• Informacje na temat:

  porównywarka funduszy inwestycyjnych

Artykuły na temat: porównywarka funduszy inwestycyjnych
 • BIG InfoMonitor: Co czwarty student i co siódma studentka myślą o założeniu firmy

  ...się o fundusze unijne Polska na lata 2014-2020 uzyskała od Unii Europejskiej 82,5 mld euro funduszy pomocowych. Pieniądze te zostaną rozdysponowane w programach krajowych i regionalnych skierowanych(...) z bardziej skutecznych form promocji jest obecność w porównywarkach internetowych.  Popularne w Polsce tego typu strony to np.: Ceneo.pl, Okazje.info.pl, Nokaut.pl, Radar.pl czy Skąpiec.pl. Można też...

 • Na koniec grudnia ubiegłego roku pieniądze powierzone w zarządzanie działającym w Polsce towarzystwom funduszy inwestycyjnych osiągnęły poziom 209 mld zł. Jak podał portal analizyonline.pl w całym 2014 roku saldo wpłat i wypłat do TFI wyniosło +12,1 mld zł.

 • Komu powierzyć oszczędności?

  O tym, że pieniądze, których nie wydajemy na najpilniejsze potrzeby, warto oszczędzać i inwestować, wiedzą wszyscy. Dylemat stanowi decyzja, któremu bankowi powierzyć nadwyżkę środków.

 • Czy fiskus zgłosi się po podatek od odszkodowania wypłaconego z zagranicznego ubezpieczenia?

  Wiadomo, że dalsi krewni i znajomi, dziedziczący po zmarłym, są objęci podatkiem do spadków i darowizn. Wiadomo także, że sumy odszkodowań, wypłacanych z ubezpieczenia na wypadek śmierci, są z podatku zwolnione. Ale co będzie, jeśli osoba niespokrewniona uzyska część kwoty odszkodowania, na dodatek wypłaconego przez zagraniczną firmę ubezpieczeniową?

 • Naspers sprzedał Allegro za 3,25 mld dolarów

  Naspers sprzedał serwis Allegro i Ceneo za 3,25 mld dolarów funduszom private equity Cinven, Permira oraz Mid Europa - poinformowały spółki w piątkowych komunikatach.

 • Zarząd Luxima S.A. z siedzibą w Ełku („Spółka”, „Emitent”) informuje, iż w dniu 30 czerwca 2016 r., na mocy stosownej uchwały Zwyczajnego Walnego Zgromadzenia...

 • Jak zabezpieczyć finansową przyszłość dziecka?

  Niedawno uruchomiony program "Rodzina 500 plus" pokazał nie tylko, jak ważna jest pomoc rodzinom, ale wielu rodzicom otworzył oczy na sprawę zadbania o finansową przyszłość dziecka. Podpowiadamy, jak dobrze ulokować te pieniądze.

 • Rada Polityki Pieniężnej drastycznie obniżyła stopę referencyjną

  Rada Polityki Pieniężnej na środowym posiedzeniu obniżyła stopę referencyjną o 50 pb., wynosić będzie ona od czwartku 2,00 proc. w skali rocznej. Złoty po tej decyzji osłabił się. Obniżka oznacza tańsze kredyty w złotych i mniejsze zyski z lokat.

 • Po raz czwarty odbędzie się cykliczna konferencja organizowana przez branżowy portal Internet Standard będąca najważniejszym wydarzeniem roku branży internetowej. Konferencji Internet 2k9, która odbędzie się 20-21 maja 2009 r. towarzyszyć będzie rozdanie nagród dla Człowieka Roku i Firmy Roku Internet Standard.