• Informacje na temat:

  program różnice kursowe

Artykuły na temat: program różnice kursowe
 • Kto nie ryzykuje, ten zostaje w domu - poradnik dla zarobkowych emigrantów

  Zdrowia. EKUZ, jakkolwiek przydatna, nie pokrywa kosztów wszystkich zabiegów medycznych, dlatego też dla własnego spokoju warto program przygotowań do wyjazdu uzupełnić o wyrobienie indywidualnej(...) podobne standardy zatrudnienia, a istotne różnice ograniczają się tylko i aż do kwestii zarobków, wówczas okoliczności także należy uznać za sprzyjające. Co jeśli nie można liczyć na rekomendacje...

 • Projekt SRRK uderza w inwestujących na rynku walutowym

  Opublikowany przez Ministerstwo Finansów projekt SRRK wyłącza kontrakty na różnice kursowe z prawa do kompensacji podatkowej, co stanowi dyskryminację instrumentu finansowego, krajowego rynku i inwestorów detalicznych inwestujących na rynku CFD.

 • Biedronka napina muskuły

  ...dzieciom ponad 80 tys. paczek - poinformował. Firma wspiera program budowy sztucznego serca dla dzieci. Od lipca 2010 do połowy 2014 r. Biedronka jest oficjalnym sponsorem reprezentacji Polski w piłce...

 • Wynik finansowy NBP za 2018 rok wyniósł zero złotych

  Wynik finansowy NBP za 2018 rok wyniósł zero złotych - poinformował NBP. W 2018 r. NBP wypracował dodatni wynik z różnic kursowych w wysokości 3,6 mld zł oraz zarządzania rezerwami dewizowymi w kwocie 3,0 mld zł.

 • Kredyty mieszkaniowe i walutowe w 2017 roku

  Wraz z początkiem nowego roku ponownie wzrosły kryteria dotyczące wielkości wkładu własnego niezbędnego do zaciągnięcia kredytu hipotecznego. Jednocześnie jednak uruchomiona została nowa pula środków z programu Mieszkanie dla Młodych. W ostatnim okresie zapadło także kilka ciekawych orzeczeń sądowych dotyczących "frankowiczów", dlatego kredytobiorcy mogą powitać rok 2017 z nadzieją na poprawę ich

 • Dwa banki przygotowały program postępowania naprawczego - poinformował PAP Wojciech Kwaśniak, zastępca przewodniczącego KNF.

 • Jak fiskus e-(s)kontroluje przedsiębiorcę?

  Urzędnicy, kontrolując przedsiębiorcę prowadzącego księgi podatkowe przy użyciu programu komputerowego, mogą zażądać od niego udostępnienia danych księgowych w formie elektronicznej. Nie zawsze są one przekazywane w formatach nadających się do analizy. Ma to się zmienić po wprowadzeniu jednolitego pliku kontrolnego.

 • Chiński smok przyspiesza. Akcje w Szanghaju dają zarobić

  Światowi inwestorzy chcą się przeprosić z chińską giełdą. W tym roku mocno tam inwestują. Główny indeks giełdowy wzrósł o 30 proc.

 • PIT Last Minute: W rocznym PIT trzeba wykazać remanent

  Mimo iż w rocznej deklaracji podatkowej przedsiębiorca nie znajdzie oddzielnej rubryki przeznaczonej na wykazanie różnicy w stanie majątku jego firmy z przełomu roku, obliczając podatek za 2015 r. musi rozliczyć wartość remanentu. Trzeba go ująć w kosztach działalności.

 • Raport bieżący nr 47/2017 Podstawa Prawna: Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne. Zarząd Grupy Kęty S.A. zgodnie z ogłoszonym kalendarzem wydarzeń...