• Informacje na temat:

  polsat sport tv

Artykuły na temat: polsat sport tv
 • ...r. ukarała m.in. Orange Sport – za reklamę piwa o godz. 19.54, czyli 6 minut przed czasem dozwolonym (50 tys. zł), Polsat – za eksponowanie usługi telekomunikacyjnej w jednym z programów i brak(...)Irytują nas reklamy w TV, ale to dzięki nim nadawcy mają pieniądze na kręcenie seriali oraz show czy kupno licencji na transmisje sportowe. 30-sekundowa reklama kosztuje od kilkuset do...

 • Jeśli Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji (KRRiT) wyrazi na to zgodę, kanał Polsat Sport News zmieni nazwę na Super Polsat, a także swój charakter z wyspecjalizowanego sportowego na wyspecjalizowany dla osób niepełnosprawnych.

 • Kiedy wszystkie Polsat Sport w nc+?

  Pojawienie się w ofercie platformy nc+ kanałów Polsat Sport 2 HD i Polsat Sport 3 HD przy jednoczesnym braku Polsat Sport HD i Polsat Sport Extra HD pokazuje najlepiej, że koniec epoki kanałów na wyłączność zbliża się wielkimi krokami. Czy doczekamy się pozostałych kanałów Polsat Sport w ofercie nc+, a może nawet CANAL+ w ofercie Cyfrowego Polsatu? Kiedyś wydawało się to zupełnie niemożliwe, ale

 • Od 1 sierpnia nowy kanał Polsat Sport Fight HD

  1 sierpnia 2016 r. wystartuje nowy kanał sportowy grupy Polsat, poświęcony sportom walki.

 • Polsat Sport 2 i Polsat Sport 3 zostaną po Euro?

  10 czerwca br. nadawanie rozpoczęły nowe kanały Telewizji Polsat (należącej do Cyfrowego Polsatu) - Polsat Sport 2 (Polsat Sport 2 HD) i Polsat Sport 3 (Polsat Sport 3 HD), w których możemy oglądać wszystkie mecze tegorocznych, rozgrywanych we Francji, piłkarskich mistrzostw Europy. Zarówno w komunikatach nadawcy, jak i operatorów, w ofertach których znalazły się te stacje, znajdziemy

 • Polsat Sport News z nową koncesją

  Polsat Sport News będzie kontynuował nadawanie programu, choć zniknie z naziemnej telewizji cyfrowej. Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji podjęła uchwałę o przyznaniu nowej koncesji satelitarnej kanałowi Polsat Sport News.

 • Polsat Sport 2 HD i Polsat Sport 3 HD sukcesem?

  kanałów Polsat Sport 2 HD i Polsat Sport 3 HD. Nie wiadomo, ile osób z tej grupy zdecydowało się zapłacić swojej platformie cyfrowej lub sieci kablowej 70-100 zł, a ile w pośpiechu przedłużyło umowę z operatorem. Jednego możemy być pewni. Grupa Polsatu odniosła sukces.

 • Jak wynika z informacji docierających do redakcji satkurier.pl - kanały Polsat Sport 2 HD i Polsat Sport 3 HD nie są już dostępne dla większości (wszystkich?) abonentów platform satelitarnych i operatorów kablowych. Co jednak ciekawe - przynajmniej w momencie publikacji tekstu nadal realizowano ich przekaz na satelicie.

 • Czas na niekodowaną emisję TVP Sport!

  Niemcy mają dziecięcy Super RTL, a wiele na to wskazuje, że Polacy będą mieć uniwersalny Super Polsat. Tak się stanie, jeśli Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji przystanie na prośbę nadawcy, aby Polsat Sport News zastąpić właśnie kanałem Super Polsat - jak przystało na naziemną telewizję cyfrową - emitującym prawdopodobnie powtórki.

 • Polsat Games od października? Pokaże polską Ultraligę

  Z informacji zawartych na stronie internetowej Polsatu Sport wynika, że nowy kanał Polsat Games wystartuje najpóźniej 1 października br. To nowy kanał Telewizji Polsat dedykowany rozgrywkom e-sportowym i grom komputerowym. Będzie można w nim oglądać m.in. zmagania nowej polskiej ligi - Ultraligi.