• Informacje na temat:

  prognozy dla gpw

Artykuły na temat: prognozy dla gpw
 • - W przyszłym roku na GPW dobrze powinny sobie radzić m.in. duże spółki - przewiduje Adam Łukojć, zarządzający Skarbiec TFI.

 • Columbus Energy (dawniej Columbus Capital), Spółka notowana na rynku NewConnect, działająca w branży Odnawialnych Źródeł Energii, przedstawiła nową strategię rozwoju, która zakłada wprowadzenie do oferty nowego i unikalnego na rynku produktu. Emitent przedstawił także prognozy finansowe na lata 2016-2020 i planuje zrealizować montaż 50.000 instalacji w tym okresie.

 • JR INVEST S.A., Spółka notowana na rynku NewConnect od listopada 2012 r., działająca w branży nieruchomości komercyjnych, otrzymała prognozy finansowe od swojej spółki powiązanej Columbus Energy S.A.

 • W całym 2015 r. wzrost polskiego PKB powinien osiągnąć 3,6 proc. Spadek cen, który utrzyma się jeszcze na początku roku, wyhamuje. W efekcie RPP dokona obniżki stóp proc. o nie więcej niż 25-50 pb. Kurs EUR/PLN w drugiej połowie roku powinien ukształtować się na poziomie ok. 4,2. Dobra sytuacja gospodarcza w środowisku niskich stóp proc. stworzy korzystne warunki dla polskiego rynku akcji.

 • Columbus Energy S.A., Spółka działająca w branży Odnawialnych Źródeł Energii, wykonała w lipcu oraz sierpniu br. 119 montaży instalacji fotowoltaicznych o łącznej wartości 4,6 mln zł brutto. Spółka zanotowała także łącznie w lipcu i sierpniu br. zysk brutto w wysokości 1,2 mln zł.

 • Prognozy rynkowe Union Investment TFI: "Rok 2017 pod znakiem funduszy akcyjnych"

  Zdaniem analityków Union Investment, wszystko wskazuje na to, że rok 2017 będzie należał do funduszy akcyjnych. Przede wszystkim tych z wysoką betą - bardziej ryzykownych i z większym potencjałem. Akcje będą dominowały nad obligacjami, które pozostaną pod presją. Jednak i na papierach dłużnych da się zarobić.

 • Złoty i GPW pokazały siłę

  Dzisiejszy dzień jest wyjątkowo optymistyczny dla Polski, biorąc pod uwagę środowisko ciągłej politycznej niepewności, w której ostatnimi czasy odnajdować się muszą przedsiębiorcy oraz gracze rynkowi.

 • Raport bieżący nr 37/2017 Podstawa Prawna: Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne. Zarząd Columbus Energy S.A. z siedzibą w Krakowie (Emitent, Spółka)...

 • W kontekście ogłoszenia pozytywnych dla polskich banków wyników stres testów oraz zakończonych zwycięstwem proeuropejskich ugrupowań wyborów parlamentarnych na Ukrainie inwestorzy w Warszawie mieli prawo spodziewać się ciekawej i - co najważniejszej - udanej dla posiadaczy akcji sesji na GPW. Faktycznie start notowań przyniósł wyższe otwarcie i wzrosty głównych indeksów przekraczające pół procent.

 • W co zainwestować w 2015 roku?

  Zdaniem analityków Raiffeisen Bank Polska, 2015 rok będzie trudnym czasem dla inwestorów. Naszą gospodarkę czeka 3,5 proc. wzrost PKB. Na giełdzie, w scenariuszu bazowym WIG20 wzrośnie o ok.10 proc.