• Informacje na temat:

  polsat cyfrowy bez limitu

Artykuły na temat: polsat cyfrowy bez limitu
 • McKorporacje

  ...sprzedającej Cyfrowy Polsat jako handlowiec. Odeszła po tym, jak wyszło na jaw, że jej współpracownicy naciągają klientów i oszukują pracodawcę, podpisując umowy na podstawione(...)" od ich szarych równolatków w Polsce. Okazuje się, że w świecie ciągnącego się piąty rok kryzysu i coraz większego bezrobocia wśród osób z wyższym wykształceniem...

 • Kary za nieuczciwe reklamy - decyzja UOKiK

  Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów nałożył ponad 40 mln zł kary za nieuczciwe reklamy na Cyfrowy Polsat i Polkomtel.

 • Chudsze lata platform cyfrowych

  wersji serwisu. Jedna z nich bezpośrednio dotyczy platform cyfrowych i sieci kablowych. W 2010 roku 99 mln Amerykanów miało dostęp do oferty płatnej telewizji, a pięć lat później już o 2 mln mniej. Blodget przewiduje, że liczba abonentów platform cyfrowych typu Dish Network i DirecTV oraz sieci kablowych, jak na przykład Comcast, będzie spadać. Czy taki sam los czeka polskie platformy Cyfrowy

 • Udział Polsatu w grupie komercyjnej w II wyniósł 12,82 proc., wzrost o 0,08 pp.

  Polsat był liderem oglądalności w lutym. Średni dobowy udział tego kanału wzrósł o 0,19 pkt. proc. rdr i wyniósł 10,93 proc. - wynika z danych Nielsen AM przygotowanych dla portalu Wirtualnemedia.pl. Udział stacji wśród widzów w grupie komercyjnej 16-49 wyniósł 12,82 proc., po wzroście o 0,08 pkt. proc. rdr.

 • Wtorkowa sesja przebiega pod znakiem oczekiwań na działania Banku Japonii oraz amerykańskiej Rezerwy Federalnej. Postanowienia tych banków centralnych z pewnością zaważą na globalnym sentymencie w najbliższych tygodniach. Na głównych rynkach akcji dominują dziś umiarkowanie pozytywne nastroje, choć na azjatyckich parkietach, a także w Warszawie, widzieliśmy nieznaczne spadki.

 • Czy będzie mniej reklam w płatnych kanałach?

  Częste przerywanie programów reklamami to zmora dla widzów kanałów typu National Geographic Channel, Discovery Channel, MTV Polska i wielu innych tematycznych. W godzinnej audycji często nawet trzy razy musimy odrywać się od meritum, aby obejrzeć spoty i zapowiedzi programowe nadawcy. Nie byłoby w tym nic złego, gdyby te stacje były serwowane nam bezpłatnie. Operatorzy jednak odprowadzają opłaty

 • Netia może ująć w sprawozdaniu za 2017 r. odpis w wysokości 150,7 mln zł

  Netia szacuje, że może ująć w sprawozdaniu jednostkowym za rok 2017 odpis aktualizujący wartość niefinansowych aktywów w wysokości 150,7 mln zł.

 • Ranking dostępu do internetu

  Od upowszechnienia się dostępu do internetu jesteśmy mieszkańcami "globalnej wioski". Termin ten już w 1962 r. wprowadził Marshall McLuhan. Eksperci porównywarki TotalMoney.pl sprawdzili, jakie koszty wiążą się z byciem jej obywatelami.