• Informacje na temat:

  plan inwestycyjny

Artykuły na temat: plan inwestycyjny
 • Podwyżki pensji, premie, plan emerytalny i podniesienie kapitału inwestycyjnego - plany FedEksu

  ...wyższych pensji zaplanowanych na 2018 r. począwszy od kwietnia br. zamiast od zakładanego terminu październikowego. Pozostała część funduszy zostanie przeznaczona na dofinansowanie planów zakładających zwiększenie wydajności pracy, skierowanych do pracowników na stanowiskach nierobotniczych.  2) Dobrowolny wkład w wysokości 1,5 mld dolarów w plan emerytalny w celu utrzymania jego wiodącej pozycji...

 • Plan Junckera omija nowe kraje UE

  W pierwszym roku realizacji tzw. Planu Junckera większość wsparcia trafiła do krajów starej Unii. Plany inwestycyjne polskiego rządu nie dają nadziei, że Polska szybko nadrobi zaległości, ponieważ w minimalnym stopniu wpisują się w strategiczne cele UE dotyczące ochrony klimatu i transformacji energetycznej.

 • ​Wchodzi w życie ustawa regulująca wynagrodzenia władz państwowych spółek

  Od piątku pensje menedżerów spółek z udziałem Skarbu Państwa mają wiązać się z sytuacją i wielkością spółki oraz realizacją celów inwestycyjnych - zasadę tę wprowadza wchodząca z tym dniem w życie ustawa o zasadach wynagrodzeń w państwowych spółkach.

 • BioMaxima SA, notowana na NewConnect firma działająca na rynku diagnostyki laboratoryjnej, polski producent podłoży mikrobiologicznych, a także szerokiej gamy odczynników i aparatury do diagnostyki in vitro, kontynuuje realizację przyjętego planu inwestycyjnego. Emitent zakończył pierwsze półrocze 2017 r. zyskiem netto na poziomie jednostkowym w kwocie 0,63 mln zł, a jego przychody netto ze

 • Coraz więcej inwestycji w Katowickiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej

  Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna notuje coraz lepsze wyniki. Ubiegłoroczny wynik - 58 nowych projektów inwestycyjnych o wartości 2,5 mld zł - był wyjątkowo dobry, a prognozy na ten właśnie zostały zrewidowane w górę po udanym I kwartale. Spodziewane nakłady inwestycyjne (ok. 1,5 mld zł) mogą przyczynić się do powstania nawet 1,3 tys. nowych miejsc pracy.

 • Do naszych firm trafią pieniądze z planu Junckera

  Na podstawie podpisanej w środę umowy Europejskiego Funduszu Inwestycyjnego i Banku Gospodarstwa Krajowego do naszych firm trafią pierwsze pieniądze z planu Junckera. Ma on rozruszać inwestycje na Starym Kontynencie. Skorzystać z nich może ok. 5 tys. przedsiębiorstw.

 • ​Ponad 800 nowych miejsc pracy w warmińsko-mazurskiej SSE

  ...na zatwierdzenie kolejnych projektów inwestycyjnych. Mimo tych kłopotów wynik osiągnięty w 2014 r. przez W-MSSE jest bardzo dobry - deklarowane nakłady inwestycyjne są prawie osiem razy wyższe(...) biznesowych na rynku rosyjskim. Władze strefy nie chcą ujawniać jeszcze przyszłorocznych planów. Kuchciński zapowiedział jedynie, że na początku roku spodziewane jest rozszerzenie obszaru W-MSSE...

 • Polska liczy na Plan Junckera

  Ministerstwo Rozwoju opublikowało listę państwowych inwestycji, które potencjalnie mogą liczyć na finansowanie z tak zwanego Planu Junckera, którego celem jest pobudzenie europejskiej gospodarki. Znajduje się na niej 47 propozycji o wartości prawie 81 miliardów złotych.

 • Toyota w Jelczu-Laskowicach chce zatrudnić 500 pracowników

  ...​Fabryka Toyoty w Jelczu-Laskowicach chce zatrudnić 500 nowych pracowników. Wzrost zatrudnienia związany jest z planami rozpoczęcia produkcji nowoczesnych silników benzynowych stosowanych m.in. w napędach hybrydowych.

 • Jest porozumienie w sprawie realizacji planu inwestycyjnego Junckera

  Negocjatorzy europarlamentu i rządów państw UE uzgodnili w czwartek nad ranem kompromis w sprawie wdrażania planu inwestycyjnego, zaproponowanego przez szefa Komisji Europejskiej Jean-Claude'a Junckera. Plan ma wygenerować inwestycje warte 315 mld euro.