• Informacje na temat:

  ponad

Artykuły na temat: ponad
 • DHL chce zatrudnić w Sosnowcu ponad 300 osób

  ...​Ponad 300 osób chce zatrudnić w Sosnowcu spółka DHL Supply Chain, zapewniająca usługę magazynowania dla zewnętrznych klientów.

 • Ceny ponad 300 kryptowalut manipulowane

  Użytkownicy dwóch platform społecznościowych manipulowali cenami ponad 300 kryptowalut, w tym także bitcoina. Mediana wzrostów cen z tego tytułu wynosiła nawet ponad 20 proc. - pisze Bartosz Grejner, analityk rynkowy Cinkciarz.pl.

 • Dolnośląskie: Ponad 230 cudzoziemców pracowało w regionie nielegalnie

  Ponad 230 cudzoziemców - w większości obywateli Ukrainy - pracowało na Dolnym Śląsku nielegalnie - wynika z kontroli przeprowadzonej przez Straż Graniczą w jednej z dolnośląskich agencji pracy tymczasowej.

 • Wtorkowa odsłona nie była zbyt porywającym widowiskiem. Handel koncentrował się w bardzo wąskim korytarzu cenowym, przy ograniczonej aktywności inwestorów na rynku kasowym.

 • Ponad 4500 nowych miejsc pracy w związku z brexitem

  ...​W związku z planowanym brexitem w Irlandii pojawiło się ponad 4,5 tys. nowych miejsc pracy, oferowanych przez międzynarodowe firmy - podał w czwartek portal BBC News, powołując się na dane zajmującej się zagranicznymi inwestycjami agencji IDA Ireland.

 • Pierwsze minuty wtorkowej odsłony (analogicznie zresztą jak dzień wcześniej) ułożyły się po myśli kupujących, co generalnie wpisywało się w pro-wzrostowy sentyment utrzymujący się rano na rynkach bazowych. Warto przypomnieć, że od kilku dni ważną rolę odgrywa zapora popytowa fibo: 2359-2363 pkt, która jest ewidentnie respektowana.

 • Solaris Bus & Coach zatrudni ponad 200 osób

  Ponad 200 osób chce w najbliższym czasie zatrudnić w swoich zakładach spółka Solaris Bus & Coach. Wielkopolski producent pojazdów komunikacji miejskiej przyjmie do pracy m.in. lakierników, elektryków i spawaczy.

 • Ponad połowa sprowadzonych do Polski aut ma ponad 10 lat

  W pierwszych 11 miesiącach tego roku do Polski sprowadzono prawie 865 tys. używanych samochodów osobowych, czyli o 6,9 proc. rdr więcej - podał Europejski Fundusz Leasingowy (EFL) w raporcie. Dodano, że 54 proc. sprowadzonych aut ma ponad 10 lat.

 • Randstad: Ponad 25 proc. firm planuje zwiększyć zatrudnienie

  Ponad 25 proc. firm planuje zwiększyć zatrudnienie (39 proc.) w ciągu najbliższych 6 miesięcy, pracodawcy są jednak mniej optymistyczni w sprawie podwyżek niż jeszcze pół roku temu - wynika z badania Instytutu Badawczego Randstad. Pracodawcy dobrze oceniają perspektywy gospodarcze w kraju i sytuację swojej firmy, wciąż mają jednak problem ze znalezieniem pracowników.

 • Układ techniczny wykresu nie uległ zmianie. Z taką okolicznością mielibyśmy do czynienia w momencie przełamania wymienionego przed momentem wsparcia.