• Informacje na temat:

  program antywirusowy microsoft

Artykuły na temat: program antywirusowy microsoft
 • ...oraz rutera wi-fi (jeśli go mamy). Nie wymaga to ani wielkich starań, ani pieniędzy. Przede wszystkim, powinniśmy zadbać o ochronę przed wirusami. Wiele programów antywirusowych możemy pobrać za darmo, np. na windows.microsoft.com/pl. Inne bezpłatne to np. Avast, Avira czy Comodo. Program płatny kosztuje od 60 do 200 zł. Działa rok, potem możemy odnowić licencję za ok. 50 proc. ceny. Drugim...

 • Hakerzy wykorzystują pliki cookies

  Zdaniem ekspertów od bezpieczeństwa, hakerzy coraz częściej wykorzystują informacje zbierane przez pliki cookies. Takie ataki nie są blokowane przez systemy antywirusowe

 • Zabezpieczenie firmowych danych to wymóg chwili - współczesna gospodarka nabiera coraz więcej cech cyfrowych, co niesie niebezpieczeństwa. Popularne programy antywirusowe nie wystarczą - eksperci radzą, aby firmy wdrażały specjalne procedury bezpieczeństwa dot. przepływu informacji.

 • Microsoft staje przed ciężką bitwą

  AVG, światowy dostawca oprogramowania antywirusowego i zapewniającego bezpieczeństwo w internecie dla ponad 85 milionów użytkowników w 167 krajach, odpowiedział na ogłoszenie Microsoft dotyczące darmowego oprogramowania antywirusowego mającego pojawić się w połowie 2009 roku.

 • Firma Microsoft uzyskała w tym tygodniu od sądu federalnego w amerykańskim stanie Wirginia zgodę na zaostrzenie walki ze spamem. Podejrzane domeny mają być odłączane od internetu.

 • Spółka ABC Data (GPW: ABC) - na bazie autorskiego pomysłu i z wykorzystaniem własnej, internetowej platformy sprzedażowej InterLink - uruchomi CloudLink, pierwszy w Europie Środkowo-Wschodniej internetowy system sprzedaży usług i produktów wykorzystujących platformę Windows Azure firmy Microsoft. To pierwszy tego typu projekt w naszej części Europy realizowany przez Microsoft wspólnie

 • Piraci komputerowi, dziękujemy!

  Spadają ceny legalnego oprogramowania komputerowego. Firmy, które do tej pory liczyły straty z powodu konkurencji pirackich programów, obniżają ceny, by zachęcić do kupna oryginałów, informuje "Metro".

 • To najgroźniejsze trojany bankowe

  O większości trojanów bankowych zazwyczaj dowiadujemy się przypadkiem (lub gdy jest już za późno), a później ślad po nich ginie. Istnieją jednak cztery szkodliwe programy z tej kategorii, które po prostu nie chcą umrzeć: Carberp, Citadel, SpyEye, a w szczególności ZeuS. Eksperci z Kaspersky Lab przygotowali zestawienie najważniejszych faktów na temat tych zagrożeń.

 • Uwaga: Nowy robak atakuje w sieci

  Analitycy z zespołu Symantec Security Response wykryli nowego robaka internetowego - JS.Yamanner@m. Robak ten atakuje konta z pocztowe znajdujące się na serwerach Yahoo! i wysyła skradzione z nich adresy pocztowe na odległy serwer w Internecie.

 • Spółka ABC Data (GPW :ABC) podpisała umowę z firmą ZTE, dostawcą sprzętu telekomunikacyjnego i rozwiązań sieciowych. Tym samym ABC Data rozwija dystrybucję produktów GSM.