• Informacje na temat:

  polbank bankowość internetowa

Artykuły na temat: polbank bankowość internetowa
 • Premium Banking - ile musisz zarabiać, żeby zostać wyjątkowym klientem banku?

  Oferta przygotowana wyłącznie dla wybranych? Za VIP-obsługę trzeba dodatkowo zapłacić, i to niemało.

 • Przez bankową aplikację kupisz bilet i walutę

  Coraz więcej klientów korzysta z banków poprzez aplikacje mobilne, które oprócz typowych usług finansowych udostępniają dodatkowe funkcje jak zakup biletów miejskich czy płatności za parking. W tym tygodniu zmiany w swoich aplikacjach wprowadziły Raiffesien Polbank i PKO Bank Polski.

 • Płacić zbliżeniowo można nie tylko kartą, ale telefonem

  Coraz więcej Polaków może już płacić zbliżeniowo telefonem, a nie tylko kartą. Do grona banków, które oferują taką możliwość od wtorku dołącza ING Bank Śląski. Wcześniej płatności HCE wprowadziły między innymi Pekao, BZ WBK, PKO BP, Eurobank, Raiffeisen Polbank, Alior, Getin, Millennium, banki spółdzielcze ze zrzeszenia BPS i SGB. Do wprowadzenia płatności zbliżeniowych telefonem przymierza się

 • Kolejny bank ułatwi dostęp do e-urzędu

  Możliwość sprawdzania punktów karnych nakłoniła sporą grupę osób do założenie tzw. profilu zaufanego czyli elektronicznego identyfikatora pozwalającego zdalnie załatwiać sprawy urzędowe. Obecnie profil zaufany ma około 750 tys. osób, z czego ponad 150 tys. zostało założonych przez internetowe konta w bankach.

 • Klientów kilku banków czekają zmiany

  Banki szykują nową porcję innowacji w serwisach internetowych i mobilnych. BGŻ BNP Paribas wprowadził dziś usługę Android Pay, umożliwiającą płatności bezgotówkowe za pomocą telefonu. Z nowej funkcjonalności mogą skorzystać nowi klienci oraz ci, którzy posiadają karty Mastercard BGŻ BNP Paribas wydane po 12 września 2016 roku. Stopniowo usługa będzie udostępniana pozostałym użytkownikom.

 • W tych bankach klienci najczęściej zgłaszają problemy

  Około 28 proc. klientów deklaruje, że w ciągu ostatnich sześciu miesięcy zgłaszało w swoim banku jakiś problem - wynika z badania ARC Rynek i Opinia. Które banki wiodą prym w rankingu?

 • mBank: Nowa aplikacja i płatności zbliżeniowe telefonem

  mBank, czwarty co do wielkości bank w Polsce, 12 kwietnia udostępni nową wersję aplikacji mobilnej. Klienci otrzymają długo oczekiwane nowe sposoby płatności telefonem.

 • "Innowacje w gospodarce cyfrowej z punktu widzenia banków, ubezpieczycieli i liderów e-gospodarki - czy mamy szanse na cyfrowy skok do pierwszej ligi"? - to tytuł panelu dyskusyjnego, w którym wzięli udział liderzy gospodarki cyfrowej w tym reprezentanci zarządów banków i ubezpieczycieli. Panel odbył się 17 listopada podczas uroczystej Gali Konkursów: "e-Commerce Polska awards 2016" oraz "Osobowość polskiej gospodarki cyfrowej", których organizatorem jest Izba Gospodarki Elektronicznej.

 • Gdzie najwięcej zarobisz na lokacie?

  Najzyskowniejszych ofert depozytów należy szukać wśród tych z codzienną kapitalizacją. Najwyższe odsetki oferują obecnie Noble Bank, Meritum Bank i Polbank na swoim koncie oszczędnościowym - wynika z analizy Expandera. Najniższe oprocentowanie mają natomiast lokaty ze zmiennym oprocentowaniem.