• Informacje na temat:

  podwyżka

Artykuły na temat: podwyżka
 • Podwyżka płac w niemieckiej branży budowlanej

  ...mają 13. pensję. - Podwyżka 5,7 proc. to górny pułap tego, co jest możliwe ze strony naszych przedsiębiorców - powiedział Nostitz ze zrzeszenia rzemiosła budowlanego ZDB. Z drugiej strony długi okres 26

 • Gajda: Prawo wodne nie poskutkuje podwyżkami cen

  - Nowe Prawo wodne nie poskutkuje podwyżkami cen: dla mieszkańców, dla rolnictwa czy też dla energetyki - zapewnił w czwartek w Sejmie wiceminister środowiska Mariusz Gajda.

 • Jak prosić o podwyżkę?

  ...podwyżkę czy nie? Krok 4: z rozmowy wyjdź z konkretem. Jeśli nie dostaniesz podwyżki teraz, to kiedy będzie to możliwe? Albo kiedy możesz wrócić do tematu? Jeśli nie podwyżka, to na jaki inny benefit...

 • Podwyżka cen prądu. Dla kogo rekompensaty i na jakich zasadach?

  Małe i średnie firmy nie dostaną bezwarunkowych rekompensat za podwyżki cen prądu. Wbrew wcześniejszym komunikatom z Ministerstwa Energii te rekompensaty mają przysługiwać przedsiębiorcom tylko, jeśli otrzymane w ten sposób pieniądze przeznaczą na poprawę tak zwanej efektywności energetycznej. Jak ustalił dziennikarz RMF FM Krzysztof Berenda, tak wygląda ostatni projekt w tej sprawie.

 • Poczta Polska: Kolejna podwyżka wynagrodzeń

  Po raz drugi w tym roku wzrosną wynagrodzenia pracowników Poczty Polskiej. To efekt porozumienia z reprezentatywnymi związkami zawodowymi, tj. Związkiem Zawodowym Pracowników Poczty oraz Organizacją Międzyzakładową NSZZ „Solidarność” Pracowników Poczty Polskiej, na mocy którego pocztowcy otrzymają podwyżkę wynagrodzenia zasadniczego o 120 lub 100 zł.

 • Rząd chce, żeby PZU zatrzymało podwyżki OC

  Rząd wymusza na PZU zastopowanie podwyżek ubezpieczeń OC. Od nowego roku największy polski ubezpieczyciel ma zatrzymać wzrost stawek za obowiązkowe dla kierowców polisy - ustalili dziennikarze RMF FM.

 • Wysokość alimentów na dziecko może się zmienić, gdyż jego potrzeby wzrastają z wiekiem. Ale rodzic musi o to wystąpić.

 • Kolejny rok i kolejna grudniowa podwyżka stóp procentowych Fed. Rynki są pewne, że posiedzenie FOMC przyniesie ruch o 25 pb, ale nie ma jednomyślności odnośnie tego, co Fed zasygnalizuje na dalszy okres. Różnica poglądów oznacza zmienność, ale najbliższe godziny to miarowe odliczanie do wieczora. Poczekamy, zobaczymy.

 • Od stycznia podwyżki dla nauczycieli i stażystów

  Od stycznia pracujący w stołecznych szkołach i placówkach oświatowych nauczyciele kontraktowi i nauczyciele stażyści otrzymają podwyżki płacy zasadniczej - zapowiedział w tym tygodniu prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski. Podwyżka wyniesie odpowiednio 270 zł i 250 zł brutto.

 • Słabszy wynik Orlenu i wojna o podwyżki płac

  W PKN Orlen odbyła się wczoraj pierwsza tura negocjacji zarządu i związków zawodowych na temat tegorocznych podwyżek płac. W swych stanowiskach obie strony przedstawiły m.in. obligatoryjny wzrost wynagrodzeń. Rozmowy będą kontynuowane w lutym. Dziś Orlen opublikowała wyniki za 4Q'17.