• Informacje na temat:

  plany rozbudowy warszawy

Artykuły na temat: plany rozbudowy warszawy
 • Kupując mieszkanie w pozornie gorszej dzielnicy, możesz na nim dodatkowo zarobić. Sprawdź, jak to zrobić

  Eksperci radzą, by przyszli nabywcy nieruchomości interesowali się lokalizacjami, które dziś nie wydają się atrakcyjne, ale za kilka lat mogą podnieść swój prestiż. Sprytni konsumenci uważnie śledzą plany wybranych rejonów, aby ustalić, czy w okolicy danego osiedla nie powstanie z czasem np. ważny węzeł komunikacyjny.

 • Nord Stream 2: Wielkie kłamstwo Rosji

  Decyzje energetyczne stanowią część polityki zagranicznej Kremla. Stawką jest wpływ na region oraz kontrakty, które utrzymują rosyjski budżet. Jak w tej optyce postrzegać Nord Stream 2?

 • Bliskie jest sfinalizowanie rozmów z inwestorem w sprawie sprzedaży większościowego pakietu udziałów w spółce Port Lotniczy Radom przez jedynego właściciela, Urząd Miasta Radom. W opinii ekspertów to będzie dobre rozwiązanie o długoletniej perspektywie. Nie będzie też zagrażać interesom innych portów lotniczych, w szczególności w Modlinie.

 • W tym roku Ryanair oferuje 200 tras polskim pasażerom

  - Irlandzki Ryanair w tym roku ma latać na 200 trasach z 13 polskich lotnisk i planuje przewieźć ponad 11 mln pasażerów - poinformował w środę Juliusz Komorek z Ryanaira. Dodał, że z lotniska w Modlinie linia uruchomi cztery nowe trasy.

 • Mieszkanie plus: Skala szansą na duże oszczędności

  - Skala programu Mieszkanie plus daje szansę na duże oszczędności - dzięki dużym zamówieniom BGKN może uzyskać lepsze ceny. Ceny produkcji budowlanej w Polsce będą jednak rosnąć i utrzymanie dzisiejszych kosztów byłoby dużym sukcesem, stąd ogłoszony konkurs na projekt Mieszkania plus w prefabrykacji - mówi Interii członek zarządu BGK Nieruchomości Grzegorz Muszyński.

 • PLL LOT wznawiają loty z Krakowa do Chicago

  Polskie Linie Lotnicze LOT od lipca przyszłego roku wznowią bezpośrednie połączenie z Krakowa do Chicago. Stolica Małopolski straciła loty do Stanów Zjednoczonych w październiku 2010 r., kiedy po 13 latach z ich utrzymywania zrezygnował narodowy przewoźnik.

 • Rozwój rynku elektromobilności w Polsce jest przyhamowany. Z danych szacunkowych wynika, że funkcjonuje 175 punktów ładowania, które spełniają standardy ogólnodostępności. To wciąż niewiele, ale kolejne czekają na odbiór.

 • Raport Interii: Firmy mogą inwestować, czekają na rządowe konkrety

  Przedsiębiorcy chcą zobaczyć jak rząd PiS będzie realizować program rozwoju polskiej gospodarki. Nie narzekają na brak gotówki i dostępność kredytu, ale kluczem jest uzyskanie pewności, że perspektywy biznesowe są dobre - pisze w analizie Bartosz Bednarz z Interii.

 • Jakie plany wobec starego dworca Kraków Główny ma PKP SA?

  W połowie lutego otwarty zostanie nowy podziemny dworzec Kraków Główny. Spółka PKP SA planuje teraz co zrobić ze starym budynkiem dworca. - Rozważamy uruchomienie tam kina lub przeznaczenie budynku na działalność biurową. Decyzje w tej sprawie jeszcze nie zapadły - mówi Katarzyna Grzduk z biura prasowego PKP SA.