• Informacje na temat:

  podwyżki dla wojskowych

Artykuły na temat: podwyżki dla wojskowych
 • Podwyżki dla wojskowych od przyszłego roku. Mogą otrzymać nawet 500 zł więcej

  Od stycznia wzrosną uposażenia żołnierzy zawodowych. W wersji optymistycznej mogą liczyć nawet na 500 zł podwyżki, pesymistycznej – 380 zł. Decyzja zapadnie w najbliższych dniach.

 • Podwyżki pod lupą nowego szefa MON. Żołnierze z większym uposażeniem od 2016 r.?

  Rządowe Centrum Legislacji zwleka z publikacją rozporządzenia w sprawie wzrostu stawek uposażenia zasadniczego dla żołnierzy.

 • ..., nauczycielskich, świadczeń kompensacyjnych, rent dla kombatantów i inwalidów wojennych oraz wojskowych. Sąsiadka mówiła mi, że w tym roku dostaniemy wyższą emeryturę. Jeśli to prawda, to o ile(...)Zgodnie z nowelizacją ustawy o świadczeniach emerytalnych i rentowych zmienią się nieco zasady podwyższania świadczeń. Od 1 marca 2015 r. wypłaty dla emerytów z FUS zostaną podwyższone...

 • Podwyżka abonamentu rtv od stycznia

  Od 1 stycznia 2016 roku opłata za używanie odbiornika radiowego wyniesie 7 zł miesięcznie (podwyżka o 0,50 zł w porównaniu z 2015 rokiem), a opłata za używanie odbiornika telewizyjnego lub radiowego i telewizyjnego 22,90 zł miesięcznie (podwyżka o 1,40 zł). Zmiana stawek nie wpłynie na sytuację ekonomiczną osób ustawowo zwolnionych z opłat, znajdujących się w katalogu zawierającym 22 niżej wymienione grupy.

 • Żołnierze dostaną rekordowe podwyżki, kwotę potwierdziło BBN. Wojsko nie chce rozgłosu w tej sprawie

  ...to świetna informacja dla wojskowych - komentuje komandor Wiesław Banaszewski, przewodniczący Konwentu Dziekanów Korpusu Oficerów Zawodowych. Podkreśla, że w przeciwieństwie do innych służb mundurowych żołnierze nie dostali w tym roku podwyżek. Ostatni wzrost uposażeń dla wojskowych był w 2017 r. (średnio o 380 zł). Inny podział środków Po ogłoszeniu w Dzienniku Ustaw rozporządzenia prezydenta...

 • Amerykanie wysłali kolejną "bombę"

  Projekt ustawy o działaniach Rosji w odpowiedzi na sankcje USA jest gotowy. Deputowani chcą ograniczyć współpracę gospodarczą z USA.

 • Prezydent pożegna się z żołnierzami podwyżką. Dostaną nawet 550 zł

  Średnio uposażenie zawodowych wojskowych może w przyszłym roku wzrosnąć o 550 zł. Najmniej optymistyczny wariant przewiduje 300 zł.

 • Płaska krzywa rentowności przemawia za scenariuszem 3-krotego podwyższenia stóp proc. w USA w 2018 r. - ocenił w piątek Robert Kaplan, prezes Fed z Dallas.

 • ​44-tysięczna armia cywilnych pracowników wojska chce 600 złotych podwyżki

  ...podczas wizyty w Stargardzie wicepremier, szef MON Tomasz Siemoniak został zapytany o podwyżki dla pracowników cywilnych wojska. - Są zapisane w budżecie, który został przesłany do Sejmu podwyżki także dla pracowników cywilnych. Rozmawiamy, żeby podzielić te podwyżki w sposób sprawiedliwy - mówił.  Dodał, że ma świadomość, że pracownicy cywilni wojska dzielą "szary koniec" z pracownikami MSW jeśli...

 • Na waloryzacji zyska ponad 90 procent emerytów

  Rząd zajmie się dzisiaj projektem zmieniającym zasady waloryzacji rent i emerytur w przyszłym roku. Zakłada on, że minimalna kwota podwyżki świadczenia wyniesie 36 zł, na czym - według MPiPS - zyska ponad 90 proc. emerytów.