• Informacje na temat:

  programy partnerskie

Artykuły na temat: programy partnerskie
 • Ile można zarobić prowadząc blog lub własny portal?

  Kampanie promocyjne, artykuły sponsorowane, sieci afiliacyjne, programy partnerskie, reklamy - wszystko to są sposoby na zarabianie na blogu czy portalu internetowym. Które z nich się najlepiej sprawdzają? Jak oceniają je właściciele portalów i blogerzy? Odpowiedzi na te pytania starała się uzyskać platforma Whitepress w badaniach, w których wzięło udział ponad 180 osób.

 • Raport Interaktywnie.com: Sieci afiliacyjne

  "Dobry wydawca może zarabiać nawet kilka tysięcy złotych dziennie" - sieci afiliacyjne obiecują złote góry, ale z rzuceniem etatu lepiej się wstrzymać, bo rzeczywistość zwykle weryfikuje te szacunki. Wysokie zarobki to pochodna wielu czynników i nie pojawiają się od razu. Jak zatem zwiększyć swoje szanse? O tym piszemy w najnowszym raporcie Interaktywnie.com.

 • Bezrobocie absolwentów szkół wyższych wynosi 13 proc. Humaniści wciąż poszukiwani na rynku pracy

  Studia humanistyczne choć wciąż są popularne, to przyciągają znacznie mniej młodych osób niż jeszcze kilka lat temu. Jedną z przyczyn są trudności z odnalezieniem się na rynku pracy, większe niż w przypadku absolwentów studiów technicznych. Studentów przyciągnąć mogą nowoczesne programy nauczania, szerszy kontakt z pracodawcami przy wprowadzaniu nowych kierunków i praktyki w przedsiębiorstwach...

 • Facebook i Google powinny płacić nam za korzystanie z ich darmowych usług?

  - Spędzanie czasu na portalach społecznościowych to w istocie praca na rzecz sukcesu finansowego korporacji takich jak Facebook czy Google - pobrzmiewa coraz częściej wśród ekspertów. Pora zacząć wynagradzać użytkowników za dzielenie się treściami - uważa badaczka nowych mediów Laurel Ptak.

 • Dzisiejsza propozycja szkół nie odpowiada na potrzeby rynku pracy?

  Rząd i władze samorządowe uruchamiają programy, które mają skłonić młodych Polaków do wybierania szkół zawodowych. Jednak problem niedopasowania systemu edukacji do potrzeb polskich pracodawców pracy pozostaje wciąż aktualny.

 • Raport bieżący nr 66/2018 Podstawa Prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe Zarząd Benefit Systems S.A. z siedzibą...

 • Great Place to Work® wyłonił 21 Najlepszych Miejsc Pracy w Polsce

  ...: przekonanie, że firma jest zarządzana uczciwie, poczucie, że w osobie zatrudnionej pracodawca dostrzega nie tylko pracownika, ale także człowieka oraz partnerskie traktowanie, bez względu na zajmowane przez(...) Instytut Great Place to Work®, honoruje organizacje, które stosują wyjątkowe praktyki i programy. Ich wspólną wykładnią jest promowanie wartości wiarygodności, szacunku, uczciwości, dumy i koleżeństwa...

 • Modernizacja wojska - do korekty, marsz!

  Pięć priorytetów; na tyle nas stać - uważa resort obrony. Nie ma pieniędzy na ambitne założenia planu modernizacji armii. Co przykrojone zamierzenia oznaczałyby dla polskiej branży obronnej?

 • Industry 4.0 - tyle samo obaw, co nadziei

  ...robotyzacji polskie spółki będą zmuszone uznać wyższość międzynarodowych koncernów. Wówczas zaczną ogłaszać programy oszczędnościowe, w tym redukcje etatów. Ci sami ludzie, którzy sprzeciwiali się(...) partnerskiej współpracy ze wszystkimi ekspertami w zespole. Do budowy relacji opartych na zaufaniu i otwartej komunikacji. Pożądaną umiejętnością staje się bycie liderem zarządzającym wspólnym wysiłkiem...

 • Internet 3.0 zacznie się od Polski?

  Internet 3.0 zacznie się, kiedy internauci dostaną możliwość łatwego sprzedawania swoich treści bez pośrednictwa YouTube'a czy Facebooka. Możliwe, że nastąpi to tej jesieni. I to za sprawą polskiej firmy.