• Informacje na temat:

  produkcja budowlano montażowa w 2015 roku

Artykuły na temat: produkcja budowlano montażowa w 2015 roku
 • W I półroczu 2016 r. produkcja budowlano-montażowa była o 11,9 proc. niższa niż przed rokiem - wynika z danych GUS. Spadek odnotowano we wszystkich działach budownictwa; największy przy budowie obiektów inżynierii lądowej i wodnej.

 • GUS opublikował dane o produkcji przemysłowej

  W sierpniu, w porównaniu z tym samym czasem roku poprzedniego, produkcja przemysłowa wzrosła o 7,5 procent - wynika z danych Głównego Urzędu Statystycznego. Natomiast kolejny miesiąc z rzędu spadła produkcja budowlana - liczona rok do roku o 20,5 procent. Dane dotyczące pierwszego wskaźnika są lepsze niż oczekiwał rynek.

 • Produkcja przemysłowa w marcu rok do roku wzrosła o 8,8 procent

  W marcu tego roku produkcja przemysłowa zwiększyła się o 8,8 proc. licząc rdr, po wzroście o 4,9 proc. w lutym - podał w poniedziałek GUS.

 • Prezes Grodno: oczekujemy dalszego odbicia produkcji budowlano-montażowej. GUS zaprezentował najnowsze dane dot. dynamiki produkcji budowlano-montażowej i przemysłowej. W maju produkcja budowlano-montażowa wzrosła o 8,4% rdr, natomiast produkcja sprzedana przemysłu o 9,1% rdr.

 • Produkcja przemysłowa wzrosła rok do roku o 2,3 proc.

  Produkcja przemysłowa w kwietniu wzrosła o 2,3 proc. rok do roku, a w porównaniu z poprzednim miesiącem spadła o 8,1 proc. - poinformował Główny Urząd Statystyczny.

 • Główny Urząd Statystyczny opublikował dane o produkcji przemysłowej

  Bardzo złe dane z polskiej gospodarki. Główny Urząd Statystyczny podał, że produkcja przemysłowa w sierpniu w ujęciu rok do roku spadła o 1,9 procent, a miesiąc do miesiąca aż o 8,5 proc.

 • GUS opublikował dane o produkcji przemysłowej i sprzedaży detalicznej w styczniu

  Główny Urząd Statystyczny podał, że produkcja przemysłowa w styczniu wyrównana sezonowo wzrosła o 3,3 proc. w ujęciu rok do roku, a w ujęciu miesięcznym spadła o 0,2 proc.

 • Wyniki produkcji w przemyśle pod wpływem czynników jednorazowych

  We wrześniu produkcja sprzedana przemysłu wzrosła o 4,1% r/r, wobec wzrostu o 5,3% r/r w sierpniu. Dynamika wrześniowej produkcji ukształtowała się nieznacznie powyżej naszej prognozy (3,9% r/r) oraz mediany prognoz rynkowych (4,0% r/r wg ankiety Parkietu). Produkcja budowlano-montażowa obniżyła się we wrześniu o 2,5% r/r, wobec sierpniowego wzrostu o 4,8% r/r, poniżej naszych oczekiwań oraz

 • Produkcja sprzedana przemysłu wzrosła w maju 2016 r. o 3,5 proc. r/r, produkcja budowlano-montażowa ciągle spada - podał GUS. Komentarz dr Małgorzaty Starczewskiej-Krzysztoszek, głównej ekonomistki Konfederacji Lewiatan

 • GUS podał ważne dane z gospodarki

  W styczniu br. produkcja sprzedana przemysłu była wyższa o 1,7 proc. w porównaniu ze styczniem ub. roku, kiedy notowano wzrost o 4,2 proc., natomiast produkcja budowlano-montażowa była o 1,3 proc. wyższa niż przed rokiem, kiedy notowano spadek o 3,9 proc..