• Informacje na temat:

  prezes solarisa

Artykuły na temat: prezes solarisa
 • Polscy fachowcy poszukiwani przez firmy z całego świata

  Morawieckiego". Przedstawiciele rządu i gospodarki zdają sobie sprawę, że za granicą absolwenci wyższych uczelni zarabiają więcej, ale jak tłumaczy np. Tomasz Pistula, prezes Polskiej Agencji Inwestycji...

 • Solarisy królują na ulicach Warszawy

  Po warszawskich ulicach jeździ już ponad 1000 autobusów marki Solaris. Współpraca się rozkręca, bo Warszawa właśnie podpisała umowę na dzierżawę kolejnych 60 przegubowców tej marki - informują Miejskie Zakłady Autobusowe (MZA).

 • Rozwój - solo czy w duecie?

  W planie Morawieckiego pojawia się program o nazwie "Luxtorpeda ", odnoszący się do branży kolejowej. Jego celem jest "zaprojektowanie i wyprodukowanie polskich pojazdów na potrzeby komunikacji miejskiej". Przykład spółki joint venture Solarisa i Stadlera wskazuje na możliwość współpracy, a nie konfrontacji, na perspektywicznym rynku taboru dla komunikacji zbiorowej. Czy pozostanie wyjątkiem?

 • Polskę czeka autobusowa rewolucja

  3,5 tys. nowych autobusów na paliwa alternatywne ma wyjechać na ulice polskich miast w perspektywie najbliższych 10 lat. Obecnie w kraju eksploatowanych jest ok. 90 autobusów elektrycznych oraz ok. 350 autobusów na gaz CNG, a kolejne ok. 180 pojazdów z napędem alternatywnym zostało zamówionych - wynika z raportu "Paliwa alternatywne w komunikacji miejskiej".

 • Raport bieżący nr 11/2018 Podstawa Prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe Zarząd OEX S.A. z siedzibą w Warszawie...

 • Raport bieżący nr 9/2017 Podstawa Prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe Zarząd OEX S.A. z siedzibą w Warszawie...

 • Innowacje pomogą wskoczyć gospodarce do wyższej ligi

  Kluczowym wyzwaniem jest dziś zaspokojenie rosnących aspiracji społeczeństwa mierzonych poziomem dobrobytu. Potrzebna jest też lepsza współpraca między nauką a biznesem - uznali uczestnicy debaty "Centralny Okręg Przemysłowy. W kierunku innowacyjnej gospodarki w Polsce", która odbyła się w Stalowej Woli z okazji 80-lecia COP.

 • Ursus umacni pozycję na rynku

  URSUS, jako jedyny polski producent ciągników, odnotował ponad 53-procentowy wzrost rejestracji nowych ciągników w okresie styczeń-październik 2016 r.