• Informacje na temat:

  płatna a1

Artykuły na temat: płatna a1
 • Jestem stomatologiem, mam niewielki gabinet, w którym sama przyjmuję pacjentów. Nikogo nie zatrudniam. Niedawno zadzwoniono do mnie z informacją, że muszę odbyć szkolenie BHP i zapłacić za nie. Czy mam taki obowiązek? Agata M., Kraków

 • Jak wynika z "Projektu cyfrowizja II", badania agencji mediowej MEC, 27 proc. klientów myślało w ostatnim roku o rezygnacji z płatnej telewizji - informuje "Gazeta Wyborcza".

 • Zwolnienie z kosztów dotyczy, np. wniosku o ustalenie ojcostwa, przysposobienie dziecka, przyznanie alimentów, otwarcie i ogłoszenie...

 • Telewizja naziemna w przyszłości płatna?

  W 2017 roku kanały nadawców komercyjnych RTL, ProSieben, SAT.1 i VOX w ramach naziemnej telewizji cyfrowej w Niemczech zostaną zakodowane. Będzie to się wiązało ze wprowadzeniem miesięcznej opłaty za dostęp do tych kanałów. Czy Polska pójdzie za przykładem Niemiec i za możliwość oglądania popularnych polskich kanałów w NTC również trzeba będzie w przyszłości płacić?

 • Urlopy dzielone na dzieci. Nadchodzą ważne zmiany w płatnej opiece

  Bruksela wymusi zmiany w zasadach przysługiwania urlopu rodzicielskiego lub wychowawczego. Dwa miesiące płatnej opieki mają być przypisane do każdego z rodziców.

 • W ciągu najbliższych kilku miesięcy internetowy gigant YouTube rozpocznie w USA transmitowanie w czasie rzeczywistym programów ok. 40 stacji telewizyjnych, w tym kanałów informacyjnych takich jak ABC, CBS, NBC, Fox News, a także telewizji kablowych.

 • Praca wakacyjna w Polsce nie musi być nisko płatna

  Praca sezonowa w okresie letnim nie musi być nisko płatna. W okresie wakacji pracodawcy szukają także pracowników wykwalifikowanych, o wysokich kompetencjach i konkretnych umiejętnościach. Takie osoby zatrudniane są na okres tymczasowy, na zastępstwo pracowników stałych, którzy przebywają na urlopach.

 • MEC: 23 proc. klientów płatnej telewizji rozważa rezygnację

  23 proc. klientów płatnej telewizji rozważa rezygnację z usług płatnej telewizji ("cord-cutting") - wynika z badania "Projekt Cyfrowizja III" agencji mediowej MEC.

 • Lepiej płatna praca? Dziękuję, nie szukam

  Tylko co 80. Polak rozgląda się za bardziej intratnym zajęciem. To najsłabszy wynik w historii.

 • Drogi powinni utrzymywać kierowcy. Eksperci chcą zwiększenia ilości tras płatnych

  Jak powinien wyglądać pobór opłat drogowych? Pomóc w odpowiedzi na to pytanie stara się Centrum Analiz Klubu Jagiellońskiego, które przedstawiło swoją kompleksową propozycję nowego, zrównoważonego systemu poboru myta drogą elektroniczną. Dzięki niej ma być mniej zatorów, a sam system będzie tańszy i łatwiejszy w obsłudze. Dodatkowo, zdaniem ekspertów, swoim zasięgiem powinien on objąć większą ilość dróg, tak aby wpływy z niego pozwoliły na utrzymanie infrastruktury.