• Informacje na temat:

  praca inżynier budowy poznań

Artykuły na temat: praca inżynier budowy poznań
 • Pół królestwa za inżyniera!

  Cztery dekady temu co szósty Europejczyk w wieku 12 lat chciał zostać astronautą. Dziś chce być gwiazdą futbolu. W jego hierarchii zawód inżyniera znajduje się dopiero na piątym miejscu. W Polsce coraz więcej młodych ludzi chce zostać inżynierami.

 • Firma budowlana zrealizuje kontrakt podpisany z ZGH Bolesław, spółką z Grupy Stalprodukt.

 • Gdzie jest praca? Wszyscy słyszeli, nikt nie widział

  Pracodawcy wciąż narzekają, że nie ma chętnych do pracy. My - że nie ma dobrych ofert. Jednocześnie cały czas słyszymy, że w końcu nastał czas pracownika. Że to my możemy wreszcie dyktować warunki. Dlaczego więc praca jest, a jednocześnie jej nie ma?

 • AWBUD, notowana na GPW w Warszawie wyspecjalizowana grupa budowlana, podpisała umowę z P.A. NOVA - generalnym wykonawcą budowy nowego sklepu IKEA w Lublinie dla IKEA PROPERTY POLAND. Grupa AWBUD odpowiedzialna będzie za wykonanie specjalistycznych prac żelbetowych związanych z budową sklepu oraz przynależnego do niego parkingu. Wartość kontraktu to około 8,5 mln zł.

 • 10 tysięcy naszych rodaków znajdzie pracę w VW w Wielkopolsce

  Otwarcie nowego zakładu planowane jest na październik 2016 roku. Wartość inwestycji szacowana jest na 3,3 mld zł. Docelowo w fabryce zatrudnionych zostanie ok. 3 tys. osób. Praca będzie się odbywała na trzy zmiany.  Rzeczniczka Volkswagen Poznań (VWP) Dagmara Prystacka poinformowała, że fabryka w której powstawać będą egzemplarze nowej generacji modelu Volkswagen Crafter jest już gotowa w 95

 • Nobel - To"najbogatszy wagabunda Europy"

  Fundator Nagrody Nobla - inżynier i wynalazca Alfred Nobel to postać nietuzinkowa.Alfred Nobel umarł w 1896 r. pozostawiając po sobie jeden ze sławniejszych spadków świata.

 • Aberdeen - tu najłatwiej o pracę

  ...autobusów. Do Aberdeen przyjeżdża też wielu polskich fachowców, inżynierów, monterów rurociągów, spawaczy i pracowników przemysłu naftowego i metalurgicznego. Miasto to przyciąga ich atrakcyjnymi zarobkami, choć nie wszyscy nasi rodacy mogą liczyć na tak wysokie dochody, jakie otrzymują brytyjscy specjaliści. Ich stawki sięgają często 20-25 funtów na godzinę. Prawdziwe rekordy biją inżynierowie...

 • W Sosnowcu powstanie piąte centrum logistyki Amazon w Polsce

  Budowę centrum logistyki w Sosnowcu (Śląskie) ogłosił w poniedziałek amerykański koncern Amazon. Będzie to kolejny taki obiekt w Polsce, po centrach w Wielkopolsce, na Dolnym Śląsku, oraz po powstającym właśnie centrum w Kołbaskowie (Zachodniopomorskie).

 • Łapanka pod stacją bazową

  Operatorzy telefonii mają ogromne budżety reklamowe. Ale sporo przeznaczają także na wynagrodzenia dla pracowników. A poszukują nie tylko inżynierów..

 • VW Poznań zatrudni ok. 900 osób przy produkcji nowej wersji samochodu użytkowego VW Caddy. Firma podjęła taką decyzję na podstawie wstępnych prognoz dotyczących sprzedaży Caddy czwartej generacji. Samochód ten wejdzie do produkcji pod koniec maja.