• Informacje na temat:

  pociągi rozkład jazdy

Artykuły na temat: pociągi rozkład jazdy
 • Exeter - tu znajdziesz pracę

  ...niecałe 650 zł. Z Bristolu do Exeter bardzo łatwo dostać się pociągiem lub autokarem. Pociągi do miasta położonego nad rzekę Exe odjeżdżają ze stacji Bristol Temple Meads, na którą trzeba dojechać z lotniska autobusem. Cena biletu: 33,10 funtów. Rozkład jazdy z wyszukiwarką połączeń znajdziesz na stronie www.thetrainline.com. Z Bristolu do Exeter dojedziemy też autobusem linii National Express...

 • W czerwcu korekta rozkładu jazdy pociągów

  Korekta rozkładu jazdy pociągów wejdzie w życie od niedzieli 11 czerwca. Na przejazdy trasami, na których podróżnych czekają utrudnienia, kolejarze obniżą ceny biletów - poinformowały PKP Polskie Linie Kolejowe, które odpowiadają za zarządzanie siecią linii kolejowych w Polsce.

 • .... Rozkłady jazdy busów (z cenami) w całej Polsce znajdziemy także na stronach www.busy.info.pl, www.rozklad.com.pl, www.e-podroznik.pl. Nazwy konkretnych przewoźników znajdziemy też, wpisując(...) Przejazd pociągiem Zacznij od ustalenia, z kim, kiedy i dokąd chcesz jechać. Jeśli wybieracie się całą rodziną, możesz kupić Bilet Rodzinny (33% zniżki nawet dla 5 osób, wystarczy...

 • Leo Express proponuje zmianę rozkładu

  Czeski prywatny przewoźnik zaproponował Urzędowi Transportu Kolejowego nowy rozkład jazdy, który ma niestanowić konkurencji dla PKP Intercity - z odjazdami ok. 4:30 z Krakowa i ok. godz. 16 z Pragi. Pociągi miałyby kursować raz na dobę we wszystkie dni tygodnia.

 • Od grudnia pociągi pojadą szybciej

  Nowy rozkład jazdy zacznie obowiązywać od połowy grudnia br. Prezes PKP PLK Andrzej Filip Wojciechowski poweidział PAP, że na wielu trasach osiągnięto historycznie najlepszy czas przejazdu, który uległ skróceniu nawet o trzy godziny.

 • Od 11 grudnia nowe połączenia i krótsze czasy przejazdu. Nowy rozkład PKP Intercity

  Nowe połączenia krajowe, lepsze czasy przejazdu, pojazdy Flirt i Dart na kolejnych relacjach - tak przedstawia się roczny rozkład jazdy pociągów 2016/2017 PKP Intercity. Zmiany zaczną obowiązywać od 11 grudnia, natomiast bilety na połączenia będzie można kupić już od 11 listopada.

 • Uwaga: W niedzielę ważna zmiana na kolei. Nasze pociągi pojadą szybciej!

  28 dodatkowych pociągów uruchomi PKP Intercity od 14 czerwca do miejscowości turystycznych, w tym m.in. do Świnoujścia, Międzyzdrojów, Szklarskiej Poręby, Wisły czy Zakopanego. W związku z tym od niedzieli zmieni się rozkład jazdy pociągów.

 • Nowy rozkład jazdy może rozłożyć kolej. Co się pojawi i czego zabraknie?

  Skrócone czasy przejazdu, tańsze bilety i składy Flirt. Ale też fiasko inauguracji pociągów Dart, luki taborowe i nerwówka zmian kadrowych na szczycie holdingu PKP. Takie będą najbliższe dni i najbliższy rok.

 • Od niedzieli, 11 marca, wchodzi w życie korekta rozkładu jazdy pociągów. Zmiany zapewnią optymalne kursowanie składów oraz prowadzenie prac modernizacyjnych i remontowych na sieci kolejowej. Efektem inwestycji będzie poprawa połączeń między regionami kraju i wygodniejszy dostęp do kolei. Informacje o zmianach przekazywane są na spotkaniach, dostępne na stacjach i przystankach.

 • Niemiecka kolej na bakier z punktualnością i nie tylko

  Opóźnienia niemieckich pociągów wzbudzają nieustanne zdziwienie szczególnie wśród cudzoziemców. Przypisywany Niemcom w zakresie transportu kolejowego "ordnung" to od wielu lat tylko pobożne życzenie. Tymczasem w takich krajach jak Japonia, Chiny czy Taiwan 99 procent wszystkich pociągów przybywa na czas, a o niepunktualności mówi się już w przypadku opóźnienia nawet o jedną minutę.