• Informacje na temat:

  promocja za otwarcie konta

Artykuły na temat: promocja za otwarcie konta
 • Kiedy opłaca się zmienić konto?

  W wielu reklamach jesteśmy zachęcane do przeniesienia konta do innego banku. Czy warto to zrobić? W niektórych sytuacjach – tak.

 • Banki rozdają pieniądze na otwarcie konta

  Aż sześć banków rozdaje obecnie pieniądze nowym klientom, zachęcając do otwarcia konta bankowego. Zwykle jest to ok. 100 zł, ale czasami można uzyskać nawet kilkaset. Expander zwraca uwagę, że część instytucji, nie chcąc denerwować obecnych klientów, informacji o takiej promocji nie zamieszcza na swojej stronie internetowej.

 • Przed świętami kupujemy dużo, szybko i... pod wpływem sugestii miłych sprzedawców. Dopiero gdy towar okazuje się wadliwy, zaczynają się schody.

 • Konta oszczędnościowe oprocentowane jeszcze wyżej niż lokaty

  W ofercie banków można znaleźć konta oszczędnościowe z oprocentowaniem wyższym niż na lokatach. Często jest to jedynie chwyt marketingowy. O jakości takiej oferty świadczyć powinno nie tylko oprocentowanie, lecz także czas jego obowiązywania, limit środków na rachunku oraz zakres i cena ewentualnych produktów dodatkowych, od których uruchomienia bank uzależnia otwarcie konta.

 • Wpłać na lokatę Z odkładanymi codziennie drobnymi kwotami nie będziemy biegli do banku. Ale miesięczne oszczędności warto wpłacić na konto oszczędnościowe. Unikniemy wtedy pokusy pożyczania sobie pieniędzy ze skarbonki i zyskamy odsetki. Co prawda obecnie nie są one wysokie, ale nawet niewielki zysk przyda się w domowym budżecie. Konta oszczędnościowe to, obok lokat...

 • Otrzymałeś takiego maila? Ta promocja to oszustwo

  Oszuści rozsyłają fałszywe maile, podszywając się pod drogerię Rossmann. Kuszą ofiary zachęcającą akcją, w której do wygrania mają być bony na zakupy w sklepach sieci. Rossmann przypomina, że kontaktuje się z klientami tylko poprzez zweryfikowane konta.

 • Czego spodziewać się po pokoleniu Y?

  ...im ciągłych bodźców w postaci obrazów i muzyki. Cierpliwość też nie należy do cech tego pokolenia. Trudno im czekać 30 dni na otwarcie konta w banku, trzech lat na kupno samochodu, czy kilkunastu na(...). Poprawki mogą nanieść w pociągu, dzięki laptopowi i bezprzewodowemu dostępowi do internetu. Dzisiejsza technologia pozwala na przenoszenie stanowiska pracy nawet na koniec świata. Stymulacja i promocja...

 • Ranking kont oszczędnościowych - styczeń 2015

  Nowy rok niesie ze sobą zwykle zmiany. Także TotalMoney.pl postanowiło zmienić comiesięczny ranking kont oszczędnościowych. Zapraszamy do zapoznania się z zestawieniem kont dla nowych środków, nowych klientów i standardowych. Które z nich jest najbardziej korzystne?

 • Nie warto być wiernym jednemu bankowi

  Korzystanie z usług tylko jednego banku jest wygodne. Niestety taka wierność zwykle w ogóle się nie opłaca. Banki rozpieszczają ofertami i promocjami przede wszystkich nowych klientów. Tym starym zwykle każą płacić wyższe opłaty np. za konto, czy też naliczają niższe odsetki od lokat. Expander podpowiada kiedy warto zdradzić swój bank.

 • Kurs Cyfrowego Polsatu po otwarciu środowej sesji spada o ponad 5 proc. EBOiR sprzedał w procesie przyśpieszonej budowy księgi popytu połowę swojego udziału w Cyfrowym Polsacie, czyli akcje stanowiące 2,48 proc. kapitału zakładowego spółki. Na zamknięciu sesji walor stracił 5,85 proc. i kosztował 24,15 zł.