• Informacje na temat:

  projekt budżetu na rok 2015

Artykuły na temat: projekt budżetu na rok 2015
 • ...w rodzinie dziecko niepełnosprawne. Uwaga! W kolejnym okresie zasiłkowym, czyli od 1 listopada 2014 r. do 31 października 2015 r. wzrośnie kryterium dochodowe! To oznacza, że także rodziny(...) to kwoty. W terminie od 1 kwietnia do 31 lipca 2014 r. (tak przewiduje projekt) każdy, kto należy do OFE, będzie musiał podjąć decyzję, czy nadal w OFE pozostaje. Jeśli nie złożysz żadnej...

 • - Projekt budżetu na 2015 r., przyjęty w ubiegłym tygodniu przez rząd, został w poniedziałek przekazany do Sejmu - poinformowało PAP biuro prasowe Ministerstwa Finansów. Zgodnie z Konstytucją na wysłanie projektu do parlamentu rząd ma czas do końca września.

 • ...skuteczna! - powiedziała po głosowaniu posłanka Elisabeth Morin-Chantier (EPP, FR), która była sprawozdawcą projektu zmian w EFS.   Tak zwana "gwarancja dla młodzieży" ma pomóc młodym ludziom w szybkim znalezieniu zajęcia. Jest finansowana głównie z Europejskiego Funduszu Społecznego, Inicjatywa na rzecz zatrudnienia ludzi młodych jest dodatkowym źródłem środków. Liczba osób między 15 a 25 rokiem...

 • Gabinet Ewy Kopacz przyjął projekt budżetu na przyszły rok

  Rząd Ewy Kopacz przyjął projekt budżetu na przyszły rok. Przewiduje on, że wydatki państwa i dochody budżetu będą wyższe w porównaniu z 2014 r. Mimo większych ulg na dzieci nasze obciążenia podatkowe nie spadną. Budżet chce ściągnąć z portfeli Polaków o 4,6 proc. więcej niż w tym roku.

 • Kosztowne gwiazdy Telewizji Polskiej. Wiemy, ile zarabiają dziennikarze TVP

  TVP pożyczyła z budżetu państwa 800 mln zł, żeby mieć na programy i rozwój technologii, ale swoim najważniejszym dziennikarzom pieniędzy nie skąpi.

 • Dziś pierwsze czytanie projektu budżetu na 2015 r

  Na dzisiejszym posiedzeniu Sejmu zaplanowano pierwsze czytanie projektu budżetu na 2015 r. Resort finansów założył, że w przyszłym roku deficyt nie powinien przekroczyć 46 mld 80 mln zł.

 • Kopcińska: W przyszłym roku fundusz wynagrodzeń dla samej budżetówki wzrośnie o ok. 2,4 mld zł

  ...2019 rok" - zaznaczyła. We wtorek Rada Ministrów przyjęła wstępny projekt budżetu na 2019 rok; założono w nim wzrost PKB o 3,8 proc., inflację na poziomie 2,3 proc., deficyt budżetowy nie większy(...)- Propozycja rządu Mateusza Morawieckiego w projekcie budżetu na 2019 rok zakłada podwyżki w sferze budżetowej, które, zwłaszcza na tle tego, co działo się w latach rządów naszych poprzedników, będą...

 • - Dotychczasowe dane na temat wykonania budżetu na 2015 rok oraz informacje przedstawiane dotąd przez Ministerstwo Finansów nie są wystarczającym argumentem na rzecz nowelizacji budżetu na kończący się rok 2015 - uważają ekonomiści.

 • Radziwiłł: Nie przewidujemy odmrożenia płac w budżetówce

  W projekcie budżetu na 2015 r. resort finansów zarezerwował pieniądze na priorytety, np. ulgę na dzieci czy waloryzację rent i emerytur, ale nie przewiduje odmrożenia płac w budżetówce - powiedział PAP wiceminister finansów Artur Radziwiłł.

 • Rząd przyjął wstępnie projekt budżetu na 2015 rok

  Rząd przyjął stępnie projekt budżetu na 2015 rok - poinformowała PAP rzeczniczka resortu finansów Wiesława Dróżdż. MF planowało deficyt w wysokości 46 mld 80 mln zł, dochody na poziomie 297 mld 252 mln zł 925 tys. zł, a wydatki - 343 mld 332 mln 925 tys. zł.