• Informacje na temat:

  praca przez internet

Artykuły na temat: praca przez internet
 • Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych. Lista spraw, które możemy załatwić przez internet jest więc naprawdę długa. Należą do nich m.in: uzyskanie odpisów i zaświadczeń z ksiąg stanu cywilnego; ustalenie prawa(...) zaopatrzenia w sprzęt rehabilitacyjny dla osoby niepełnosprawnej. Możemy błyskawicznie sprawdzić, czy daną sprawę załatwimy przez internet. Wystarczy wejść na stronę: www.epuap.gov.pl i skorzystać...

 • Internet satelitarny da dostęp do sieci 800 tys. gospodarstw

  Technologia satelitarna znajduje coraz więcej zastosowań w codziennym życiu. Technologie te pomogą zapewnić internet w rejonach, gdzie niemożliwe jest zainstalowanie tradycyjnej sieci. To dobra wiadomość dla 800 tysięcy takich gospodarstw domowych w Polsce.

 • Praca szuka pracownika

  Większość z nas ma jeszcze świeżo w pamięci realia sprzed 3-4 lat: żebranie o byle jaką posadę, godzenie się na darmowe staże, śmieciowe umowy, pensje, za które nie dało się przeżyć... Dziś internet(...) podjęcia pracy "od zaraz" zgłoszone przez przedsiębiorców. W sierpniu 2017 r. było ich w całym kraju 152,2 tys., czyli o 11,2 proc. więcej niż miesiąc wcześniej. Z danych wynika, że bezrobocie w Polsce...

 • Ile jest warta praca domowa wyliczył GUS

  Pranie, gotowanie, sprzątanie w garażu. Ile są warte te drobne obowiązki? Główny Urząd Statystyczny podliczył to. Przeciętna miesięczna wartość pracy domowej wykonywanej przez kobietę przekracza 2100 złotych a przez mężczyznę 1200 złotych.

 • Niecodzienna oferta pracy. "To nie jest praca przez osiem godzin dziennie"

  ...nie jest praca przez osiem godzin dziennie, to praca w trybie zadaniowym. Na przykład obserwatorzy hydrologiczni mają obowiązki, które muszą realizować co trzy dni: na przykład w poniedziałki(...) chce pojechać na Antarktydę; jaka jest jego motywacja. - Mamy główny budynek stacji, jest w nim 15 pokoi jednoosobowych. Na miejscu jest internet, można z niego korzystać w telefonach, są anteny...

 • Żadne medium nie dokonało tak wielkich przeobrażeń rynku masowego użytkownika oraz całej gospodarki, jak Internet. Żadne też nie było od swego powstania tak ściśle powiązane z rynkiem reklamowym, bez którego nie mogłoby istnieć.

 • Praca w Niemczech: Kurierzy bardzo poszukiwani

  W RFN coraz więcej ludzi zamawia przez internet, przez co kwitnie branża logistyczna, a kurierzy są bardzo poszukiwani. Jakie są wymagania? Podstawowa znajomość języka niemieckiego, prawo jazdy i kondycja fizyczna.

 • Ile waży internet?

  Dzisiaj internet ma ok. 2 zettabajty danych. Jeżeli mówimy o wadze, to będzie to ok. 2 może 4 kilogramy, czyli tyle co 1-2 łubianki truskawek. W 2011 roku było to ok. 50 gramów, czyli mniej więcej jedna truskawka. Danych przesyłamy tak dużo, że ciężko jest to policzyć. Szacuje się, że w godzinę będą to petabajty danych. Co to dla nas oznacza i czy grozi nam kiedyś blackout?

 • ​Praca - jedyny sport Polaków?

  Polacy w wieku produkcyjnym stronią od aktywności fizycznej - wynika z raportu "Aktywność sportowa Polaków" opublikowanego przez TNS. Co piąta osoba w przedziale wiekowym od 25 do 29 lat w ogóle nie uprawia sportu, a im dalej w las, tym więcej drzew, bo wśród 30- i 40-latków jest jeszcze więcej "leniuchów".

 • W sieci kwitnie handel wrażliwymi informacjami

  Szacuje się, że 4 proc. wszystkich danych znajduje się w szeroko dostępnym internecie. Pozostała część to Deep Web, w tym również Darknet, czyli anonimowa przestrzeń, która daje duże możliwości, również przestępcom. Można tam znaleźć niemal wszystko, zwłaszcza to, co nielegalne.