• Informacje na temat:

  pomysl na biznes

Artykuły na temat: pomysl na biznes
 • ...lat 90. Upadł komunizm, jak grzyby po deszczu wyrastały nowe firmy. – Może ja też spróbuję swoich sił w biznesie, zajmę się krawiectwem, zawsze to lubiłam – powiedziałam mężowi. Mieszkaliśmy wtedy(...) we Wrocławiu. Była wówczas jedyna. Jeszcze w trakcie nauki zakwalifikowałam się do projektu „Inkubator dojrzałej przedsiębiorczości”. W 2011 r. zdobyłam 40 tys. zł z Unii na rozpoczęcie biznesu...

 • Czy własna firma taksówkowa to dobry pomysł na biznes? Dowiedzmy się, jakie formalności musi dopełnić przyszły taksówkarz oraz jakie koszty musi ponieść - i czy to się opłaca.

 • Brytyjski biznes niepokoi się polityką migracyjną T. May

  Brytyjski biznes jest zaniepokojony polityką migracyjną premier Theresy May. Ogłaszając program Partii Konserwatywnej, jej szefowa zapowiedziała wczoraj, że będzie kontrolować imigrację, by migracja netto wynosiła mniej niż sto tysięcy rocznie. Biznes podnosi alarm - pisze finansowy dziennik "City AM".

 • Za dwa, trzy lata na rynku bankowym może pojawić się nowa kategoria: regionalne banki rozwojowe, należące do samorządów wojewódzkich - pisze w środę "Puls Biznesu".

 • Centra usług dla biznesu nie do zatrzymania. To najszybciej rozwijający się sektor w kraju

  Wystarczyło niespełna 20 lat, by rozwijający się w Polsce sektor usług wspólnych dla biznesu zostawił daleko w tyle przemysł stoczniowy czy górniczy. Dziś BPO czy SSC zatrudnia w naszym kraju blisko 300 tys. osób. Apetyt ma na dużo, dużo więcej.

 • Dom weselny pomysłem na dobry biznes

  O dużym obłożeniu domów weselnych przekonał się chyba każdy, kto brał lub planuje wziąć ślub. Bardzo często sale weselne trzeba rezerwować z rocznym wyprzedzeniem, a zdarzają się przypadki jeszcze dłuższego oczekiwania. Jest to dobra wiadomość dla osób, które planują zainwestować w ten biznes.

 • ...się informacje o dotacjach. • Fundusze pożyczkowe. Na podstawie dobrego biznesplanu można otrzymać do 120 tys. zł. Okres spłaty wynosi do 36 miesięcy. O fundusz pożyczkowy na swoim terenie należy(...)). Franczyza polega na tym, że kupuje się sprawdzony pomysł (szczegóły funkcjonowania tego biznesu można znaleźć na stronie:www.franchising.pl). Dla niektórych osób prowadzących działalność stały...

 • II etap programu - Pierwszy biznes-wsparcie w starcie

  Absolwenci szkół i uczelni a także studenci ostatniego roku i bezrobotni, mogą od dziś starać się o 75 tysięcy złotych nisko oprocentowanej pożyczki na rozkręcenie biznesu. Rusza drugi etap rządowego programu "Pierwszy biznes-wsparcie w starcie".

 • ...pomysł na biznes? – zagadał któregoś dnia mąż. – Jeśli my świetnie się bawimy, to i inni też będą, nie uważasz? – Noo, nie wiem... – zawahałam się . – Teraz wszyscy dzień i noc przy komputerach(...) zamożni. Gry i wypożyczalnia muszą być na ich kieszeń. Zanim zrobiłam ostateczny biznesplan, miałam kilka nieprzespanych nocy i sporo kartek poszło do kosza.... – Ruszam z Grajcarnią! – cieszyłam się...

 • Kulczyk z nowym pomysłem na biznes

  Sebastian Kulczyk, prezes Kulczyk Investments, stawia na startupy i nowe technologie. Chce zainwestować nawet 60 mln dol. w obiecujące projekty. W rozmowie z Interią tłumaczy jak ma to wyglądać w praktyce i dlaczego inwestycje w newtech'y są ważne w perspektywie rozwoju tak całej gospodarki, jak i własnej firmy.