biletów na Pendolino

  - Ruszamy ze sprzedażą biletów na Pendolino w nocy z 15 na 16 listopada - informuje Beata Czemerajda z biura prasowego PKP IC. Przewoźnik dotrzymał zatem obietnicy, iż bilety na Pendolino będą dostępne od połowy listopada.