• Informacje na temat:

  pojęcie inwestycje

Artykuły na temat: pojęcie inwestycje
 • Kiedy kilka lat temu pracowałam w firmie państwowej, zajmującej się szeroko pojętą ochroną pracy, organizowałam szkolenia. Nie tylko dla pracowników, także dla partnerów instytucji. Od wielu lat pracuję nad przygotowywaniem szkoleń w dużej firmie prywatnej, która zajmuje się szkoleniem pracowników i pracodawców - w różnych aspektach związanych ze środowiskiem pracy. Różnice między obowiązkami w firmie państwowej i prywatnej są duże, ale cel zawsze ten sam: inwestycja - w pracownika, kulturę...

 • O powodzeniu twojej inwestycji może zadecydować sąsiedztwo

  Warto przy poszukiwaniu gruntów pod inwestycję lub budownictwo mieszkaniowe pamiętać o obowiązującej zasadzie dobrego sąsiedztwa. Jej naruszenie bowiem może całkowicie zablokować lub znacznie ograniczyć nasze zamierzenie budowlane.

 • Akcje, inwestycje, spółki… Czym to się je? Sprawdźmy!

 • Inwestowanie w antyki to nie jest wcale łatwa sprawa

  Kupić piękny przedmiot z historią, który przez lata będzie ozdobą mieszkania, a gdy przyjdzie czas zbyć go z zyskiem - oto marzenie każdego inwestora. Jednak lokowanie kapitału w antykach nie jest takie łatwe, jak się wydaje.

 • NSG Group zakończył rozbudowę Zakładu Pilkington IGP w Krakowie

  NSG Group w Polsce zakończył inwestycję realizowaną w zakładzie przetwórstwa szkła Pilkington IGP w Krakowie. Rozbudowa zakładu oraz instalacja nowego parku maszynowego wraz z utworzeniem 150 nowych miejsc pracy, umożliwi wzrost produkcji szyb zespolonych. Szyby z oddziału Pilkington IGP w Krakowie dostarczane są na rynek polski i zagraniczny.

 • Morawiecki może przyspieszyć inwestycje

  Premier Mateusz Morawiecki zna doskonale język biznesu i to jest ogromnym jego atutem, który może mu pomóc odblokować inwestycje - zapowiedział PAP profesor Witold Orłowski. Dodał, że dużych inwestorów musi jednak przekonać. Zdaniem ekspertów kluczowy dla nowego rządu będzie program Mieszkanie plus, może być on kołem zamachowym rządu.

 • BIEC: Maleje ofert pracy w internecie

  Barometr Ofert Pracy, obrazujący zmiany liczby publikowanych w internecie ofert pracy spada drugi miesiąc z rzędu - podało Biuro Inwestycji i Cykli Ekonomicznych. Eksperci dodają, że choć pozytywne tendencje na rynku wolnych miejsc pracy osłabły, to nie wygasły.

 • Filar: Niższe stopy procentowe nie zachęcą firm do inwestycji

  Rząd może się przeliczyć zakładając, że niższe stopy procentowe mogą skusić polskich przedsiębiorców do sięgnięcia po kredyt i inwestowania. Oni wolą najpierw zgromadzić gotówkę - ocenia Dariusz Filar, były członek Rady Polityki Pieniężnej, profesor Uniwersytetu Gdańskiego w rozmowie z Pawłem Czuryło.

 • ...w tym zakresie, w jakim przypada na normalne godziny pracy (tj. od 7.00 do 15.00). ---------------------- Zwracamy uwagę! Większość przedsiębiorstw budowlanych realizuje inwestycje w różnych...

 • Redakcyjna debata "Infrastruktura - kontynuacja czy nowe rozdanie?" była okazją do podsumowania inwestycji drogowych i kolejowych z mijającej perspektywy finansowej UE.