• Informacje na temat:

  polski prąd opinie

Artykuły na temat: polski prąd opinie
 • .... Kontroli Jakości w Edukacji). Na decyzję z urzędu trzeba czekać ok. 3 miesięcy. Jak ocenia pani atmosferę w pracy i stosunek Norwegów do imigrantów z Polski? - Opinie na ten temat są bardzo(...) około 2 NOK). W trakcie nauki podjęłam pracę jako koordynator świetlicy w szkole podstawowej Hosle Skole. Jakie były pani obowiązki i zarobki w tym czasie? - Opiekowałam się zarówno polskimi, jak...

 • Polski przemysł ma dziś pod prąd

  Nad naszą gospodarką od lat unosiło się ryzyko istotnego wzrostu cen energii elektrycznej z powodu kosztów emisji CO2. W tym roku się zmaterializowało. Na dodatek zbiegło się to ze wzrostem cen węgla. Będzie zdecydowanie drożej. Jak żyć? - pyta polski przemysł.

 • Mieszkanie przez agencje

  ...zabezpieczenie na wypadek zniszczenia mieszkania. Do najemcy należy też obowiązek płacenia rachunków za prąd, gaz i wodę oraz podatek council tax. Za co grozi eksmisja Nieprzestrzeganie zapisów umowy czy(...) wynajmowanych. Nasi rodacy w razie kontroli mówią o gościach z Polski. Te zdarzają się jednak bardzo rzadko i zwykle są efektem donosów. Nielegalne opłaty Brytyjskie prawo dokładnie określa, jakie...

 • Branża hotelarska w Polsce urośnie w 2016 rok

  W 2016 roku obcokrajowcy stanowić będą znacznie ponad 20 proc. wszystkich gości hotelowych w Polsce. Wzrośnie także zainteresowanie Polską w zakresie turystki medycznej, coraz większe znaczenie mieć będą opinie gości hotelowych zamieszczane w Internecie, szczególnie w mediach społecznościowych.

 • Polacy rzadko zmieniają sprzedawcę prądu. Sprawdziliśmy dlaczego

  W stosunku do zarobków Polacy płacą jedne z najwyższych rachunków za prąd.

 • Gdy drożeje prąd, oni zacierają ręce

  Eksperci wskazują, że wzrost cen energii elektrycznej wespół ze spadkiem kosztów technologii OZE podnosi atrakcyjność inwestycji w energetykę odnawialną. - Uważam, że powstały fundamentalne warunki do tego, że inwestując rozsądnie w energetykę odnawialną, przede wszystkim w zakresie energii elektrycznej, można domykać modele biznesowe bez systemów wsparcia - ocenia Grzegorz Wiśniewski, prezes Instytutu Energetyki Odnawialnej.

 • Prawdziwej miłości nie da się kupić, ale to nie znaczy, że nie wpływa ona na stan naszego portfela. Eksperci platformy MAM przebadali ponad 1000 Polaków, którzy są lub byli w stałych związkach, aby dowiedzieć się jak związki wpływają na nasze finanse. Okazało się, że na każdym związku można zarówno stracić, jak i zaoszczędzić pieniądze - wszystko jest kwestią odpowiedniego zaplanowania "zakochanego" budżetu.

 • Czy podatnicy wygrają bitwę o miliony z akcyzy na prąd? Szala przechyla się powoli na ich stronę

  Niemal półtora roku temu ustawodawca uznał wreszcie argumenty polskich podatników, że są w gorszej sytuacji niż ich kontrahenci działający w innych krajach unijnych i w ramach wyrównywania szans wprowadził dwa rodzaje ulg podatkowych.

 • Polityka klimatyczna UE: Polsce grozi trzykrotny wzrost cen prądu

  Polityka energetyczno-klimatyczna UE jest obecnie nieprzewidywalna, a jej zaostrzenie dla Polski będzie miało bardzo negatywne skutki. Z analiz firmy EnergSys wynika, że Polsce grozi m.in. trzykrotny wzrost hurtowych cen prądu i cen ciepła sieciowego w latach 2010-2050 - ok. dwukrotnie wyższy niż w scenariuszu bez polityki klimatycznej.

 • UOKiK wydał warunkową zgodę na przejęcie EDF Polska

  UOKiK wydał zgodę na przejęcie przez PGE kontroli nad EDF Polska. Transakcja może dojść do skutku pod warunkiem sprzedaży na giełdzie większości energii produkowanej przez przejmowaną spółkę. Dzięki temu koncentracja nie spowoduje zagrożenia dla konkurencji - podał w czwartek UOKiK. Umowa o wartości ok. 4,5 mld zł będzie jedną z największych transakcji na rynku fuzji i przejęć w Polsce i Europie w ostatnich latach.