• Informacje na temat:

  polska tarcza

Artykuły na temat: polska tarcza
 • Brembo zainwestuje w Dąbrowie Górniczej dalsze 240 mln zł

  ...zł, 28 miejsc pracy). W lutym poinformowano, że firmy Lear Corporation w Tychach, Saint-Gobain Sekurit HanGlas Polska w Dąbrowie Górniczej oraz spółka Pojazdy Specjalistyczne Zbigniew Szczęśniak...

 • Donald Trump powróci z tarczą?

  Trump nie daje za wygraną. Republikanie w najbliższych dniach mają przedstawić nowy projekt reformy systemu opieki zdrowia. Jeśli tym razem uda się znieść Obamacare, będzie to bardzo pozytywny bodziec dla rynków.

 • ​Jak pracodawca może walczyć z "lewymi" zwolnieniami lekarskimi?

  ...zgłosić się do terenowej jednostki ZUS. Kontrola w zakresie formalnym  Jak podkreśla Dorota Olczak, ekspertka w dziedzinie optymalizacji składki na ubezpieczenia społeczne w firmie Inventage Polska(...) ubezpieczenia społeczne (w szczególności składek na ubezpieczenia wypadkowe). Współtwórca projektu "Tarcza", zapewniającego ochronę przedsiębiorstw przed niekorzystnymi skutkami kontroli. Ekspert w temacie...

 • Narodowy Bank Polski wprowadza do obiegu srebrną monetę o nominale 10 zł

  18 kwietnia 2016 roku Narodowy Bank Polski wprowadza do obiegu srebrną monetę "Centrum Pieniądza Narodowego Banku Polskiego im. Sławomira S. Skrzypka" o nominale 10 zł.

 • Bunt służby więziennej? Mamy trzy środki przymusu bezpośredniego: proszę, bardzo proszę i błagam

  Wyjątkowo nie chodzi im o podwyżki. Trochę też, ale zdają sobie sprawę, że domaganie się ich przy zwiększającej się liczbie wakatów, to zaciskanie sobie pętli na szyi - najstarsi i doświadczeni funkcjonariusze czekają na nie, by odejść ze służby z większą emeryturą. A głównym problemem Służby Więziennej jest brak rąk do pracy.

 • Miecze z własnej kuźni

  Armia ma pieniądze. Polski przemysł ma technologie (niektóre) i możliwości. Rolą rządu jest stymulacja i - w konsekwencji - mnożenie produkcji, a także eksportu.

 • Kodeks Etyki Lekarskiej to mieszanina frazesów

  ...w tym klasycznym casusie bioetyki, że często kryteria medyczne nie są wystarczające bądź mają pozamedyczny komponent. Trzeba całkowitej indolencji bioetycznej, żeby w konfrontacji z tak bolesnym(...) skuteczności z udziałem osób zdolnych do wyrażenia zgody". Co to znaczy "brak możliwości"? Czy jeśli do danego badania nie znalazło się wystarczającej liczby chętnych, godzących się wziąć w nim udział, to...

 • W pewnych okolicznościach fundacja - zarówno ta założona w Polsce, jak i w dowolnym niemal raju podatkowym - może stanowić bardzo korzystną podatkowo formułę prowadzenia działalności. Może być też tarczą chroniącą majątek przed wierzycielami oraz narzędziem planowania sukcesji majątkowej.

 • Bankructwo Grecji: Według premier, nasze pieniądze są bezpieczne

  Polska jest bezpieczna, a nasze banki są stabilne - zapewniła w poniedziałek premier Ewa Kopacz, odnosząc się do trudnej sytuacji w Grecji. Polska ma wystarczające rezerwy by móc interweniować . W każdej chwili minister finansów i NBP mają możliwość manewru i szybkiego reagowania zapowiedziała premier.

 • Ranking Zaufanych Opinii Ceneo.pl 2016

  Zaufane Opinie są oznaczone w serwisie charakterystyczną zieloną tarczą. Pochodzą wyłącznie od klientów, którzy dokonali rzeczywistych zakupów. Każdego dnia użytkownicy Ceneo.pl wystawiają ok. 4,8 tys. Zaufanych Opinii. W programie "Zaufane Opinie Ceneo.pl" bierze udział ok 3800 sklepów. Oferty sklepów nagradzanych w programie są odwiedzane nawet 23% częściej niż pozostałe.