• Informacje na temat:

  podwyżki dla wojskowych

Artykuły na temat: podwyżki dla wojskowych
 • ..., nauczycielskich, świadczeń kompensacyjnych, rent dla kombatantów i inwalidów wojennych oraz wojskowych. Sąsiadka mówiła mi, że w tym roku dostaniemy wyższą emeryturę. Jeśli to prawda, to o ile(...)Zgodnie z nowelizacją ustawy o świadczeniach emerytalnych i rentowych zmienią się nieco zasady podwyższania świadczeń. Od 1 marca 2015 r. wypłaty dla emerytów z FUS zostaną podwyższone...

 • Podwyżki pod lupą nowego szefa MON. Żołnierze z większym uposażeniem od 2016 r.?

  Rządowe Centrum Legislacji zwleka z publikacją rozporządzenia w sprawie wzrostu stawek uposażenia zasadniczego dla żołnierzy.

 • Prezydent pożegna się z żołnierzami podwyżką. Dostaną nawet 550 zł

  Średnio uposażenie zawodowych wojskowych może w przyszłym roku wzrosnąć o 550 zł. Najmniej optymistyczny wariant przewiduje 300 zł.

 • Podwyżka abonamentu rtv od stycznia

  Od 1 stycznia 2016 roku opłata za używanie odbiornika radiowego wyniesie 7 zł miesięcznie (podwyżka o 0,50 zł w porównaniu z 2015 rokiem), a opłata za używanie odbiornika telewizyjnego lub radiowego i telewizyjnego 22,90 zł miesięcznie (podwyżka o 1,40 zł). Zmiana stawek nie wpłynie na sytuację ekonomiczną osób ustawowo zwolnionych z opłat, znajdujących się w katalogu zawierającym 22 niżej wymienione grupy.

 • ​44-tysięczna armia cywilnych pracowników wojska chce 600 złotych podwyżki

  ...podczas wizyty w Stargardzie wicepremier, szef MON Tomasz Siemoniak został zapytany o podwyżki dla pracowników cywilnych wojska. - Są zapisane w budżecie, który został przesłany do Sejmu podwyżki także dla pracowników cywilnych. Rozmawiamy, żeby podzielić te podwyżki w sposób sprawiedliwy - mówił.  Dodał, że ma świadomość, że pracownicy cywilni wojska dzielą "szary koniec" z pracownikami MSW jeśli...

 • Amerykanie wysłali kolejną "bombę"

  Projekt ustawy o działaniach Rosji w odpowiedzi na sankcje USA jest gotowy. Deputowani chcą ograniczyć współpracę gospodarczą z USA.

 • W 2017 r. będą podwyżki dla żołnierzy

  Prezydent Andrzej Duda podpisał wczoraj rozporządzenie, które od początku 2017 r. podwyższa wskaźnik, według którego obliczane jest przeciętne uposażenie żołnierzy - poinformował szef BBN Paweł Soloch. Jeśli nie zmieni się tzw. kwota bazowa, żołnierze dostaną po 380 zł podwyżki.

 • Na waloryzacji zyska ponad 90 procent emerytów

  Rząd zajmie się dzisiaj projektem zmieniającym zasady waloryzacji rent i emerytur w przyszłym roku. Zakłada on, że minimalna kwota podwyżki świadczenia wyniesie 36 zł, na czym - według MPiPS - zyska ponad 90 proc. emerytów.

 • Pracownicy Fabryki Broni Łucznik domagają się podwyżki

  Chodzi o podwyżki w wysokości 200 zł brutto dla każdego pracownika. Według prezesa Łucznika Adama Suligi, wymagania załogi są zbyt wysokie. - Nie wydaje mi się, żeby nasi pracownicy źle zarabiali(...) dostali ostatnią podwyżkę na przełomie listopada i grudnia ub. roku, z wyrównaniem od 1 października. - Minęło niecałych sześć miesięcy i związki zawodowe życzą sobie następnej podwyżki w wysokości...

 • Projekt dotyczący waloryzacji rent i emerytur w 2015 r.

  Projektem ustawy zmieniającej zasady waloryzacji rent i emerytur w 2015 r. zajmie się dzisiaj Stały Komitet Rady Ministrów. Projekt zakłada, że w przyszłym roku minimalna kwota podwyżki wynieść ma 36 zł. Według MPiPS, zyska na tym ponad 90 proc. emerytów.