• Informacje na temat:

  polaris opole

Artykuły na temat: polaris opole
 • Opole: 350 osób znajdzie pracę w fabryce quadów w 2014 roku

  ...350 osób ma zostać zatrudnionych w 2014 r. (w sumie 500) w firmie Polaris Polska w Opolu, która będzie produkować quady. Rekrutacja oficjalnie ruszyła w czwartek. Rocznie z taśm produkcyjnych fabryki w Opolu ma zjeżdżać 250 tys. pojazdów. Inwestycja jest warta 100 mln zł.

 • 250 tys. quadów rocznie ma być produkowanych w Opolu

  ...​Firma Polaris Poland odebrała oficjalnie zgodę na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. W Opolu zbuduje fabrykę quadów, która będzie kosztować blisko 100 mln zł i zatrudni co najmniej 350 osób.

 • Panattoni Europe buduje fabrykę w Opolu - 6000 m kw. dla Skamol A/S

  Panattoni Europe, lider nieruchomości przemysłowych w Polsce, rozpoczął budowę fabryki na zlecenie Skamol A/S - duńskiego producenta systemów ociepleń i termoizolacji dla przemysłu i budownictwa. Obiekt BTS o powierzchni ok. 6000 m kw. realizowany jest w formule BTO i powstaje w Opolu, na terenie WSSE Invest Park. W podpisaniu umowy pośredniczyła międzynarodowa firma doradcza Colliers International, a zakończenie prac realizowanych przez Panattoni Europe planowane jest na kwiecień 2017 r.

 • Nowe miejsca pracy u Amerykanów za 100 milionów zł

  Amerykanie otworzyli w Opolu fabrykę quadów. Wydali na to 100 mln zł.

 • Firma Polaris Polska we wtorek oficjalnie rozpoczęła budowę fabryki quadów w Opolu. Rocznie z taśm produkcyjnych ma zjeżdżać 250 tys. pojazdów, inwestycja jest warta 100 mln zł.