• Informacje na temat:

  podanie o rezygnacje ze studiów

Artykuły na temat: podanie o rezygnacje ze studiów
 • Rząd za deregulacją 91 zawodów, w których pracuje 200 tys. osób

  ...przyuczeni. Premier ocenił jednak, że "saldo będzie na pewno dodatnie". - Zależy nam na tym, że jeśli ktoś skończył załóżmy pięć lat studiów i jeszcze ma rok stażu, to żeby uznać, że taka osoba jest(...) w komunikacie Ministerstwa Sprawiedliwości. W projekcie znajduje się rozwiązanie, które umożliwia uczelniom stworzenie studiów o profilu praktycznym, których ukończenie stanowić będzie podstawę do...

 • Sebastian Mikosz, prezes LOT podał się do dymisji!

  Prezes LOT Sebastian Mikosz podał się do dymisji. Jak informuje biuro prasowe LOT, ustępujący prezes będzie pełnił swoje obowiązki do 17 września tego roku.

 • Planowanie kariery w niepewnych czasach

  ...z uczelni do dziesiątek miejsc. I nic, cisza.  Od zakończenia studiów minęły już przeszło trzy lata. Jedyna pamiątka po nich to kredyt, który trzeba spłacać. Bank jest nieubłagany. Koleżanka poleciła ją(...) rzeczywistą sytuację absolwentów tych kierunków, np. rozmawiając z nimi. Choć na listach najbardziej opłacalnych studiów królują od lat prawo, zarządzanie i ekonomia, prawda jest taka, że w naszym kraju...

 • Magdalena Skwarzec złożyła rezygnację z pełnienia funkcji wiceprezesa Idea Banku ze skutkiem na dzień złożenia rezygnacji - podał bank w komunikacie.

 • Dominik Libicki rezygnuje z funkcji prezesa Cyfrowego Polsatu

  Dominik Libicki, prezes Cyfrowego Polsatu, złożył rezygnację z pełnionej funkcji z powodu niezgodności stanowisk co do sposobów realizacji strategii grupy - podała spółka w komunikacie. Nowym prezesem został Tomasz Gillner-Gorywoda.

 • Zarząd KBJ S.A. ("Spółka") informuje, iż w dniu 29 czerwca 2018 r. otrzymał od Pana Dariusza Strączyńskiego rezygnację ze sprawowania funkcji Członka Rady...

 • Zarząd Spółki Excellence S.A. ("Spółka", "Emitent") informuje, iż w dniu 12 listopada 2015 roku pani Bożena Ciecierska złożyła rezygnację z funkcji Członka...

 • Premier Beata Szydło skierowała do Sejmu wniosek o powołanie Marcina Cichego na stanowisko prezesa Urzędu Komunikacji Elektronicznej - podał Sejm na stronach internetowych.

 • Bartosz Marczuk nowym wiceprezesem PFR

  Rada Nadzorcza Polskiego Funduszu Rozwoju SA, po przeprowadzeniu postępowania kwalifikacyjnego, powołała od 19 listopada Bartosza Marczuka w skład Zarządu Polskiego Funduszu Rozwoju - podał we wtorek PFR.

 • Macierewicz: Prezes PGZ odszedł, bo wypełnił obowiązki

  - Zmiana prezesa Polskiej Grupy Zbrojeniowej nastąpiła, bo dotychczasowy, Arkadiusz Siwko, miał za zadanie uporządkować sytuację i dobrze wypełnił swoje obowiązki - oświadczył w czwartek szef MON Antoni Macierewicz. Od poniedziałku prezesem PGZ jest Błażej Wojnicz, dotychczasowy szef Polskiego Holdingu Obronnego.