• Informacje na temat:

  podanie o prace wzor

Artykuły na temat: podanie o prace wzor
 • Latem wiele z nas dorabia sobie do pensji. Radzimy, na co należy uważać, zanim podpisze się umowę z przyszłym pracodawcą.

 • Wzory oświadczen 500 Plus opublikowane w Dzienniku Ustaw

  Rozporządzenie zawierające m.in. wzór wniosku o świadczenie z programu 500 plus zostało w piątek po południu opublikowane w Dzienniku Ustaw. Już od 1 kwietnia będzie można składać wnioski o świadczenie z programu "Rodzina 500 Plus". Wniosek ma 9 stron i załączniki.

 • Czy sporządzić aneks do umowy o pracę po wypowiedzeniu zmieniającym?

  Wypowiedzieliśmy pracownikowi warunki umowy o pracę, które zostały przez niego przyjęte. Czy po upływie okresu wypowiedzenia powinniśmy przygotować aneks do umowy z nowymi postanowieniami dotyczącymi rodzaju pracy i wynagrodzenia?

 • Rząd przyjął ustawę hazardową i zakłada, że będzie ona obowiązywała od 1 stycznia 2017 roku - podano w komunikacie CIR.

 • Jak znaleźć pracę po czterdziestce?

  ...z tej grupy popełniają już na poziomie CV. Jednym z najczęstszych jest umieszczanie zbyt małej ilości informacji w CV, co prowadzi do tego, iż nie oddaje ono w pełni kwalifikacji aplikującego. Podanie(...) informacje zawarte w CV i liście motywacyjnym, jest ich oprawa. Pamiętać należy, że CV powinno wyglądać przejrzyście i estetycznie. - Wiele osób korzysta z gotowych wzorów CV - jest to jednak dobre rozwiązanie...

 • Remont mieszkania to nie tylko wydatki. Prace remontowe wymagają podejmowania niekiedy trudnych decyzji dotyczących doboru materiałów.

 • Praca małżonka w firmie nie jest kosztem

  ...rozliczając podatek od dochodów z umów zlecenie i dzieło. Tak jest np. w przypadku twórców za przeniesienie prawa własności wynalazku, topografii układu scalonego, wzoru użytkowego, wzoru przemysłowego, znaku towarowego lub wzoru zdobniczego. Ich koszty to 50 % uzyskanego przychodu. Kwotowo zostały natomiast określone koszty np. z tytułu umowy o pracę lub kontraktu menedżerskiego. Małgorzata Jawińska...

 • W kopalni Makoszowy pod ziemią protestuje pięć osób

  W podziemnym proteście, jaki rozpoczął się w czwartek w zabrzańskiej kopalni Makoszowy, uczestniczy pięć osób - podała Spółka Restrukturyzacji Kopalń (SRK), do której należy zakład. Wcześniej związkowcy mówili o co najmniej 10 protestujących i zapowiadali rozszerzenie protestu. PO o proteście górników w kopalni Makoszowy: Kolejna porażka rządu

 • Wydaje ci się, że skoro pracujesz, to jesteś pracownikiem? Niekoniecznie. Pracownikiem jest tylko zatrudniony na podstawie umowy o pracę (powołania, wyboru,...

 • UOKiK uruchamia pilotaż dla tzw. sygnalistów

  UOKiK uruchamia pilotażowy program dla tzw. sygnalistów. W jego ramach każdy, kto wie o udziale swojej firmy w zmowie, może o tym anonimowo zawiadomić Urząd. UOKiK prowadzi też prace nad zmianami przepisów, które na trwałe wprowadzą instytucję sygnalistów do prawa antymonopolowego.