• Informacje na temat:

  porównaj zarobki

Artykuły na temat: porównaj zarobki
 • Porównanie zarobków w Warszawie i Krakowie w 2018 r.

  .... Najniższe zarobki otrzymywały osoby pracujące w mikroprzedsiębiorstwach (Kraków - 3780 zł, Warszawa - 4500 zł). Biorąc pod uwagę szczeble zarządzania, wynagrodzenia w Warszawie są również wyższe niż(...) i SPRAWDŹ ZAROBKI - Ogólnopolskie Badanie Wynagrodzeń 2019 Agnieszka Sutor Sedlak & Sedlak W 2018 roku w badaniu wzięło udział 6496 pracowników z Krakowa oraz 14 631 z Warszawy. Bibliografia...

 • Eurostat porównał płace minimalne w UE: Od 235 euro do 2 tys. euro

  Poniżej 500 euro na wschodzie i sporo powyżej 1000 euro na zachodzie Europy - Eurostat porównał płace minimalne w UE. Z zestawienia wynika, że od 1 stycznia tego roku obowiązują one w 22 państwach członkowskich. Polska na tle regionu nie wypada źle.

 • Zarobki Polaków w Norwegii

  Norwegia to prawdziwe zarobkowe eldorado dla naszych rodaków. Zapotrzebowanie norweskiego rynku pracy na specjalistów, w szczególności budowlanych, jest olbrzymie. Dlatego tak wielu naszych rodaków decyduje się na pracę w tym kraju na stałe. Poniżej przedstawiamy porównanie cen w obu krajach, liczbę imigrantów oraz zarobki na stanowiskach, które cieszą się dużym zainteresowaniem wśród Polaków.

 • Mamy 25 tys. milionerów. To głównie przedsiębiorcy na podatku liniowym

  Mamy już ponad 25 tys. milionerów. To głównie ci, którzy prowadzą działalność gospodarczą.

 • Zarobki Polaków w Holandii

  ...powinieneś zarabiać? Weź udział w Ogólnopolskim Badaniu Wynagrodzeń i porównaj swoje zarobki z innymi . Praca w Holandii jest opłacalna? Dołącz do dyskusji! Mateusz Rachucki Sedlak(...) coraz mniej zarobionych pieniędzy przekazują do kraju, a zaczynają wydawać na miejscu. Średnie zarobki i płaca minimalna W 2012 roku w kraju tulipanów polski imigrant mógł średnio zarobić 1 500

 • Lokata progresywna: Pewny zarobek i bezpieczeństwo kapitału

  Oszczędzanie jest czymś, o czym na co dzień myśli każdy z nas. Kiedy zależy nam na pomnażaniu naszego majątku, staramy się znaleźć dobre źródło oszczędności. Często nie możemy się jednak zdecydować, w jakim miejscu ulokować nasze pieniądze. Jaki bank wybrać? A może zaryzykować na giełdzie? Co przyniesie nam czysty zysk? I - na co postaramy się odpowiedzieć - czy lokata progresywna to dobra inwestycja?

 • Zarobki Polaków w Niemczech

  ...emigracji, kupują mieszkania lub domy, co generuje wyższe koszty. Ile powinieneś zarabiać? Weź udział w Ogólnopolskim Badaniu Wynagrodzeń i porównaj swoje zarobki z innymi . Ewelina Jurczak(...) trzy lata. Według raportu opublikowanego przez NBP w 2015 roku ich średnie miesięczne zarobki w 2012 roku wyniosły 2000 euro brutto. Dużą społeczność stanowią Polacy, którzy pracują w Niemczech sezonowo...

 • Umowa cesji nieruchomości, czyli sposób na szybki zarobek

  Coraz częściej mówi się o triumfalnym powrocie cesji na rynku nieruchomości. Teraz jest to jeden z najciekawszych sposobów na zarabianie w branży nieruchomości. Aby jednak móc odnieść faktyczne korzyści podczas takich transakcji, wymagana jest ogromna znajomość rynku oraz pomoc zaufanego pośrednika, która w tej sytuacji jest niezastąpiona.

 • Zarobki inżynierów

  W 2012 roku wynagrodzenia osób posiadających dyplom magistra inżyniera kształtowały się na poziomie 5400 zł brutto. To o 20 proc. więcej niż zarobki osób, które ukończyły studia z tytułem magistra - wynika z Ogólnopolskiego Badania Wynagrodzeń przeprowadzonego przez firmę Sedlak & Sedlak.

 • Zmiany w PIT to większe zarobki. Oto szczegóły propozycji rządu

  Nie wszyscy młodzi zostaną zwolnieni z PIT, za to znacząco wzrosną koszty uzyskania przychodu. Każdy, kto pracuje na etacie i dostaje minimalną pensję, zyska 472 zł rocznie. W przypadku średniej krajowej będzie to ok. 696 zł.