• Informacje na temat:

  pkp warszawa rozklad jazdy

Artykuły na temat: pkp warszawa rozklad jazdy
 • W czerwcu korekta rozkładu jazdy pociągów

  Korekta rozkładu jazdy pociągów wejdzie w życie od niedzieli 11 czerwca. Na przejazdy trasami, na których podróżnych czekają utrudnienia, kolejarze obniżą ceny biletów - poinformowały PKP Polskie Linie Kolejowe, które odpowiadają za zarządzanie siecią linii kolejowych w Polsce.

 • Od niedzieli, 11 marca, wchodzi w życie korekta rozkładu jazdy pociągów. Zmiany zapewnią optymalne kursowanie składów oraz prowadzenie prac modernizacyjnych i remontowych na sieci kolejowej. Efektem inwestycji będzie poprawa połączeń między regionami kraju i wygodniejszy dostęp do kolei. Informacje o zmianach przekazywane są na spotkaniach, dostępne na stacjach i przystankach.

 • Od 11 grudnia nowe połączenia i krótsze czasy przejazdu. Nowy rozkład PKP Intercity

  Nowe połączenia krajowe, lepsze czasy przejazdu, pojazdy Flirt i Dart na kolejnych relacjach - tak przedstawia się roczny rozkład jazdy pociągów 2016/2017 PKP Intercity. Zmiany zaczną obowiązywać od 11 grudnia, natomiast bilety na połączenia będzie można kupić już od 11 listopada.

 • Zmiana czasu na zimowy, a rozkład jazdy pociągów PKP Intercity!

  W najbliższy weekend nastąpi zmiana czasu z letniego na zimowy. W nocy z 29 na 30 października wskazówki zegara zostaną przesunięte z godziny 3:00 na 2:00. W związku z tym 17 pociągów PKP Intercity zatrzyma się na godzinę na najbliższej stacji, tak aby dotrzeć do celu zgodnie z przyjętym rozkładem jazdy.

 • Nowy rozkład jazdy może rozłożyć kolej. Co się pojawi i czego zabraknie?

  Skrócone czasy przejazdu, tańsze bilety i składy Flirt. Ale też fiasko inauguracji pociągów Dart, luki taborowe i nerwówka zmian kadrowych na szczycie holdingu PKP. Takie będą najbliższe dni i najbliższy rok.

 • Żołnierze wyklęci będą patronami pociągów PKP Intercity

  Od 12 września na facebookowym profilu PKP Intercity można zagłosować na nazwy dla dziesięciu pociągów, mających kursować od nowego rozkładu jazdy 2016/17. Jest to już druga edycja internetowego plebiscytu. Partnerami tegorocznej akcji są Muzeum Narodowe w Warszawie oraz Urząd ds. Kombatantów i Osób Represjonowanych. Plebiscyt zakończy się 25 września.

 • PKP Intercity odebrało pierwszy pociąg Dart

  PKP Intercity odebrało pierwszy z 20 pociągów Dart (ang. Strzała), zamówionych przez kolejową spółkę - poinformowała rzeczniczka przewoźnika Beata Czemerajda. Urząd Transportu Kolejowego wydał także zezwolenie na dopuszczenie do ruchu 8 kolejnych Dartów.

 • PKP Intercity wyda 1,8 mld złotych. Chce przewieźć 41 mln pasażerów 2018 roku

  - Do 2018 roku PKP Intercity zmodernizuje 400 wagonów, 60 lokomotyw oraz wyremontuje i zbuduje nowoczesne zaplecze do serwisowania taboru - zapowiedział prezes PKP Intercity Jacek Leonkiewicz. Koszt modernizacji to 1,8 mld złotych.

 • Sprzedaż biletów przez internet w PKP Informatyka już działa normalnie

  PKP Informatyka (odpowiada za działania systemu sprzedaży online) podała, że awaria systemu informatycznego została naprawiona i sprzedaż biletów przez internet odbywa się w normalnym trybie.