• Informacje na temat:

  pkp intercity połączenia

Artykuły na temat: pkp intercity połączenia
 • Jeżeli zadasz sobie odrobinę trudu i z wyprzedzeniem zaplanujesz podróż pociągiem, możesz zyskać. Każdy, kto kupi bilet na połączenia krajowe z wyprzedzeniem 7 dni otrzyma automatycznie zniżkę w wysokości 20 proc. a na 15 dni 30 proc. od ceny podstawowej biletu. „Wcześniej Taniej” to stała oferta PKP. Możesz z niej skorzystać na dowolnie wybranej trasie...

 • Dynamiczny system sprzedaży biletów w PKP Intercity

  Jego brak dawał się we znaki wielu pasażerom. PKP Intercity rozpoczęły wdrażanie tak zwanego dynamicznego systemu sprzedaży biletów. Oznacza to, że cena będzie dostosowana do popularności danego połączenia.

 • Tylko PKP Intercity proponuje Bilet dla Seniora. Każdy, kto skończył 60 lat ma zniżkę 30 proc. na wszystkie krajowe połączenia tego przewoźnika. Pani w kasie zapewne proponowała pani Ewie REGIOkartę SENIOR wydawaną przez PKP Przewozy Regionalne. Uprawnia ona do 30-procentowej zniżki na bilety. Jest ważna przez rok od dnia zakupu i kosztuje 59 zł. Honoruje ją również kilka innych spółek...

 • PKP Intercity kusi tanimi biletami

  Koleje kuszą świątecznymi biletami. Na okres świąteczno-noworoczny PKP Intercity poszerzyły pulę najtańszych biletów do stu tysięcy.

 • Sposoby na tańsze podróżowanie

  ...przysługuje na przejazdy w klasie pierwszej i drugiej pociągami PKP Intercity EuroCity, ekspresami i pociągami TLK. Kartę taką można kupić w kasach biletowych PKP Intercity za 150 zł. Niestety, jeszcze nie we(...) w kasach PKP Intercity. Bilet relacyjny kosztuje do 65% taniej. Dotyczy pociągów TLK w wagonach z miejscami do siedzenia oraz Express Intercity (EIC). Więcej na www.intercity.pl.

 • PKP Intercity - pociągi zmienią nazwy

  Właśnie skończyło się głosowanie na nowe nazwy pociągów PKP Intercity. Przewoźnik szuka nowych nazw dla dziesięciu połączeń. Propozycje znalazły się na stronie internetowej firmy.

 • Czeski przewoźnik kolejowy chce zatrudnić 150 pracowników w Polsce

  ...głównie państwowego przewoźnika PKP Intercity. Prezes spółki Janusz Malinowski mówił w kwietniu dziennikarzom, że PKP Intercity przygotowuje się do konkurowania z nowym graczem na rynku(...) połączenia i zwracała bilety pasażerom. Zdarzało się, że pociągi czeskiego przewoźnika jeździły obsadzone tylko w 25 procentach. Właściciel firmy zapowiada przede wszystkim ekspansję na czeskim rynku...

 • Od 11 grudnia nowe połączenia i krótsze czasy przejazdu. Nowy rozkład PKP Intercity

  Nowe połączenia krajowe, lepsze czasy przejazdu, pojazdy Flirt i Dart na kolejnych relacjach - tak przedstawia się roczny rozkład jazdy pociągów 2016/2017 PKP Intercity. Zmiany zaczną obowiązywać od 11 grudnia, natomiast bilety na połączenia będzie można kupić już od 11 listopada.

 • ...(wszystkich pociągów) od 60 do 119 min i 50 proc., gdy opóźnienie przekroczy 120 min. Dotąd takie prawo przysługiwało tylko pasażerom niektórych pociągów PKP Intercity: ekspresów EIC i międzynarodowych. Gdy(...) o możliwości połączenia działki, na której będzie obiekt, z drogą publiczną. Nie musimy też informować nadzoru budowlanego o rozpoczęciu budowy. Uwaga! Jeśli dokonaliśmy samowoli budowlanej...

 • SkyCash i PKP Intercity testują mobilne bilety

  SkyCash i PKP Intercity rozpoczęły pilotaż systemu umożliwiającego kupowanie biletów przez komórkę. Możliwy ma być zakup kilku biletów w jednej transakcji i wystawianie faktur VAT. PKP Intercity chce, by zakup był możliwy przez całą dobę.