• Informacje na temat:

  program dobrowolnych odejsc w poczcie polskiej

Artykuły na temat: program dobrowolnych odejsc w poczcie polskiej
 • Ponad 1,5 tys. pracowników Poczty chce skorzystać z dobrowolnych odejść

  Ponad 1,5 tys. pracowników Poczty Polskiej zdecydowało się przystąpić do Programu Dobrowolnych Odejść, który ruszył 23 stycznia - poinformowała we wtorek Poczta. Maksymalnie z programu może skorzystać 2,3 tys. osób.

 • Podwyżki wynagrodzeń oraz ograniczenie odejść z Poczty

  Podwyżki wynagrodzeń dla pracowników Poczty Polskiej oraz ograniczenie programu dobrowolnych odejść ze spółki - zapowiedział w czwartek w Sejmie wiceminister infrastruktury i budownictwa Kazimierz Smoliński. Wskazał, że w ramach PDO Poczta straciła 12 tys. 562 pracowników.

 • Poczta zwalnia pracowników. Czas na rozwój przez cięcie etatów

  ...być pochodną realizacji programów odejść dobrowolnych. Biznes INTERIA.PL na Twitterze. Dołącz do nas i czytaj informacje gospodarcze Dzisiaj rozpoczyna się druga tura negocjacji związków i władz(...) rynkowej podyktowanej potrzebami klientów i trendami. - Zmiany od trzech lat realizowane są na podstawie programów dobrowolnych odejść, na warunkach lepszych w stosunku do poziomu gwarantowanego prawem...

 • Wynagrodzenie za efekty a nie za staż? Związki w Poczcie Polskiej na to nie pozwolą... Dotychczasowy układ zbiorowy obowiązywał od 2010 roku.

 • Przemysław Sypniewski nowym prezesem Poczty Polskiej

  Przemysław Sypniewski został nowym prezesem Poczty Polskiej SA - poinformowało w czwartek biuro prasowe spółki. Sypniewski rozpocznie urzędowanie 21 czerwca. Rada nadzorcza PP powołała też na członka zarządu Iwonę Ziomek.

 • Powstanie PGG dobre dla wzmocnienia bezpieczeństwa energetycznego - Szydło

  Górnicze i energetyczne spółki, banki, instytucje finansowe i związkowcy porozumieli się ws. zasad utworzenia Polskiej Grupy Górniczej, która przejmie kopalnie Kompanii Węglowej. Przedstawiciele rządu podkreślają, że ten krok uratuje miejsca pracy i wzmocni bezpieczeństwo energetyczne.

 • Polska Grupa Górnicza od A do Z. Czy kopalnie zostaną uratowane?

  Następczyni Kompanii Węglowej, zwana roboczo Nową Kompanią Węglową, a oficjalnie Polską Grupą Górniczą, zacznie działać 1 maja. Czy uratuje 11 kopalń wchodzących w skład Kompanii?

 • Ponad 1,5 tys. pracowników Poczty chce skorzystać z dobrowolnych odejść

  Ponad 1,5 tys. pracowników Poczty Polskiej zdecydowało się przystąpić do Programu Dobrowolnych Odejść, który ruszył 23 stycznia - poinformowała we wtorek Poczta. Maksymalnie z programu może skorzystać 2,3 tys. osób.

 • Poczta Polska uruchomiła w poniedziałek Program Dobrowolnych Odejść dla pracowników. Do końca 2012 roku może z niego skorzystać 2300 osób. To pierwszy tego typu program w historii spółki - poinformowała firma we wtorkowym komunikacie.

 • Poczta Polska kontynuuje restrukturyzację

  Poczta Polska dalej będzie się restrukturyzować. Pracownicy będą mogli skorzystać z programu dobrowolnych odejść. Zmiany mają przygotować firmę do giełdowego debiutu. Kiedy? Tego władze firmy nie chcą zdradzić.