• Informacje na temat:

  praca cba poznań

Artykuły na temat: praca cba poznań
 • CBA kontroluje pięć strategicznych spółek SP - Kamiński

  - CBA rozpoczęło kontrolę w pięciu strategicznych spółkach Skarbu Państwa; dotyczą zawieranych umów - poinformował minister koordynator służb specjalnych Mariusz Kamiński. Powiedział, że zwrócił się do ministrów o informacje dotyczące podległych im spółek, mają one wpłynąć do CBA na przełomie miesiąca.

 • PO domaga się, by Sejm rozpoczął prace nad powołaniem komisji śledczej ds. KNF

  PO domaga się, by Sejm na obecnym posiedzeniu rozpoczął prace nad wnioskiem Platformy o powołanie komisji śledczej ds. KNF. Do marszałka Sejmu trafiło pismo szefa klubu PO-KO Sławomira Neumanna w tej sprawie.

 • Czarna lista kopalń do zamknięcia. 15 tys. miejsc pracy zagrożonych

  Ministerstwo Energii przyjrzało się kopalniom węgla kamiennego i wytypowało zakłady do zamknięcia - wynika z informacji "DGP". Nie ma jednak pomysłu, jak tę informację przekazać opinii publicznej. Kopalnie, o których mowa, zatrudniają 15 tys. ludzi, a średnia strata na tonie węgla, jaką przyniosły w 2015 r., to 87 zł wobec 27 zł w całej branży - wynika z naszych obliczeń.

 • Inkwizycja IV RP

  Kontrowersje wokół CBA wywołał Mariusz Kamiński. Przyszły szef superurzędu już w pierwszym wystąpieniu pogroził palcem przedsiębiorcom. Niektórych, "jak pan Kulczyk, jak pan Gudzowaty, jak pan Krauze" wymienił z nazwiska jako tych, którzy "kolekcjonują w swoich spółkach byłych ministrów, byłych posłów".

 • Pierwsze plany przedstawił zaakceptowany wczoraj przez Senat na prezesa NIK Jacek Jezierski. Jak powiedział na konferencji prasowej - będzie czterech wiceprezesów Najwyższej Izby Kontroli. Jezierski dodał, że nie prowadzi jeszcze rozmów z kandydatami, zrobi to po złożeniu ślubowania przed Sejmem i objęciu funkcji.

 • Środowa sesja na polskim rynku finansowym upłynęła w minorowych nastrojach. Inwestorzy po dwóch wcześniejszych dniach wyraźnego wzrostu wartości zarówno złotego, jak i indeksów na GPW, zredukowali swoje zaangażowanie w nasze aktywa.

 • Jak działa mafia na prowincji?

  Mechanizm kupowania wyborów jest dziecinnie prosty. Kluczowe są trzy czynniki: po pierwsze - pieniądze, po drugie - dostęp do danych; po trzecie - przestępcze struktury.