• Informacje na temat:

  płatna a1

Artykuły na temat: płatna a1
 • Jestem stomatologiem, mam niewielki gabinet, w którym sama przyjmuję pacjentów. Nikogo nie zatrudniam. Niedawno zadzwoniono do mnie z informacją, że muszę odbyć szkolenie BHP i zapłacić za nie. Czy mam taki obowiązek? Agata M., Kraków

 • Jak wynika z "Projektu cyfrowizja II", badania agencji mediowej MEC, 27 proc. klientów myślało w ostatnim roku o rezygnacji z płatnej telewizji - informuje "Gazeta Wyborcza".

 • Zwolnienie z kosztów dotyczy, np. wniosku o ustalenie ojcostwa, przysposobienie dziecka, przyznanie alimentów, otwarcie i ogłoszenie...

 • Telewizja naziemna w przyszłości płatna?

  W 2017 roku kanały nadawców komercyjnych RTL, ProSieben, SAT.1 i VOX w ramach naziemnej telewizji cyfrowej w Niemczech zostaną zakodowane. Będzie to się wiązało ze wprowadzeniem miesięcznej opłaty za dostęp do tych kanałów. Czy Polska pójdzie za przykładem Niemiec i za możliwość oglądania popularnych polskich kanałów w NTC również trzeba będzie w przyszłości płacić?

 • Praca wakacyjna w Polsce nie musi być nisko płatna

  Praca sezonowa w okresie letnim nie musi być nisko płatna. W okresie wakacji pracodawcy szukają także pracowników wykwalifikowanych, o wysokich kompetencjach i konkretnych umiejętnościach. Takie osoby zatrudniane są na okres tymczasowy, na zastępstwo pracowników stałych, którzy przebywają na urlopach.

 • W ciągu najbliższych kilku miesięcy internetowy gigant YouTube rozpocznie w USA transmitowanie w czasie rzeczywistym programów ok. 40 stacji telewizyjnych, w tym kanałów informacyjnych takich jak ABC, CBS, NBC, Fox News, a także telewizji kablowych.

 • Lepiej płatna praca? Dziękuję, nie szukam

  Tylko co 80. Polak rozgląda się za bardziej intratnym zajęciem. To najsłabszy wynik w historii.

 • MEC: 23 proc. klientów płatnej telewizji rozważa rezygnację

  23 proc. klientów płatnej telewizji rozważa rezygnację z usług płatnej telewizji ("cord-cutting") - wynika z badania "Projekt Cyfrowizja III" agencji mediowej MEC.

 • Według przepisów pracodawca powinien ułatwiać pracownikom podnoszenie kwalifikacji zawodowych. Mówi o tym art. 94 pkt 6 oraz art. 1031-1036 Kodeksu pracy. Jeśli więc otrzymamy zgodę przełożonego na dokształcanie się, albo wręcz jesteśmy do tego przez niego zobowiązani, (np. musimy zdać egzamin potwierdzający kwalifikacje zawodowe), mamy prawo do tzw. urlopu szkoleniowego.

 • Drogi powinni utrzymywać kierowcy. Eksperci chcą zwiększenia ilości tras płatnych

  Jak powinien wyglądać pobór opłat drogowych? Pomóc w odpowiedzi na to pytanie stara się Centrum Analiz Klubu Jagiellońskiego, które przedstawiło swoją kompleksową propozycję nowego, zrównoważonego systemu poboru myta drogą elektroniczną. Dzięki niej ma być mniej zatorów, a sam system będzie tańszy i łatwiejszy w obsłudze. Dodatkowo, zdaniem ekspertów, swoim zasięgiem powinien on objąć większą ilość dróg, tak aby wpływy z niego pozwoliły na utrzymanie infrastruktury.