• Informacje na temat:

  premiery filmowe 2012

Artykuły na temat: premiery filmowe 2012
 • Bezpłatne studia - największa niesprawiedliwość XXI wieku

  Rybarczyk z Ministerstwa Zdrowia. - Kształcenie lekarza dentysty to kwota ok. 31 tys. zł za rok - dodaje. Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego podaje, że w 2012 r. średni koszt rocznego kształcenia(...) przewidzianego na dany kierunek studiów. Jeśli tak zrobią lub w ogóle nie ukończą nauki, muszą oddać nakłady, jakie na ich edukację przeznaczyło państwo. Mówiąc językiem z filmowego "Misia": obibokom i tym...

 • Gospodarka rozwija się szybciej, gdy dostęp do zawodu jest łatwiejszy

  .... podatku, podczas gdy w Grecji jest to 45 proc. Deregulacja we Włoszech W styczniu 2012 r. rząd włoski premiera Mario Montiego przedstawił szereg działań propodażowych, w tym dotyczących konkurencji...

 • W niespełna tydzień po premierze najnowszego filmu z serii "Gwiezdne wojny", jego siódma część "Przebudzenie mocy" przyniosła już 529 mln dolarów zysków - poinformowała wczoraj wytwórnia Disneya.

 • Gwiazdy kina w kampanii BZ WBK

  Takiej kampanii nie miał wcześniej żaden bank w Polsce. Sięgnięto bowiem po globalne (i lokalne) gwiazdy filmu. Ze świata sprowadzono postaci wręcz symboliczne - jak Chuck Norris, ale i wielkich aktorów - jak choćby Danny DeVito..

 • Sport to widzowie i pieniądze

  Tylko transmisje sportowe są odporne na zmniejszanie się liczby odbiorców największych kanałów. To, że przełączamy się na nie coraz rzadziej, widać po wynikach serialu "M jak miłość".

 • Jan Kulczyk nie żyje. Kto zostanie jego następcą?

  29 lipca br. zmarł Jan Kulczyk. Przedsiębiorca, najbogatszy Polak, którego majątek wyceniany jest na przeszło 15 miliardów złotych. Czy "imperium Kulczyka" przetrwa? Kto będzie zarządzać wielomiliardowym, międzynarodowym holdingiem po śmierci jego twórcy?

 • Poleciała głowa prezesa warszawskiej giełdy

  Adam Maciejewski nie jest już prezesem Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie. Pracował tam od 2013 r. Spółkę poprowadzi teraz Paweł Tamborski, który wcześniej pracował w ministerstwie skarbu.

 • Zarząd Spółki ABS Investment S.A. z siedzibą w Bielsku-Białej informuje, iż w dniu 24 września 2012 r. zawarta została umowa między Emitentem a spółką...