• Informacje na temat:

  porównaj zarobki

Artykuły na temat: porównaj zarobki
 • Porównanie zarobków w Warszawie i Krakowie w 2018 r.

  .... Najniższe zarobki otrzymywały osoby pracujące w mikroprzedsiębiorstwach (Kraków - 3780 zł, Warszawa - 4500 zł). Biorąc pod uwagę szczeble zarządzania, wynagrodzenia w Warszawie są również wyższe niż(...) i SPRAWDŹ ZAROBKI - Ogólnopolskie Badanie Wynagrodzeń 2019 Agnieszka Sutor Sedlak & Sedlak W 2018 roku w badaniu wzięło udział 6496 pracowników z Krakowa oraz 14 631 z Warszawy. Bibliografia...

 • Eurostat porównał płace minimalne w UE: Od 235 euro do 2 tys. euro

  Poniżej 500 euro na wschodzie i sporo powyżej 1000 euro na zachodzie Europy - Eurostat porównał płace minimalne w UE. Z zestawienia wynika, że od 1 stycznia tego roku obowiązują one w 22 państwach członkowskich. Polska na tle regionu nie wypada źle.

 • Zarobki Polaków w Norwegii

  Norwegia to prawdziwe zarobkowe eldorado dla naszych rodaków. Zapotrzebowanie norweskiego rynku pracy na specjalistów, w szczególności budowlanych, jest olbrzymie. Dlatego tak wielu naszych rodaków decyduje się na pracę w tym kraju na stałe. Poniżej przedstawiamy porównanie cen w obu krajach, liczbę imigrantów oraz zarobki na stanowiskach, które cieszą się dużym zainteresowaniem wśród Polaków.

 • Mamy 25 tys. milionerów. To głównie przedsiębiorcy na podatku liniowym

  Mamy już ponad 25 tys. milionerów. To głównie ci, którzy prowadzą działalność gospodarczą.

 • Zarobki Polaków w Holandii

  ...powinieneś zarabiać? Weź udział w Ogólnopolskim Badaniu Wynagrodzeń i porównaj swoje zarobki z innymi . Praca w Holandii jest opłacalna? Dołącz do dyskusji! Mateusz Rachucki Sedlak(...) coraz mniej zarobionych pieniędzy przekazują do kraju, a zaczynają wydawać na miejscu. Średnie zarobki i płaca minimalna W 2012 roku w kraju tulipanów polski imigrant mógł średnio zarobić 1 500

 • Lokata progresywna: Pewny zarobek i bezpieczeństwo kapitału

  Oszczędzanie jest czymś, o czym na co dzień myśli każdy z nas. Kiedy zależy nam na pomnażaniu naszego majątku, staramy się znaleźć dobre źródło oszczędności. Często nie możemy się jednak zdecydować, w jakim miejscu ulokować nasze pieniądze. Jaki bank wybrać? A może zaryzykować na giełdzie? Co przyniesie nam czysty zysk? I - na co postaramy się odpowiedzieć - czy lokata progresywna to dobra inwestycja?

 • Zarobki Polaków w Niemczech

  ...emigracji, kupują mieszkania lub domy, co generuje wyższe koszty. Ile powinieneś zarabiać? Weź udział w Ogólnopolskim Badaniu Wynagrodzeń i porównaj swoje zarobki z innymi . Ewelina Jurczak(...) trzy lata. Według raportu opublikowanego przez NBP w 2015 roku ich średnie miesięczne zarobki w 2012 roku wyniosły 2000 euro brutto. Dużą społeczność stanowią Polacy, którzy pracują w Niemczech sezonowo...

 • Umowa cesji nieruchomości, czyli sposób na szybki zarobek

  Coraz częściej mówi się o triumfalnym powrocie cesji na rynku nieruchomości. Teraz jest to jeden z najciekawszych sposobów na zarabianie w branży nieruchomości. Aby jednak móc odnieść faktyczne korzyści podczas takich transakcji, wymagana jest ogromna znajomość rynku oraz pomoc zaufanego pośrednika, która w tej sytuacji jest niezastąpiona.

 • Zarobki inżynierów

  W 2012 roku wynagrodzenia osób posiadających dyplom magistra inżyniera kształtowały się na poziomie 5400 zł brutto. To o 20 proc. więcej niż zarobki osób, które ukończyły studia z tytułem magistra - wynika z Ogólnopolskiego Badania Wynagrodzeń przeprowadzonego przez firmę Sedlak & Sedlak.

 • Co piąty Polak nie przyznaje się rodzinie, ile zarabia, a co czwarty kłamie najbliższym na temat swoich wydatków

  18 proc. Polaków nie mówi swoim partnerom, ile zarabia. Coraz rzadziej decydujemy się również przekazać całą pensje na domowe wydatki. Jednocześnie Polacy nie oszczędzają na partnerach pozamałżeńskich, poświęcając im prawie 200 euro miesięcznie.