• Informacje na temat:

  portale biznesowe

Artykuły na temat: portale biznesowe
 • Ile można zarobić prowadząc blog lub własny portal?

  Krzysztof Lis z Zarabianie na blogach oraz Agnieszka Skupieńska z Biznesowe info udostępniają konkretne kwoty pozyskane z reklamy czy sieci afiliacyjnych. Są to cenne informacje, które mogą niezwykle(...) 5 lat (było to aż 30,6 proc. ankietowanych). Warto zaznaczyć, że 42,1 proc. ogranicza swoją działalność tylko do jednego tytułu i prowadzi 2 blogi/portale. Na drugim miejscu znalazły się osoby...

 • Nowoczesne technologie wykorzystywane w trakcie eventów biznesowych

  W ostatnich latach model spotkań biznesowych bardzo się zmienił. Środek ciężkości, wcześniej tradycyjnie oparty o scenę i występujących na niej prelegentów przeniósł się na stronę publiczności. Jeden strumień informacji eksperckiej ustąpił miejsca wymianie wielu strumieni unikatowej wiedzy i indywidualnych doświadczeń uczestników.

 • Portal społecznościowy ułatwi zdobycie pracy

  ...​Pracodawcy coraz chętniej wykorzystują portale społecznościowe do poszukiwania pracowników. Nie tylko skraca to czas, lecz także obniża koszty procesu rekrutacyjnego. Co warto uzupełnić w swoim profilu, by zwiększyć szanse na zatrudnienie, a czego unikać?

 • Interia z 20 mln internautów i największymi wzrostami na rynku portali

  Ponad 20 mln użytkowników odwiedziło w marcu br. strony i aplikacje Grupy Interia. W porównaniu do wyników sprzed roku Interia zdobyła o prawie 1,6 mln odwiedzających więcej i jako jedyny polski portal odnotowała wzrosty oglądalności.

 • Tak, to obecnie dość popularny sposób zdobywania informacji o kandydacie do pracy. Pracodawcy poszukują kandydatów między innymi przez biznesowe portale społecznościowe. Dlatego warto się rejestrować na takich portalach, ale trzeba uważać, jakie informacje się na nich zamieszcza. Dla pracodawcy ważne są przede wszystkim informacje o wykształceniu, doświadczeniu zawodowym...

 • Siedem osób znalazło się w gronie finalistów prestiżowych "biznesowych Oskarów" - tak zdecydowała Kapituła Nagrody Polskiej Rady Biznesu. Zwycięzców siódmej edycji Nagrody PRB poznamy podczas uroczystej Gali, która odbędzie się 21 maja 2018 w Warszawie.

 • Nie ma cię na Facebooku? W przyszłości możesz mieć problemy ze znalezieniem pracy

  ...​W Polsce nadal pracy najczęściej szuka się na serwisach rekrutacyjnych. Jednak coraz więcej z nas wykorzystuje w tym celu również portale takie jak Facebook czy LinkedIn. Przykład idzie ze Stanów Zjednoczonych, gdzie znajdowanie zatrudnienia za pośrednictwem mediów społecznościowych już od jakiegoś czasu nie jest niczym nadzwyczajnym.

 • "Rzeczpospolita": Fiskus tworzy portal dłużników

  Skarbówka ujawni dane firm oraz osób fizycznych, które zalegają z zapłatą co najmniej 5 tys. zł podatku - informuje w środę "Rzeczpospolita".

 • Ranking najlepszych zawodów w USA w 2015 roku

  Amerykański portal Glassdoor.com opublikował ostatnio listę najlepszych zawodów na rok 2015. Raport identyfikuje najlepsze profesje w oparciu o trzy kluczowe czynniki - potencjalne wynagrodzenie (obliczane na podstawie średniego rocznego wynagrodzenia zasadniczego), możliwości rozwoju i liczbę ofert pracy.

 • Klienci BEST zyskują nowe możliwości. Stan swoich zobowiązań i spraw, które obsługuje BEST, mogą teraz sprawdzić przez Internet, w dowolnym momencie, bezpiecznie i dyskretnie. Dzięki portalowi BEST Online mogą również samodzielnie dokonywać spłat zadłużenia - w ratach lub w całości, a także korzystać ze specjalnie przygotowanych propozycji ugodowych.