• Informacje na temat:

  pracownik ochrony zarobki

Artykuły na temat: pracownik ochrony zarobki
 • Niskie zarobki dobijają służby mundurowe

  ...programu, którego realizacja potrwa do 2020 r., są podwyżki dla funkcjonariuszy i pracowników cywilnych służb mundurowych. Do 2019 r. każdy funkcjonariusz ma dostać po 609 zł, a pracownik cywilny - 597 zł(...) zł, a funkcjonariusza Służby Ochrony Państwa - 5040 zł brutto. Według danych przekazanych nam przez MSWiA dzięki wszystkim podwyżkom od stycznia przyszłego roku funkcjonariusze będą zarabiać średnio...

 • W. Brytania. Ekspert: Nowe plany migracyjne zwiększają ryzyko wyzysku pracowników

  - Przedstawione przez brytyjski rząd plany polityki migracyjnej zwiększają ryzyko wyzysku ekonomicznego pracowników, ograniczając jednocześnie możliwość integracji - powiedziała Barbara Drozdowicz z organizacji East European Resource Centre (EERC).

 • W 2015 roku mediana miesięcznych wynagrodzeń pracowników szeregowych wynosiła 2 550 PLN brutto. Co czwarty pracownik z tej grupy zarabiał 3 400 PLN i więcej, natomiast 25% pracowników otrzymywało 2 043 PLN brutto i mniej.

 • DM BOŚ: pracownicze plany kapitałowe dadzą pokaźny zastrzyk polskiemu rynkowi kapitałowemu

  Zaproponowany przez wicepremiera Mateusza Morawieckiego plan reformy emerytalnej polegający na utworzeniu pracowniczych lub indywidualnych planów kapitałowych mógłby wesprzeć polską giełdę - uważa Łukasz Bugaj z Domu Maklerskiego Banku Ochrony Środowiska. Reforma miałaby wejść w życie w 2018 r.

 • Zarobki młodszych specjalistów - raport płacowy Sedlak & Sedlak 2016

  Według metodologii Sedlak & Sedlak, młodszy specjalista to pracownik z niedużym doświadczeniem, bądź bez doświadczenia w danej dziedzinie. Posiada podstawową wiedzą teoretyczną niezbędną do pracy na stanowisku. Wykonuje proste zadania, a problemy rozwiązuje przy użyciu standardowych procedur. Przyjmuje polecenia i wskazówki od pozostałych pracowników. W Raporcie płacowym Sedlak & Sedlak znajdują...

 • Nowe przepisy dotyczące uprawnień emerytalnych będą obowiązywać od 1 października br. Ponieważ mieliśmy najpierw podwyższenie wieku emerytalnego i jego zrównanie dla mężczyzn i kobiet, a następnie powrócono do stanu prawnego sprzed 2013 r., potrzebne było ujednolicenie, dotyczące ochrony pracowników w okresie przedemerytalnym.

 • Kolejne rozmowy o podwyżkach dla pracowników wojska

  Podwyżki cywilnych pracowników wojska w tym roku i w latach następnych były we wtorek tematem spotkania przedstawicieli związków zawodowych cywilnych pracowników wojska z wiceministrem obrony Bartłomiejem Grabskim. Związki chcą po 600 zł podwyżki, propozycja resortu to ok. 200 zł.

 • Nie sprzedamy zakazu handlu w niedzielę za podwójne stawki za pracę w niedzielę - napisała na Twitterze minister rodziny, pracy i polityki społecznej Elżbieta Rafalska.

 • Pracownicy Poczty Polskiej dostaną w tym roku drugą podwyżkę

  Druga w tym roku podwyżka wynagrodzenia to efekt podpisanego właśnie porozumienia zarządu Poczty Polskiej ze związkami zawodowymi. W ciągu ostatnich miesięcy pensje osób najmniej zarabiających wzrosły w spółce o 520 zł, a od maja obowiązuje także nowy system premiowania. Tylko w tym roku Poczta Polska przeznaczy na wynagrodzenia dla swoich 80 tys. pracowników ponad 4,2 mld zł, czyli o ponad 500

 • Mączyńska: Polska wymaga nowych podatków!

  Jeżeli oczekujemy od państwa dobrej edukacji, wysokiej jakości systemu ochrony zdrowia, bezpieczeństwa itd., to na to muszą być pieniądze mówi PAP prof. Elżbieta Mączyńska, prezes Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego.