• Informacje na temat:

  podanie o podwyżkę

Artykuły na temat: podanie o podwyżkę
 • ...składania indywidualnych wniosków o podwyżkę. Dlatego każdy, kto uważa, że jego wynagrodzenie nie jest adekwatne do jego pracy, wykształcenia i doświadczenia, składa do swojego szefa takie podanie(...) o nastrojach w inspekcji i pokazuje, jak trudna jest w niej sytuacja - dodaje Rybarczyk. Co na to szefowie? - Jeżeli wpłyną do nas wnioski o podwyżkę, to możemy je przekazać dalej do wiadomości wojewodzie...

 • W Orlenie negocjacje w sprawie podwyżek płac

  W Orlenie zaczęły się negocjacje między zarządem spółki a działającymi tam związkami zawodowymi w sprawie tegorocznych podwyżek płac dla pracowników. Zgodnie z Zakładowym Układem Zbiorowym Pracy, termin zawarcia porozumienia upływa z końcem lutego.

 • Prosimy właściciela domu o podanie na piśmie powodów wprowadzenia podwyżki. Ma on 14 dni, by przedstawić nam kalkulację. Pamiętajmy, że czynsz może być podnoszony tylko raz na pół roku. Wyjątkiem od tej zasady jest zmiana opłat niezależnych od właściciela (np. za wywóz śmieci). Lokator musi być powiadomiony o podwyżce z co najmniej 3-miesięcznym wyprzedzeniem.

 • Podwyżka cen prądu. Dla kogo rekompensaty i na jakich zasadach?

  Małe i średnie firmy nie dostaną bezwarunkowych rekompensat za podwyżki cen prądu. Wbrew wcześniejszym komunikatom z Ministerstwa Energii te rekompensaty mają przysługiwać przedsiębiorcom tylko, jeśli otrzymane w ten sposób pieniądze przeznaczą na poprawę tak zwanej efektywności energetycznej. Jak ustalił dziennikarz RMF FM Krzysztof Berenda, tak wygląda ostatni projekt w tej sprawie.

 • 2019 rokiem podwyżek. Wielu z nas zarobi znacznie więcej

  Płaca minimalna w górę. Policjanci, nauczyciele, pielęgniarki, pracownicy cywilni wojska. W 2019 roku rząd planuje znacząco podnieść wynagrodzenia. Od kiedy dokładnie podwyżki? Ile wyniosą? Sprawdził to portal PulsHR.pl.

 • W grupie Tauron premie lub podwyżki wynagrodzeń

  Do końca czerwca pracownicy spółki Tauron Wydobycie otrzymają średnio 1850 zł jednorazowej premii, natomiast w spółce Tauron Ciepło nastąpi w tym roku podwyżka wynagrodzeń o co najmniej 120 zł brutto - wynika z wczorajszej informacji śląsko-dąbrowskiej Solidarności.

 • Biedronka kontynuuje podwyżki płac dla pracowników

  Jeronimo Martins Polska, właściciel sieci Biedronka, kontynuuje podnoszenie płac pracownikom swoich sklepów i centrów dystrybucyjnych.

 • Aż 75 proc. prawdopodobieństwa dla podwyżki stóp przez FED w czerwcu, Bank Japonii nie zaskoczył, a co zrobi dzisiaj Europejski Bank Centralny?

 • Ponad miliard złotych na podwyżki dla nauczycieli

  W związku z podwyższeniem pensji nauczycieli od 1 kwietnia 2018 r. w budżecie państwa pojawiły się dodatkowe środki w wysokości ok. 1,2 mld zł - poinformowało Ministerstwo Edukacji Narodowej.

 • Na europejskich giełdach wahania indeksów - trochę zwyżek, trochę spadków. Rynki już w większości zdyskontowały przyszłotygodniową podwyżkę stóp procentowych w USA. Ważne może być to jaką ścieżkę obierze Fed po tej marcowej podwyżce - wskazują maklerzy.