• Informacje na temat:

  poczta polska wp pl

Artykuły na temat: poczta polska wp pl
 • Poczta Polska zwiększa zatrudnienie

  Po raz pierwszy od 8 lat Poczta Polska zwiększa zatrudnienie. Chodzi głównie o listonoszy, ale także o pracowników placówek.

 • Poczta Polska Usługi Cyfrowe- e-listy polecone

  Poczta Polska wprowadza usługę uzupełniającą standardowe wysyłanie listów poleconych o doręczanie tych listów w formie elektronicznej.

 • Poczta Polska: Kolejna podwyżka wynagrodzeń

  Po raz drugi w tym roku wzrosną wynagrodzenia pracowników Poczty Polskiej. To efekt porozumienia z reprezentatywnymi związkami zawodowymi, tj. Związkiem Zawodowym Pracowników Poczty oraz Organizacją Międzyzakładową NSZZ „Solidarność” Pracowników Poczty Polskiej, na mocy którego pocztowcy otrzymają podwyżkę wynagrodzenia zasadniczego o 120 lub 100 zł.

 • Poczta Polska rezygnuje z planów upublicznienia

  Poczta Polska w nowej strategii rezygnuje z planów upublicznienia, pozostanie w 100 proc. spółką Skarbu Państwa. Poczta Polska liczy, że jej przychody wzrosną do 6,9 mld zł w 2021 roku z 5,5 mld zł w 2015 roku - poinformowała spółka na konferencji. Jednym z elementów nowego planu operatora pocztowego jest poprawa warunków pracy - wyjaśnia prezes Poczty Polskiej Przemysław Sypniewski. Jego zdaniem

 • Poczta Polska zapowiada zatrudnienie ponad tysiąca osób. Mają one pomóc w obsłudze większej liczby przesyłek pod koniec roku. Zatrudnieni będą pracować na umowy zlecenia.

 • Poczta Polska będzie bardziej cyfrowa

  Poczta Polska chce zostać Narodowym Operatorem Cyfrowym. Jego zadaniem będzie obsługa korespondencji między administracją państwową a obywatelami. Zamiast papierowego awizo Polska Poczta oferuje obecnie powiadomienie cyfrowe. Działalność poczty zakłada coraz większą cyfryzację usług pocztowych.

 • Poczta Polska szykuje premie dla pracowników

  .... Z nieoficjalnych informacji wynika, że zaakceptowały go dwa największe związki: "Solidarność" i OPZZ. Poczta zatrudnia około 70 tysięcy pracowników.

 • Poczta Polska podniosła wynagrodzenia pracowników

  Poczta Polska osiągnęła porozumienie w sprawie podwyżki wynagrodzeń. Porozumienie zakłada zwiększenie wynagrodzenia zasadniczego o 150 zł brutto od 1 marca i jednorazową wypłatę 200 zł dla pracowników eksploatacji.

 • Poczta Polska przeznaczy ćwierć miliarda złotych na podwyżki

  .... Zatrudnienie w tej ostatniej grupie zawodowej Poczta Polska chce do końca br. zwiększyć o kolejne 540 osób. Źródło: Dziennik Gazeta Prawna Artykuł z dnia: 2018-07-24, ostatnia aktualizacja: 2018-07-24 08:00

 • Poczta Polska uruchomiła internetowy kantor, z którego mogą korzystać klienci indywidualni i firmy - poinformowała w poniedziałek spółka. Dodano, że klienci mogą korzystać m.in. z darmowych przelewów w złotych do wszystkich banków, a także walutowych do niektórych polskich banków.