• Informacje na temat:

  porównaj zarobki

Artykuły na temat: porównaj zarobki
 • Zarobki Polaków w Norwegii

  Norwegia to prawdziwe zarobkowe eldorado dla naszych rodaków. Zapotrzebowanie norweskiego rynku pracy na specjalistów, w szczególności budowlanych, jest olbrzymie. Dlatego tak wielu naszych rodaków decyduje się na pracę w tym kraju na stałe. Poniżej przedstawiamy porównanie cen w obu krajach, liczbę imigrantów oraz zarobki na stanowiskach, które cieszą się dużym zainteresowaniem wśród Polaków.

 • Eurostat porównał płace minimalne w UE: Od 235 euro do 2 tys. euro

  Poniżej 500 euro na wschodzie i sporo powyżej 1000 euro na zachodzie Europy - Eurostat porównał płace minimalne w UE. Z zestawienia wynika, że od 1 stycznia tego roku obowiązują one w 22 państwach członkowskich. Polska na tle regionu nie wypada źle.

 • Zarobki Polaków w Holandii

  ...powinieneś zarabiać? Weź udział w Ogólnopolskim Badaniu Wynagrodzeń i porównaj swoje zarobki z innymi . Praca w Holandii jest opłacalna? Dołącz do dyskusji! Mateusz Rachucki Sedlak(...) coraz mniej zarobionych pieniędzy przekazują do kraju, a zaczynają wydawać na miejscu. Średnie zarobki i płaca minimalna W 2012 roku w kraju tulipanów polski imigrant mógł średnio zarobić 1 500

 • Lokata progresywna: Pewny zarobek i bezpieczeństwo kapitału

  Oszczędzanie jest czymś, o czym na co dzień myśli każdy z nas. Kiedy zależy nam na pomnażaniu naszego majątku, staramy się znaleźć dobre źródło oszczędności. Często nie możemy się jednak zdecydować, w jakim miejscu ulokować nasze pieniądze. Jaki bank wybrać? A może zaryzykować na giełdzie? Co przyniesie nam czysty zysk? I - na co postaramy się odpowiedzieć - czy lokata progresywna to dobra inwestycja?

 • Zarobki Polaków w Niemczech

  ...emigracji, kupują mieszkania lub domy, co generuje wyższe koszty. Ile powinieneś zarabiać? Weź udział w Ogólnopolskim Badaniu Wynagrodzeń i porównaj swoje zarobki z innymi . Ewelina Jurczak(...) trzy lata. Według raportu opublikowanego przez NBP w 2015 roku ich średnie miesięczne zarobki w 2012 roku wyniosły 2000 euro brutto. Dużą społeczność stanowią Polacy, którzy pracują w Niemczech sezonowo...

 • Umowa cesji nieruchomości, czyli sposób na szybki zarobek

  Coraz częściej mówi się o triumfalnym powrocie cesji na rynku nieruchomości. Teraz jest to jeden z najciekawszych sposobów na zarabianie w branży nieruchomości. Aby jednak móc odnieść faktyczne korzyści podczas takich transakcji, wymagana jest ogromna znajomość rynku oraz pomoc zaufanego pośrednika, która w tej sytuacji jest niezastąpiona.

 • Zarobki inżynierów

  W 2012 roku wynagrodzenia osób posiadających dyplom magistra inżyniera kształtowały się na poziomie 5400 zł brutto. To o 20 proc. więcej niż zarobki osób, które ukończyły studia z tytułem magistra - wynika z Ogólnopolskiego Badania Wynagrodzeń przeprowadzonego przez firmę Sedlak & Sedlak.

 • Wynajem mieszkania na krótsze okresy daje większą stopę zwrotu, ale sukces jest obwarowany szeregiem warunków. Musimy mieć dobrą ofertę, skierowaną do innego klienta, niż najemca długookresowy. Liczy się przede wszystkim lokalizacja i standard. Pamiętajmy też, że w Polsce ciężko jest w ten sposób wynajmować mieszkanie przez cały rok.

 • W większym mieście - większe zarobki

  ...miastach luka płacowa wynosiła mniej bo 18 proc. i 17 proc. Ile powinieneś zarabiać? Weź udział w Ogólnopolskim Badaniu Wynagrodzeń i porównaj swoje zarobki z innymi . Mateusz Rachucki...

 • Lepsza wysoka wygrana na loterii niż wyższe zarobki?

  Wolimy liczyć na coś wielkiego, jednorazowego i niepewnego niż angażować się w możliwe do zrealizowania działania, które długoterminowo poprawią sytuację życiową - wynika z badań ankietowych.