• Informacje na temat:

  produkcji komputerów

Artykuły na temat: produkcji komputerów
 • W których branżach zarobki rosły najszybciej?

  Przeciętne miesięczne wynagrodzenie brutto w październiku 2014 roku wzrosło w całym sektorze przedsiębiorstw, w odniesieniu do analogicznego okresu roku poprzedniego. Najszybszy wzrost płac wystąpił ex aequo w produkcji komputerów i elektroniki oraz taboru kolejowego, tramwajowego, samolotów i statków. W produkcji elektroniki odnotowano wzrost o 280 zł, a środków transportu o 323 zł. W obu...

 • GUS podał dane dotyczące produkcji przemysłowej w marcu

  Produkcja przemysłowa w marcu 2019 r. wzrosła o 5,6 proc. rdr, a w porównaniu z poprzednim miesiącem wzrosła o 9,8 proc. - podał Główny Urząd Statystyczny. W lutym wskaźnik ten ukształtował się na poziomie 6,9 procent. Doktor Marcin Czaplicki z PKO Banku Polskiego uważa, że ten słabszy odczyt wynika przede wszystkim z przesunięcia kumulacji produkcji, która zazwyczaj występuje przed świętami.

 • Nasza specjalność za granicą

  ...tylko wyspecjalizowanym pracownikom z kierunkowym wykształceniem, ale również osobom zainteresowanym pracą na produkcji, głównie przy składaniu komputerów, laptopów i innych urządzeń elektronicznych(...)Najwięcej Polaków zatrudnionych za granicą w branży elektronicznej pracuje w Irlandii. To właśnie na Zielonej Wyspie produkuje się ponad 30 proc. wszystkich komputerów sprzedawanych na rynku...

 • Produkcja przemysłowa w marcu 2018 r. wzrosła o 1,8 proc. rdr, a w porównaniu z poprzednim miesiącem wzrosła o 11,4 proc. - poinformował Główny Urząd Statystyczny.

 • Koniec pracy. Twojej

  Wchodzimy w fazę, w której coraz mniej robotników będzie potrzebnych do produkcji dóbr i usług dla ludności świata. Zauważył to jakiś czas temu Jeremy Ryfkin w książce "Koniec pracy". Po latach już widać to, co przewidział. Od wielkiej recesji lat 2008 - 2009, zyski korporacji w Ameryce wchodzą na kolejny szczyt. Dochód narodowy wzrasta o 2,5 procent rocznie. Inwestycje w sprzęt i oprogramowanie...

 • Produkcja przemysłowa w marcu rok do roku wzrosła o 8,8 procent

  W marcu tego roku produkcja przemysłowa zwiększyła się o 8,8 proc. licząc rdr, po wzroście o 4,9 proc. w lutym - podał w poniedziałek GUS.

 • Rozpoczęła się już rekrutacja pracowników do fabryki Toyoty w Burnaston, w hrabstwie Derbyshire. Zajęcie przy produkcji nowych modeli samochodów znajdzie 500 osób. Kolejny tysiąc zostanie zatrudnionych w następnych miesiącach.

 • GUS opublikował dane o produkcji przemysłowej

  Produkcja przemysłowa w grudniu 2018 r. wzrosła o 2,8 proc. rok do roku, a w porównaniu z poprzednim miesiącem spadła o 11,5 proc. - podał Główny Urząd Statystyczny.

 • Zarobki w działach produkcyjnych w 2008 roku

  Choć zarobki pracowników działów produkcyjnych w 2008 roku nie kształtowały się na najwyższym poziomie w porównaniu z innymi, to jednak zauważyć można było znaczną poprawę ich sytuacji. Połowa z osób zatrudnionych w pionach produkcyjnych zarabiała pomiędzy 2400 PLN a 6000 PLN brutto. Najlepiej opłacani - w granicach 10 800 PLN - byli dyrektorzy ds. produkcji. Natomiast najniższe stawki oferowano...

 • Główny Urząd Statystyczny opublikował dane o produkcji przemysłowej

  Bardzo złe dane z polskiej gospodarki. Główny Urząd Statystyczny podał, że produkcja przemysłowa w sierpniu w ujęciu rok do roku spadła o 1,9 procent, a miesiąc do miesiąca aż o 8,5 proc.