• Informacje na temat:

  policjant zarobki

Artykuły na temat: policjant zarobki
 • Niskie zarobki dobijają służby mundurowe

  Mimo kampanii reklamowych i gwarancji podwyżek wciąż brakuje policjantów, strażaków, pograniczników i funkcjonariuszy SOP.

 • Policjanci z planami kapitałowymi? Niewykluczone

  MSWiA rekomenduje objęcie wszystkich funkcjonariuszy programem dodatkowego oszczędzania na starość. Związki zawodowe i pracodawcy są przeciwni.

 • Drogi frank = wysokie zarobki

  ..., szwajcarskich płac w wybranych zawodach. Dane dotyczą poprzedniego roku. Uwagę zwracają rekordowo wysokie zarobki pracowników, którzy zajmują się miejskimi kanałami. Ponad 7000 franków miesięcznie to, po przeliczeniu na naszą walutę, około 24,4 tys. zł. Inne godne uwagi, przynoszące wysokie dochody, zawody to: informatyk, robotnik drogowy, gospodarz domu, spawacz, malarz, policjant czy murarz...

 • Kolejnych 10 osób należących do gangu wyłudzającego pożyczki w wołomińskim SKOK-u zatrzymali policjanci z CBŚP. Według śledczych, wyłudziły one co najmniej 183 mln zł.

 • Szwajcaria: Zarobki wysokie jak Alpy

  ...całkiem przystępne, mniej więcej na poziomie Niemiec. Zarobki też nie wydały mi się ponadprzeciętne. Ale to teraz wiem, że to był wyjątkowy okres, kiedy frank kosztował niewiele ponad 2 zł. Dzisiaj za franka trzeba zapłacić około 3,5 zł, czyli prawie dwa razy więcej. A to oznacza, że ceny wzrosły prawie dwukrotnie, ale tak samo zarobki. I to jest dla nas najważniejsze! W rolnictwie - 3140 CHF...

 • Grozi nam poważny paraliż państwa? Lista branż, które wkrótce mogą wyjść na ulice, jest coraz dłuższa

  Po protestach policjantów kolejne zapowiadają nauczyciele. Za nimi mogą pójść inne grupy zawodowe - od urzędników administracji publicznej po personel medyczny, naukowców i pracowników sądownictwa. Oni wszyscy nie korzystają z owoców koniunktury gospodarczej. Ich płace zostały zamrożone, a koszty życia wciąż rosną. Kolejne grupy zawodowe domagają się wyższych świadczeń i nowych przywilejów?

 • Ile zarabiają policjanci?

  ...z kolei otrzymuje dzielnicowy i kontroler ruchu drogowego? Średnio 2872 zł netto. Niemal 21 tys. policjantów pracuje na stanowisku detektywa i asystenta. To najliczniejsza grupa, której miesięczne zarobki(...)Policjant to trudny zawód. Bez wątpienia to również zawód wymagający. Jakie korzyści wobec tego płyną z wstąpienia do tych służb. Po pierwsze, warto wiedzieć, iż wynagrodzenie funkcjonariusza policji...

 • Co najmniej 10 mln zł straciły towarzystwa ubezpieczeniowe przez grupę pośredników, wyłudzających prowizje za pozyskanie klientów na długoterminowe ubezpieczenia. Wprowadzani w błąd klienci nie płacili firmom ubezpieczeniowym wymaganych składek.

 • Policjanci też wyjeżdżają do pracy za granicę

  Co czwarty policjant rozważa zwolnienie ze służby z powodu niskich zarobków. Coraz więcej byłych policjantów szuka pracy za granicą. Związki zawodowe chcą włączyć do uposażenia wszystkie dodatki.

 • Wyższe kary właścicieli pojazdów za brak OC w 2016 roku!

  Nowe, wyższe kary dla właścicieli pojazdów bez ważnego OC oraz wzrost cen ubezpieczeń komunikacyjnych - to jedne z najważniejszych zmian, które wejdą w życie od stycznia 2016 roku. Właściciel samochodu osobowego musi liczyć się z karą w wysokości 3 700 złotych, a ciężarówki 5 550 złotych