• Informacje na temat:

  program różnice kursowe

Artykuły na temat: program różnice kursowe
 • Kto nie ryzykuje, ten zostaje w domu - poradnik dla zarobkowych emigrantów

  Zdrowia. EKUZ, jakkolwiek przydatna, nie pokrywa kosztów wszystkich zabiegów medycznych, dlatego też dla własnego spokoju warto program przygotowań do wyjazdu uzupełnić o wyrobienie indywidualnej(...) podobne standardy zatrudnienia, a istotne różnice ograniczają się tylko i aż do kwestii zarobków, wówczas okoliczności także należy uznać za sprzyjające. Co jeśli nie można liczyć na rekomendacje...

 • Kredyty mieszkaniowe i walutowe w 2017 roku

  Wraz z początkiem nowego roku ponownie wzrosły kryteria dotyczące wielkości wkładu własnego niezbędnego do zaciągnięcia kredytu hipotecznego. Jednocześnie jednak uruchomiona została nowa pula środków z programu Mieszkanie dla Młodych. W ostatnim okresie zapadło także kilka ciekawych orzeczeń sądowych dotyczących "frankowiczów", dlatego kredytobiorcy mogą powitać rok 2017 z nadzieją na poprawę ich

 • Biedronka napina muskuły

  ...dzieciom ponad 80 tys. paczek - poinformował. Firma wspiera program budowy sztucznego serca dla dzieci. Od lipca 2010 do połowy 2014 r. Biedronka jest oficjalnym sponsorem reprezentacji Polski w piłce...

 • Dwa banki przygotowały program postępowania naprawczego - poinformował PAP Wojciech Kwaśniak, zastępca przewodniczącego KNF.

 • Jak fiskus e-(s)kontroluje przedsiębiorcę?

  Urzędnicy, kontrolując przedsiębiorcę prowadzącego księgi podatkowe przy użyciu programu komputerowego, mogą zażądać od niego udostępnienia danych księgowych w formie elektronicznej. Nie zawsze są one przekazywane w formatach nadających się do analizy. Ma to się zmienić po wprowadzeniu jednolitego pliku kontrolnego.

 • PIT Last Minute: W rocznym PIT trzeba wykazać remanent

  Mimo iż w rocznej deklaracji podatkowej przedsiębiorca nie znajdzie oddzielnej rubryki przeznaczonej na wykazanie różnicy w stanie majątku jego firmy z przełomu roku, obliczając podatek za 2015 r. musi rozliczyć wartość remanentu. Trzeba go ująć w kosztach działalności.

 • Raport bieżący nr 47/2017 Podstawa Prawna: Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne. Zarząd Grupy Kęty S.A. zgodnie z ogłoszonym kalendarzem wydarzeń...

 • Blisko 200 mln zł mogą zarobić Polskie Linie Lotnicze LOT na działalności podstawowej, czyli przewozie pasażerów w 2016 r. - powiedział Adrian Kubicki z LOT-u. Zastrzegł, że wynik jest przed audytem. Ostatni raz linia uzyskała zysk z tej działalności w 2014 r.

 • Polska na szczycie naszej listy koncepcji inwestycyjnych

  Prawdopodobne zwycięstwo PiS w wyborach 25 października nie zmienia naszej zasadniczej prognozy dotyczącej Polski. Zdaniem analityków Saxo Banku, Polska jest na szczycie listy koncepcji inwestycyjnych.

 • Wpływ przewalutowania kredytów umocni franka a osłabi złotego

  Z punktu widzenia rynków finansowych kluczowe znacznie ma to, że przewalutowanie kredytów frankowych oznacza konieczność zakupu przez banki franków na rynku, co gdyby miało być procesem skumulowanym w czasie umocni franka a osłabi złotego.