• Informacje na temat:

  profesjonalny sklep internetowy

Artykuły na temat: profesjonalny sklep internetowy
 • Ile można zarobić prowadząc blog lub własny portal?

  Kampanie promocyjne, artykuły sponsorowane, sieci afiliacyjne, programy partnerskie, reklamy - wszystko to są sposoby na zarabianie na blogu czy portalu internetowym. Które z nich się najlepiej sprawdzają? Jak oceniają je właściciele portalów i blogerzy? Odpowiedzi na te pytania starała się uzyskać platforma Whitepress w badaniach, w których wzięło udział ponad 180 osób.

 • Polski handel elektroniczny od kilku lat niezmiennie notuje wzrost procentowy wartości krajowego rynku e-commerce. Nie dotknął go kryzys ekonomiczny w latach 2008 - 2009, kiedy to przyszła pierwsza fala zahamowania gospodarczego i Europa skrupulatnie liczyła każdy grosz. W tym czasie, obroty polskiego e-handlu zwiększyły się o 32 proc.

 • Rady 60-letniej stażystki

  ...się w zeszłym miesiącu z rodzinnego Colorado Springs w stanie Kolorado do Portland w stanie Oregon, by przez dwa dni pracować u boku mistrza czekolady. Następnie z mężem otworzyli sklep internetowy...

 • Największy internetowy przekręt w Polsce

  Mówi się, że to jeden z największych internetowych przekrętów w Polsce. Tysiące osób zostało oszukanych przez sklepy internetowe należące do firmy, za którą najprawdopodobniej stoi dwóch Polaków. Sprawą zajmuje się płocka prokuratura.

 • W dobie wciąż rosnącej sprzedaży przez Internet sklepy online oraz popularne sklepy stacjonarne chętnie podejmują współpracę z portalami gromadzącymi kupony rabatowe. Strona takiego serwisu zawiera katalog dostępnych zniżek, opisy promocji i mnóstwo jednorazowych kuponów rabatowych oferowanych przez kilkaset sklepów. Jak wygląda praca przy organizacji takiego serwisu? Ilu pracowników trzeba...

 • Transakcje związane z wymianą niewielkiej ilości gotówki nie wymagają od konsumenta większej uwagi. Ale gdy w grę wchodzą większe kwoty, o zawartość portfela powinni zatroszczyć się jednak właściciele firm dysponujący obcą walutą, kredytobiorcy oraz ci, którzy nie zarabiają w złotówkach.

 • Od sprzątacza do pakowacza prezentów - świąteczne prace i... zarobki

  Jedni wydają, drudzy zarabiają - stwierdzenie to sprawdza się zwłaszcza w okresie przedświątecznym, gdy wzrasta zapotrzebowanie na pracowników tymczasowych. Pracę dorywczą można znaleźć między innymi w sklepach wielkopowierzchniowych i galeriach handlowych. Dobrym sposobem na dorobienie jest także pomoc zapracowanym gospodyniom domowym w świątecznych porządkach. Na jakie zarobki można liczyć...

 • Masz sklep internetowy? Będą zmiany w prawie

  Czeka nas prawdziwy przewrót. O zmianach w prawie konsumenckim powinni dowiedzieć się zarówno e-sprzedawcy, jak i wszyscy dokonujący zakupów przez internet.

 • Floh, Trödel i Antikmärkte - upoluj okazję

  ...nieźle na tym zarobić. Zupełnie nie opłaca się też zakup elektroniki w niemieckich sklepach. U nas często bywa taniej. Okazje już tylko na targowiskach Niemcy to duży, gęsto zaludniony kraj, z wieloma(...) wystawek (po niemiecku - Spermüll) można znaleźć w regionalnej prasie, na stronach internetowych urzędów gmin i miast oraz na wyspecjalizowanych stronach internetowych. Ważne, aby znać z wyprzedzeniem...

 • Rejestrowanie zbiorów danych przez sprzedawców internetowych

  Osoby prowadzące własne sklepy internetowe czy też profesjonalną sprzedaż poprzez platformy aukcyjne nie zawsze zdają sobie sprawę ze wszystkich obowiązków, jakie wiążą się z takimi transakcjami. Jednym z często pomijanych obowiązków jest właściwa ochrona danych osobowych klientów takiego sklepu, a także obowiązek rejestracji u GIODO zbiorów danych osobowych przetwarzanych przez sprzedawcę.