• Informacje na temat:

  prokurator zarobki

Artykuły na temat: prokurator zarobki
 • Ziobro: Zarobki niektórych prezesów spółek Skarbu Państwa nadal zbyt wysokie

  W opinii ministra sprawiedliwości Zbigniewa Ziobro zarobki niektórych prezesów spółek Skarbu Państwa nadal są zdecydowanie zbyt wysokie i powinny być obniżone. Podobne zdanie ma też szef "S" Piotr Duda.

 • Dwa zespoły prokuratorów zajmą się aferą w SKOK Wołomin

  Dwa specjalne zespoły prokuratorów poprowadzą postępowania w sprawie przestępstw związanych z działalnością Spółdzielczej Kasy Oszczędnościowo-Kredytowej w Wołominie, skąd wyłudzono wielomilionowe kredyty na tzw. "słupy" - podała w środę Prokuratura Krajowa.

 • Prokurator zarabia co najmniej 6 tys. zł na rękę

  W ostatnich latach można zaobserwować ogromne zainteresowanie studiami na wydziałach prawniczych. Jak podaje Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego, w roku akademickim 2013/2014 prawo było jednym z kierunków najczęściej wybieranych przez maturzystów, tuż za informatyką. Studiować prawo chciało blisko 22 tys. osób. Część z nich zamierza zostać prokuratorami, bo zawód ten dla wielu jest...

 • Wielki zarobek na... małżeńskiej zdradzie

  Co ma małżeńska zdrada wspólnego z wielkim biznesem? Okazuje się, że bardzo dużo.

 • "Rzeczpospolita": Pensje prokuratorów w dół

  Minister finansów Jacek Rostowski chce nowych zasad wynagradzania prokuratorów - czytamy w "Rzeczpospolitej".

 • Bez ofert w drugim przetargu na SKOK Wołomin

  Sąd Rejonowy w Warszawie zobowiązał w poniedziałek syndyka SKOK Wołomin do poddania pod głosowanie na radzie wierzycieli uchwały o odstąpieniu od jego sprzedaży. Sąd poinformował, że w drugim przetargu na zakup upadłego SKOK Wołomin do Sądu nie wpłynęły oferty kupna.

 • Wynagrodzenia i dodatki prokuratorów

  Pensje zasadnicze prokuratorów różnią się w zależności od miejsca i stażu pracy. Podstawą do ich określenia jest przeciętne wynagrodzenie w drugim kwartale roku poprzedniego ustalone przez GUS (w 2010 roku było to 3197,86 zł).

 • Prokuratura: Była prezes banku w Lesznowoli z kolejnymi zarzutami

  Kolejne zarzuty usłyszała była prezes Banku Spółdzielczego w Lesznowoli w śledztwie dot. m.in. nieprawidłowości przy udzielaniu kredytów - poinformowała Prokuratura Regionalna w Warszawie. Kobietę - oraz dwie inne osoby - zatrzymano w zeszłym tygodniu.

 • Sposób na zatrudnienie niani umowa uaktywniająca

  ...o pracę nakładczą, są funkcjonariuszami, żołnierzami zawodowymi, sędziami, prokuratorami bądź duchownymi.  Dotyczy to także osób, które świadczą pracę na podstawie umowy cywilnoprawnej, z której są...

 • Odszkodowania: Kompensata, czyli nieudana reanimacja nieboszczyka

  Coraz mniej jest pokrzywdzonych, którzy otrzymują pieniądze od państwa. To efekt "naprawy" przepisów przeprowadzonej rok temu. Szwankuje głównie informacja.