• Informacje na temat:

  poczta polska wp pl

Artykuły na temat: poczta polska wp pl
 • Poczta Polska zwiększa zatrudnienie

  Po raz pierwszy od 8 lat Poczta Polska zwiększa zatrudnienie. Chodzi głównie o listonoszy, ale także o pracowników placówek.

 • Poczta Polska rezygnuje z planów upublicznienia

  Poczta Polska w nowej strategii rezygnuje z planów upublicznienia, pozostanie w 100 proc. spółką Skarbu Państwa. Poczta Polska liczy, że jej przychody wzrosną do 6,9 mld zł w 2021 roku z 5,5 mld zł w 2015 roku - poinformowała spółka na konferencji. Jednym z elementów nowego planu operatora pocztowego jest poprawa warunków pracy - wyjaśnia prezes Poczty Polskiej Przemysław Sypniewski. Jego zdaniem

 • Poczta Polska: Kolejna podwyżka wynagrodzeń

  Po raz drugi w tym roku wzrosną wynagrodzenia pracowników Poczty Polskiej. To efekt porozumienia z reprezentatywnymi związkami zawodowymi, tj. Związkiem Zawodowym Pracowników Poczty oraz Organizacją Międzyzakładową NSZZ „Solidarność” Pracowników Poczty Polskiej, na mocy którego pocztowcy otrzymają podwyżkę wynagrodzenia zasadniczego o 120 lub 100 zł.

 • Poczta Polska podniosła wynagrodzenia pracowników

  Poczta Polska osiągnęła porozumienie w sprawie podwyżki wynagrodzeń. Porozumienie zakłada zwiększenie wynagrodzenia zasadniczego o 150 zł brutto od 1 marca i jednorazową wypłatę 200 zł dla pracowników eksploatacji.

 • Poczta Polska zapowiada zatrudnienie ponad tysiąca osób. Mają one pomóc w obsłudze większej liczby przesyłek pod koniec roku. Zatrudnieni będą pracować na umowy zlecenia.

 • Poczta Polska uruchomiła internetowy kantor, z którego mogą korzystać klienci indywidualni i firmy - poinformowała w poniedziałek spółka. Dodano, że klienci mogą korzystać m.in. z darmowych przelewów w złotych do wszystkich banków, a także walutowych do niektórych polskich banków.

 • Poczta Polska szykuje premie dla pracowników

  .... Z nieoficjalnych informacji wynika, że zaakceptowały go dwa największe związki: "Solidarność" i OPZZ. Poczta zatrudnia około 70 tysięcy pracowników.

 • Poczta Polska dołączyła do programu Mieszkanie Plus

  Rząd szykuje przyspieszenie w realizacji programu Mieszkanie Plus.Teraz Poczta Polska wytypowała kolejne grunty pod budowę tanich mieszkań. W budowie i planach jest już 12 tys. mieszkań.

 • Podobno Poczta Polska ma windykować od użytkowników zaległy abonament RTV. Do 5 lat wstecz zbiera się kwota 1500 zł... Czy to prawda, że brak reakcji po wezwaniu do zapłaty skutkuje egzekucją urzędu skarbowego, który może zająć np. pensję na koncie? Jadwiga Boczniak z Poznania...

 • Poczta Polska z usługami odczytowymi dla Polskiej Spółki Gazowniczej

  Poczta Polska wygrała przetargi na świadczenie usług odczytu gazomierzy. Zleceniodawcą jest Polska Spółka Gazownictwa.