• Informacje na temat:

  podwyżka

Artykuły na temat: podwyżka
 • Podwyżki dla pracowników inspekcji weterynaryjnej

  Jak mówił Ardanowski, resort finansów zgodził się na przesunięcia w budżecie MRiRW, co pozwoli na wypłatę podwyżek dla pracowników inspekcji weterynaryjnej. Główny Lekarz Weterynarii Bogdan Konopka doprecyzował, że podwyżki mają być wypłacane od 1 sierpnia i na ten cel przeznaczono 20 mln zł, w 2020 roku ma być to 48 mln zł. Konopka dodał, że podwyżka na jednego pracownika wyniesie 630 zł brutto.

 • Gajda: Prawo wodne nie poskutkuje podwyżkami cen

  - Nowe Prawo wodne nie poskutkuje podwyżkami cen: dla mieszkańców, dla rolnictwa czy też dla energetyki - zapewnił w czwartek w Sejmie wiceminister środowiska Mariusz Gajda.

 • MON zapowiada podwyżki dla żołnierzy

  ...żołnierze, którzy dotąd zarabiali najmniej. Podwyżka wyniesie: dla stopnia szeregowego - ponad 14 proc., podoficera - ponad 11 proc., porucznika i kapitana - ponad 10 proc. Zgodnie z rozporządzenie(...) od stopnia - wzrosną średnio o kwoty od 200 zł do 550 zł. Podwyżka wyniesie średnio 450 zł dla szeregowych (wzrost uposażenia od 13,8 do 14,1 proc); od 410 do 550 zł dla podoficerów (wzrost od 10,9 do...

 • Podwyżka cen prądu. Dla kogo rekompensaty i na jakich zasadach?

  Małe i średnie firmy nie dostaną bezwarunkowych rekompensat za podwyżki cen prądu. Wbrew wcześniejszym komunikatom z Ministerstwa Energii te rekompensaty mają przysługiwać przedsiębiorcom tylko, jeśli otrzymane w ten sposób pieniądze przeznaczą na poprawę tak zwanej efektywności energetycznej. Jak ustalił dziennikarz RMF FM Krzysztof Berenda, tak wygląda ostatni projekt w tej sprawie.

 • Podwyżka płac w niemieckiej branży budowlanej

  ...mają 13. pensję. - Podwyżka 5,7 proc. to górny pułap tego, co jest możliwe ze strony naszych przedsiębiorców - powiedział Nostitz ze zrzeszenia rzemiosła budowlanego ZDB. Z drugiej strony długi okres 26

 • Rząd chce, żeby PZU zatrzymało podwyżki OC

  Rząd wymusza na PZU zastopowanie podwyżek ubezpieczeń OC. Od nowego roku największy polski ubezpieczyciel ma zatrzymać wzrost stawek za obowiązkowe dla kierowców polisy - ustalili dziennikarze RMF FM.

 • Jak prosić o podwyżkę?

  ...podwyżkę czy nie? Krok 4: z rozmowy wyjdź z konkretem. Jeśli nie dostaniesz podwyżki teraz, to kiedy będzie to możliwe? Albo kiedy możesz wrócić do tematu? Jeśli nie podwyżka, to na jaki inny...

 • Kolejny rok i kolejna grudniowa podwyżka stóp procentowych Fed. Rynki są pewne, że posiedzenie FOMC przyniesie ruch o 25 pb, ale nie ma jednomyślności odnośnie tego, co Fed zasygnalizuje na dalszy okres. Różnica poglądów oznacza zmienność, ale najbliższe godziny to miarowe odliczanie do wieczora. Poczekamy, zobaczymy.

 • Poczta Polska: Kolejna podwyżka wynagrodzeń

  Po raz drugi w tym roku wzrosną wynagrodzenia pracowników Poczty Polskiej. To efekt porozumienia z reprezentatywnymi związkami zawodowymi, tj. Związkiem Zawodowym Pracowników Poczty oraz Organizacją Międzyzakładową NSZZ „Solidarność” Pracowników Poczty Polskiej, na mocy którego pocztowcy otrzymają podwyżkę wynagrodzenia zasadniczego o 120 lub 100 zł.

 • Słabszy wynik Orlenu i wojna o podwyżki płac

  W PKN Orlen odbyła się wczoraj pierwsza tura negocjacji zarządu i związków zawodowych na temat tegorocznych podwyżek płac. W swych stanowiskach obie strony przedstawiły m.in. obligatoryjny wzrost wynagrodzeń. Rozmowy będą kontynuowane w lutym. Dziś Orlen opublikowała wyniki za 4Q'17.