• Informacje na temat:

  provident polska

Artykuły na temat: provident polska
 • Dlaczego o pieniądzach wolimy milczeć?

  ...​Jeśli z kimś już rozmawiamy o pieniądzach, to tylko z najbliższą rodziną. Co piąty dorosły Polak nie rozmawia z nikim o swoich zarobkach, choć prawie połowa z nas porusza te tematy z małżonkami czy partnerami. Ale to się zmienia i stopniowo sprawy zarobków i pieniędzy przestają być tabu - wynika z badań GfK dla największej firmy pożyczkowej działającej na polskim rynku Provident.

 • Zarabiamy coraz więcej, ale wciąż nie chcemy o tym rozmawiać

  Anna Karasińska, ekspert ds. badań rynkowych w Provident Polska. W ogłoszeniu o pracy to rzadkość Warto przy tym zauważyć, że informacje o zarobkach bardzo rzadko pojawiają się również...

 • Firma Bonair wdrożyła system zarządzania środkami pieniężnymi Cash&Go w Provident Polska. Nowy system został uruchomiony w oparciu o autorską platformę Bonair - CasePro6. Głównym zadaniem systemu jest usprawnienie pracy doradców klientów i kierowników operacyjnych.

 • Jest nowa prezes Provident Polska

  Agnieszka Kłos, dotychczasowy członek zarządu, od 1. stycznia 2018 roku zostanie prezesem zarządu Provident Polska i zastąpi Davida Parkinsona, który obejmuje stanowisko dyrektora zarządzającego Regionu Europy Północnej (Polska i Czechy) - poinformowała spółka.

 • Na rynku pożyczek pozabankowych rośnie konkurencja. Provident chce walczyć o klientów nową ofertą

  Polacy coraz częściej pożyczają w sektorze pozabankowym. Wraz z rozwojem rynku rośnie też na nim konkurencja. Provident Polska chce utrzymać swoją pozycję na rynku, oferując nowe produkty, m.in. pożyczki konsolidacyjne czy kredyty dla małych i średnich firm. Stawia też na sprzedaż online. Rynek już wkrótce ma uporządkować przygotowywana przez resort finansów regulacja.

 • Grupa Polaków posiadająca oszczędności rośnie, ale wciąż daleko do tego, by uznać nas za zapobiegliwych - potwierdzają to najnowsze badania przeprowadzone dla Provident Polska.

 • UOKiK nałożył ponad 12 mln zł kary na Providenta

  UOKiK nałożył ponad 12 mln zł kar dla firmy Provident Polska - poinformował Urząd. Firma oferująca pożyczki została ukarana za nieinformowanie klientów o dodatkowych opłatach oraz wprowadzanie w błąd w reklamach. Provident odwoła się od decyzji UOKiK.

 • Co dziewiąty Polak planuje wydać na wydatki związane z Bożym Narodzeniem ponad 1000 zł, ale niemal co czwarty deklaruje, ze zmieści się w kwocie do 400 zł. Średnio będzie to jednak około 720 zł, czyli tyle co przed rokiem - wynika z badania przeprowadzonego przez PBS dla Provident Polska.

 • Ostrożnie z kredytami na święta!

  W grudniu zainteresowanie pożyczkami zdecydowanie rośnie. Trzeba pamiętać, że takie pożyczki są wysokooprocentowane, a dług trzeba będzie spłacić.