• Informacje na temat:

  plan miasta łomża

Artykuły na temat: plan miasta łomża
 • Białystok: 350 osób zatrudni NIBE Biawar w podstrefie SSSE

  350 osób chce zatrudnić firma NIBE Biawar, która kupiła 5,3-hektarową działkę w podstrefie Białystok Suwalskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Firma ma zainwestować 60 mln zł - poinformował we wtorek na konferencji prasowej prezydent Białegostoku Tadeusz Truskolaski.

 • Tesco zatrudniło do sprzedaży internetowej 500 osób. Szuka kolejnych

  Około 160 osób znajdzie zatrudnienie w związku z rozwojem sprzedaży z wykorzystaniem internetu sieci sklepów Tesco. Nowych pracowników - przede wszystkim dostawców - Tesco szuka między innymi w Warszawie, gdzie sprzedaż online rośnie najszybciej w Polsce. Sieć planuje też wzrost zatrudnienia w tradycyjnych sklepach i otwieranie nowych placówek.

 • W 2007 nastąpił przełom!

  Polska odpowiednio przygotowuje się do sprawnej realizacji programu drogowego. W 2007 roku w budowie będzie łącznie 258 km autostrad - powiedział podczas piątkowej konferencji prasowej minister transportu Jerzy Polaczek.

 • Wiele samorządów uchwaliło na br. stawki podatku od nieruchomości na maksymalnym poziomie określonym przez ministra finansów. Jednocześnie lokalne władze przewidziały przywileje m.in. dla przedsiębiorców tworzących nowe miejsca pracy.

 • Echo Investment, planuje rozpoczęcie w 2008 roku inwestycji w Poznaniu w centrum handlowo-rozrywkowe Metropolis, której wartość wyniesie około 100 mln euro - podała spółka w raporcie kwartalnym.

 • Małe browary idą na wojnę!

  Mimo pesymistycznych wieści z rynku piwa i informacji o problemach z rynku browarów regionalnych, segment piw lokalnych stale się rozwija - browary rozszerzają dystrybucję, przejmują i inwestują w moce. Warto jednak zapytać, jak wyglądają strategie polskich lokalnych browarów na najbliższe lata?