• Informacje na temat:

  poszukuje pracy

Artykuły na temat: poszukuje pracy
 • Poszukiwanie pracy sezonowej a ochrona danych osobowych

  ...młodych ludzi. Ich celem nie jest tylko skłonienie kandydatów do pracy by nadesłali swoje CV, na którym mogą znajdować się chociażby takie dane osobowe jak numer telefonu lub adres mailowy, ale również wyłudzenie od poszukujących pracy numeru konta bankowego, skanu dowodu osobistego czy też innego dokumentu zawierającego dane osobowe.

 • Ponad sto miejsc pracy w powstającej fabryce Grupy Tubądzin w Sieradzu

  Ponad 100 osób znajdzie pracę w nowopowstającej fabryce Grupy Tubądzin w Sieradzu, gdzie będą produkowane płytki ceramiczne wielkoformatowe. Inwestycja za ok. 135 mln zł powstaje na terenie Łódzkiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej. Firma poszukuje jeszcze 60 pracowników.

 • Apka zamiast poczty pantoflowej? Nowy trend w poszukiwaniu pracy w Niemczech

  ...część Polaków do przeniesienia się z Wysp do Niemiec, może dodatkowo powiększyć tę liczbę. Także prognozy, wskazujące na głęboki deficyt pracowników na niemieckim rynku pracy, zwiększają skłonność Polaków do emigracji zarobkowej. Jeszcze kilka lat temu najskuteczniejszym sposobem poszukiwania dodatkowej pracy dla osób ze słabą lub znikomą znajomością języka, była tzw. sieć transnarodowa - na przykład...

 • Młodzi ludzie uciekają z kraju. Nie ma pracy!

  Sześciu na dziesięciu młodych Hiszpanów wyraża chęć poszukiwania pracy za granicą - wynika z raportu Instytutu Vodafone.

 • Kierowcy na rynku pracy poszukiwani

  Przeciętne zarobki zawodowych kierowców wynoszą od 3800 do ponad 6000 zł „na rękę” – w zależności od specjalizacji. To niewątpliwie jedna z najlepiej opłacanych grup pracowników fizycznych na polskim rynku pracy, badanych przez Pracuj.pl w ostatnim raporcie „Na tropie dobrej pracy”.

 • BASF ogłasza konkurs dla gimnazjów i szkół średnich poświęcony związkom pomiędzy zrównoważonym rozwojem a naukami przyrodniczymi.

 • Nowe miejsca pracy w województwie łódzkim!

  ...dowóz pracowniczy. Wychodząc naprzeciw wyzwaniom, które stawia zmieniający się rynek pracy, Sonoco poszukuje nowych rozwiązań rekrutacyjnych. W celu poszerzenia zasięgu informacji podejmuje urozmaicone(...) niezatrudnionych było 70,8 tys. osób 1] . Co prawda, w porównaniu do poprzednich lat, zmniejsza się odsetek osób bez pracy, lecz nadal województwo łódzkie znajduje się w połowie rankingu administracyjnego...

 • Budownictwo: Obcokrajowcy poszukiwani do pracy

  Jak informuje "Puls Biznesu", polskim firmom budowlanym brakuje pracowników, gdyż specjaliści i szeregowi pracownicy fizyczni wyjechali do pracy za granicę. Przedsiębiorcy szukają zatem rąk do pracy na Ukrainie i Białorusi.

 • Cadbury poszukuje testera czekolady i kakao. Praca marzeń?

  Zespół testerów ma działać na uniwersytecie w Reading, w Anglii. Jego członkowie pracować będą od wtorku do czwartku (w godz. 9.30-12) lub od poniedziałku do czwartku (w godz. 15-17) czyli 7,5 lub osiem godzin tygodniowo. Płaca wynosić będzie 9 funtów za godzinę. Jak czytamy w ogłoszeniu od kandydatów nie jest wymagane doświadczenie w podobnej pracy. Firma zadba o przeszkolenie zarówno w zakresie...

 • Od 2016 r. Poczta Polska, największy pracodawca w Polsce, zwiększyła zatrudnienie o ponad 2,5 tys. pracowników. Nowe osoby do pracy w spółce (m.in. listonosze, pracownicy placówek handlowych, kierowcy oraz pracownicy sortowni) wciąż są poszukiwane - na umowy o pracę, oraz sezonowo - do obsługi szczytu świątecznego - na umowy zlecenia.